SME
Streda, 27. január, 2021 | Meniny má BohušKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Redaktorka za dverami (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť

Rád by som...

Rád by som spoznal názor cteného autora na slobodu TV redaktorov, ktorí museli nič robiť na 28. poschodí. Však vieme kedy a za koho. Selektívne názory sú nanič názory.
 

asi ti unikol

podstatny rozdiel, to 28 poschodie bol vztah zamestnanca a zamestnavatela zatialo co teraz hovorime o vztahu redaktorka vs. politik ktory o sebe hovori ze chce sluzit verejnosti
 
Hodnoť

 

presne...

Gasparovic jedno v demokracii nesmie: oklieštiť slobodu, a to ani zdanlivo nezávažným gestom.
Že to robil ako predseda parlamentu a ako pravá ruka svojho politického vodcu, je jedna vec...

Ludia nezabudaju.
Dokonca si okrem toho spomenu aj na Naftu Gbely, na Zeleznice (ako sudurh, este stale aktivna pani manzelka?)...
Dokonca si myslim, ze si ludia spomenu aj na to, ze nikto Gasparovica nechcel, ale predsa len bolo prijatelnejsie zvolit beznazoroveho a bezchrbticoveho pajaca, ako Meciara.
 
Hodnoť

Ďakujem.

Správne postrehy a dôležitý apel.
Neustále sa opakujúce komunistické výčiny nahlodávajú optimizmus o možnej zmene. Štatistiky o obľúbenosti úpadkových ľudí sú smutným svedectvom stavu spoločnosti.
 
Hodnoť

Čo už, keď ..........

Každý prezentuje len to, načo má..................to je jasný signál ako voliť, lenže niet z tých 7 statočných koho...?????
ešte uvídime ako budú vystupovať v médiách.....jazyky, zdravotný stav, vízia, program , zastúpenie v EU, ako sa budú schváľovať nominácie na veľvyslanecké posty a iné posty...... čo chcú robiť za prvých sto dní.....ako obohatia kancelárie a ľudí v prezidentskom paláci...... a iné.....
 
Hodnoť

Pudlík

Tento Mečiarov pudlík by mal odísť, ak má aspoň trocha morálnej cti.Ale on nemá ! Niektoré príspevky to vystihli. Menšie zlo už voliť nemusíme. Dnes sa to menšie zlo stalo obrovským zlom. Toto by mali Slováci pochopiť a poslať toho bezcharakterného človeka dočerta.
 
Hodnoť

najviac sa čudujem

skutočne sa najviac čudujem tomu, že p. Ján.K.Balázs naraz sa stal takým zástancom slobody. Ak si p. Balázs podobne ako redaktorka o ktorej je reč myslí, že slloboda je robiť si čo chcem, písať si čo chcem tak je na omyle. To je tak skôr anarchia. A k tým výstupom, ktorých sa nám dostáva ako čitateľom,divákom a pod. Tie sú ozaj k ničomu. Ak redaktorka ide do prezidentského paláca so zámerom "počkať si na nejaký brept" prezidenta samo o sebe hovorí o jej kvalitách. Ak však z toho a okolo toho sa rozvinie širokospektrálna kampaň zameraná proti jednému z kandidátov na prezidenta tak to je už predom vykalkulovaný zámer slúžiaci inému subjektu.P.Balázs je jedným z článkov v tejto reťazi, ktorý "slobodne" plní túto objednávku.
 
Hodnoť

paranoikovi

prosim povsimni si ze sirokospektralna kampan vznikla az POTOM ked dotycnu novinarku nepustili na tlacovku, a asi mas pravdu bol to predom vykalkulovany zamer,
=
ze by prezident mal nejaky zradcov vo svojom tabore "slúžiacim inému subjektu"?
 
Hodnoť

Poznám tri nepísané zákony

Ich sila je však väčšia ako všetky zákony a ústavy spolu.Pripomeniem:
1.Neznalosť pred zákonom neospravedlňuje,
2.Všetko,čo nie je zákonom zakázané,je povolené,
3.Ústavné osoby môžu konať len v rozsahu danom ústavou.
Tak prosím Vás vygooglujte niekto v ústave práva prezidenta republiky a ak tam nájdete,že na svoje verejné vystúpenie má právo niekoho "nevpustiť"tak je to v poriadku,ale pretože tam nič podobné nie je -p.prezident konal nad rámec daný mu ústavou-jednoducho povedané:porušil ústavu.
 


Najčítanejšie na SME Komentáre