Autorka je dídžejka a hudobná producentka
Hľadá sa zmier. Prezidentský kandidát reprezentujúci stranu, ktorej vláda vyhnala tisíce ľudí do ulíc, zrazukresťan a ľavičiar hľadá zmier tak, že odmietne práva časti spoločnosti. Je to totiž proti jeho terazkresťanskému presvedčeniu.
Nepáči sa mu, že je táto téma v pozornosti kampane, a tak sa tej téme venuje. Tak sa tej téme venuje každý, kto zúfalo hľadá spôsob, ako zaútočiť na prezidentskú kandidátku. Soros, gayovia, americké peniaze a liberalizmus. Buzzwordy zlovákov, ktorým sa nepáči, že strácajú vplyv.
Zamýšľam sa, čím sú vlastne tí "tradiční a konzervatívni" ohrození, a úvodzovky používam preto, lebo sa ich problém netýka ani jedného, ani druhého. Nikto ich životy, zväzky, slobodu, trávenie času, chodenie do kostola, jedenie rezňov ani náboženstvo neohrozuje.