SME
Sobota, 30. september, 2023 | Meniny má Jarolím
Približne 70 terabajtov dát zadržala a archivovala polícia pri vyšetrovaní vraždy Jána Kuciaka a Martiny Kušnírovej. (Zdroj: SME - JOZEF JAKUBČO)
SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

Samozrejme, že sa nemusíte báť kolumbijských kartelov, ani Los Zetas z Mexika, neohrozujú vás Vorovia v Zakone, ani Ukrajinci, ani Korzičania, alebo heroínové gangy z Dublinu.

Prečítajte si tiež: Kuciak robil na prepojeniach talianskej mafie s politikmi Čítajte 

A samozrejme, že viete, koho sa báť musíte. Protislovenských prostitútiek, o ktorých hovoril Fico ešte predtým, ako sa ukázalo, že má štátnu radkyňu napojenú na Sicíliu a Kalábriu, ale nechodieva tam študovať ani gotiku, ani dejiny Pompejí.

A nechali ste zabiť dvoch mladých ľudí, takých, ktorí Slovensko niekam posúvali, chceli tu žiť, kúpili si dom a pracovali každý deň na tom, aby sme boli poriadnou krajinou.

SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou
SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Zatiaľ čo vy pracujete každý deň na tom, aby sa Slovensko premenilo na kartelovú republiku a nepotrebujete predávať kokaín a heroín, ani robiť pasákov, aj keď trošku ich robíte a teda sa musíte báť tých, ktorí vám na to prídu.

Lenže teraz ste to, ako sa vraví, posrali. Generálne. Nezvrátiteľne. Ale vlastne logicky, pretože všetko, čo tu robíte za posledné desaťročia, nás priviedlo do celkom iného jadra.

Keď zahrabávajú mŕtvych

V tomto jadre sa nevyjednáva, ale nechávajú sa za popravenými deťmi prázdne nábojnice, v tomto jadre sú eurofondy pre poľnohospodárov, s ktorými sa radi fotíte určené pre svine, ktoré, ako písal Saviano, zahrabávajú mŕtvych na sicílskych plážach alebo zalievajú do betónu.

SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

V tomto jadre dochádza každý deň k fúziám medzi ich zločinmi a vašimi túžbami. Pretože to nerobíte, aby ste získali peniaze na školy, ale kvôli posratým Rolexom a Bentley, toto vás opantalo, chodiť po rozdrbaných slovenských cestách na autách, ktoré nemá ani Elon Musk, toto ste si vymysleli ako životnú náplň, takýto životný štýl je to, kvôli čomu ste ochotní vraždiť.

Nie za slobodu, alebo iné vznešené motívy, ale kvôli hodinkám, lodiam a lodičkám, kvôli fľašiam za liter, za lajny na plachetniciach, vy, sedláci zo slovenských rodín, ktorých rodičia makali vo fabrikách, alebo v školách a teraz sa chcete ukázať, že ste to dali, kabelky, obleky s monogramom, výlety na Chelsea štátnych tajomníkov, jebačky v lietadlách do Milána na nákupy a urobíte preto všetko.

Pretože vás nemá ako napĺňať niečo iné, baví vás hokej, bavia vás poľovačky, safari a cesty okolo sveta a neznášate novinárov a vyšetrovateľov, najradšej by ste ich asi všetkých dali zabiť, no nemôžete, lebo prachy na vaše prázdne životy pochádzajú zo sveta, kde sa novinári a vyšetrovatelia nevraždia.

SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

Od Mečiara sme zmenili len modely áut

Preto vždy mlčíte, keď na nich útočia, preto bránite túto vašu kartelovú republiku, v ktorej sa od Mečiara zmenili iba vaše modely áut, preto ste dnes dospeli do štádia takého cynizmu, že už nič nemáte pod kontrolou a ani vám to neprekáža, lebo vaše peniaze, naše peniaze, ktoré chýbajú všade, všade, všade, sú vonku, tam je vaša vlasť, tam chcete raz žiť, sem ste prišli iba kradnúť a vraždiť a niekto z vás to nemal celkom ošéfované a zavraždili ste mladých ľudí, ktorí nemali domy na Belizé, ale domček vo Veľkej Mači a neleštili Svätoplukovi, ale robili naozajstnú archeológiu, vďaka ktorej sa poznáme lepšie.

Prečítajte si tiež: Podcenili sme Troškovú, troška sa nám to vymklo spod kontroly Čítajte 

A teraz máte prúser, brutálny prúser, pretože akokoľvek sa na to pozriete, zbieha sa to ku vám a k ľuďom, ktorých poznáte, a idete sa sami vyšetrovať, a teda keďže Trošková vie najviac, tak jej to mega za informácie vypísané rovnako ako šerifom z Alabamy rovno pošlite a pôjde ďalej, do nejakej retardovanej rodiny na Sicílii, pretože viete, že to nemáte ako vyšetriť, pretože sami seba neodsúdite a hodí sa vám Kočner a ktokoľvek, na koho by ste to možno chceli hodiť...

Ste verejnými nepriateľmi Slovenska, s bezočivosťou, s akou viete zničiť zákony na ochranu žien a zároveň nemôžete ochrániť dvoch mladých ľudí.

Lenže máte galaktický prúser a toto je zrazu naše jadro a naše predsedníctvo, predsedáme medzinárodnému kartelu, priamo z postele a vraždíme deti a nežijeme v africkej krajine s detskými vojakmi, ale medzi Slováčikmi, ktorí sami seba okrádajú a zabíjajú sa kvôli hodinkám a bytom, pretože nikto nedokáže tak zbožne spínať ruky a pokrytecky sa pohoršovať nad násilím a vulgarizmom ako Slováčikovia z nástenkových tendrov a Slováčikovia z eurofondových schém a schémičiek a robíte to všelijako, niekedy aj zábavne, no teraz ste to posrali.

Koľkokrát sa ozývali svine s vyhrážkami, na, pohoršite sa nad „neslušným slovom“, koľkokrát ste označili novinárov za nepriateľov, za zradcov, za zaplatených.

No zdá sa, že vy ste zradcami a nepriateľmi, vy ste verejnými nepriateľmi Slovenska, s vašou prepnutou túžbou po peniazoch, ktorých nikdy nemáte dosť, vašou bezočivosťou s akou viete zničiť zákony na ochranu žien a zároveň nemôžete ochrániť dvoch mladých ľudí.

Nemáte úctu k životom

A vy tu bude klamať o zločinnosti mladých ľudí s jointom, vy, posratí alkáči s Rolexami a s Bugatti Veyron, vy budete moralizovať o tom, kto tu zanáša neistotu a kto stavia ľudí proti sebe, vy, ktorým to nevyšlo a máte dvoch mŕtvych, popravených mladých ľudí a veľmi sa vám hodia slová o nedôvere voči médiám a presstitútkach a žoldnieroch, lenže zdá sa, že to vy slúžite cudzím záujmom, že vy viete, kto to urobil a prečo, lebo nešla vratka na hodinky pre otecka, ktorý žil pred desiatimi rokmi ešte v zemľanke.

Prečítajte si tiež: Poprava novinára. Titulné stránky slovenských novín Čítajte 

Vy nemáte úctu k životom, vy nemáte úctu k práci iných, vy nemáte úctu k Slovensku a k jeho občiankam a občanom a dnes ste došli do Terminálu, tu je konečná, tu na vás čaká svedomie, tu na vás čaká verejnosť, tu na vás čakajú médiá a vyšetrovatelia, tu na vás čakajú dejiny, pretože si vás nebudeme pamätať cez agentúry Roko a agentúry Evka, ale ako ľudí, ktorí nedokázali ochrániť mladého novinára a jeho snúbenicu a môžete ponúknuť všetky odmeny sveta, aj tak to nie je ani zlomok z toho, ako ste roky odmeňovali sami seba, bez toho, že by ste sa pýtali verejnosti, aj tak ste nedokázali uchrániť štát, iba ho premeniť, viete na čo, pretože ste do palácov štátu pustili kartely a s kartelmi žijete a s kartelmi aj skončíte.

Toto už nie je politika, toto je terorizmus, ste jeho strojcami, nechávali ste ho žiť a pripravovať sa a teraz sa vám to vymklo z rúk, ale vedeli ste, že to takto skončí, pretože už takmer nič o sebe neviete, no tušíte, že ste bezcitnými, cynickými sviňami, ktoré práve zišli z päťsto na nulu, easy riding s nekonečnou lajnou skončil a ste na konečnej.

Rozumiete tomu?

SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

Hlavné správy zo Sme.sk

Dom s garážou, hospodárskou budovou aj s rozľahlým pozemkom v Revišskom Podzámčí kúpila Enter AD Michala Gučíka v roku 2020

Gučík tvrdí, že sa ku kauze tunelovania Vojenského spravodajstva nemôže vyjadriť.


5 h
Americká výskumná stanica McMurdo na Antarktíde.

Prípady sa dejú dlhodobo.


9 h
Peter Schutz

Na mastnú pokutu z Bruselu má Slovensko peňazí dosť.


7 h
Marián Pavla, predseda družstva Lovčica-Trubín

Bez dotácií nedokážu slovenskí farmári konkurovať Západu ani Ukrajine.


14 h

Neprehliadnite tiež

Peter Schutz

Na mastnú pokutu z Bruselu má Slovensko peňazí dosť.


7 h

Keď ju miluje, tak čo toľko rieši?


10 h
Ilustračná snímka.

Rozsah podkopania demokracie v oboch štátoch je málo známy.


Edit Zgut-Przybylska 11 h
Z pražského augusta 68 spravil Josef Koudelka vyše desaťtisíc fotografií. Svet ich obdivoval a jemu prisúdil cenu za statočnú reportáž. Tento rok  z nich vyšla kniha Invaze 68. Koudelka by ju chcel vydať aj v Rusku.

Mocou bezmocných je bezpodmienečná láska a kreativita.


Fedor Gál 11 h
SkryťZatvoriť reklamu