SME
Piatok, 4. december, 2020 | Meniny má Barbora, BarbaraKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Záujmy vládnu vzťahom (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť

V prvom rade treba

povedať, že Fidesz teraz nahral takým dementným prúdom aké v politike predstavujp Slota a Duray-lebo pán Duray je len pokryteckejšia verzia nášho Janka. Jasne predviedol, že kašle na vzťahy so susedmi a kašle na SMK a Maďarov na Slovensku. Toto by mal niekto vyzdvihnúť a nie pindať o pokrytectve - u politikov a časti novinárov je pokrytectvo pracovná metóda tak o čo ide nie?
 

nahrava sa uz dlhsie, nevsimol si si?

to ze fidesz nahral dementnym prudom treba povedat az v druhom rade, v prvom rade treba sa pozriet kto nahral fideszu, a ta nahravka zjavne prisla zo slovenska...
 

To je taká hra že

nie ty ale ja a nie ja ale ty. Bavím sa o tom, že ak niekto naozaj - o šom pochybujem - chce vylepšiť na še vzťahy s maďarmi tak toto by malo byť vo všetkých správach ako leitmotív dňa - tu je paskuda, vred a nádor na maďarskej strane a to isté okolo sprostého Janka a vyj...ného Miklósa Durayiho. Hovorím o potrebe pomenovať pravé príčiny. Ale na to nemá nikto gule, alebo im to vlastne ani nevyhovuje. A to je tragédia. Nie hľadať blchy, ale podstatu:
 
Hodnoť

 

Pán Morvay táto téme je citlavá,potrebná ale nie v zmysle urobiť v konečnom dôsledku z maďarských,či slovenských vandalov obete slovenskej polície....Zásahy pri takýchto akciách,kam barbari idú kvôli niečo inému ako športu by mali byť ešte razantnejšie... slušní ľudia na rozdiel,od zopár,maďarských,zopár slovenských politikov a zopár maďarských a slovenských novinárov ich podporia... Akým spôsobom by ste vandalizmus riešil Vy osobne ?
 
Hodnoť

aj polsky

tiež fanušikovia vyfasovali od SK policie na politický príkaz podľa etnického kľúč?
 

pardon

polski
 


Najčítanejšie na SME Komentáre