Autor je spisovateľ a teológ
Alexej Navaľnyj , Slovan, ako sa hovorí v modernom jazyku etnickej zodpovednosti Roberta Fica a Juraja Blanára, ešte nebol celkom pochovaný, ešte ho neoplakala matka ani manželka, ktorá nemohla prísť do Moskvy na pohreb muža zavraždeného Slovanom Putinom, a už Slovan Blanár rokoval s vojnovým zločincom Lavrovom o mieri na Ukrajine.
Mnoho iných Slovanov v Moskve ešte hodiny a dni po tom, ako Navaľného pochovali, kládlo k jeho hrobu kvety. Spievali, že Rusko bude slobodné, a lúčili sa s ďalším ruským politikom zavraždeným slovanským režimom Vladimira Putina. Ľudí dáva vraždiť nie podľa toho, či sú Slovania, ako rád hovorí Fico, ale podľa toho, či ohrozujú jeho čoraz viac na mongolskú Zlatú hordu podobajúcu sa ríšu, ktorej sa máme báť, lebo má jadrové zbrane.
Aký je Ficov mierový plán?
Možno by bolo načase pripomenúť Ľubošovi Blahovi, Ficovi a Blanárovi, že jadrové zbrane majú aj naši spojenci a existuje oprávnený predpoklad, že ich majú dokonca vo funkčnom stave. Ak si myslia, ako radi a často hovoria, že Rusko sa nedá poraziť, pretože ani vo Fínsku v roku 1939, ani v Afganistane v roku 1989 ho nikto neporazil, tak rovnako sa nedajú poraziť ani naši spojenci.