SME
Štvrtok, 26. november, 2020 | Meniny má KornelKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Na milosť v milosti (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť

super

pravda a len pravda, to sa však dnes len dozvedáme vďaka novinárom, či ako ich to nazval priemer štátu?
 
Hodnoť

V normálnej

politickej strane by to bolo ťažko "priechodné". Lenže strana Smer je firma - tzv. "jednorazový vehikel". Jej cieľom je dostať k finančným tokom určité skupiny ľudí, potom pokojne zakape a nikomu nebude chýbať. Samotný Fico je pritom len v pozícii zamestnanca, dokonca zjavne nie je ani v užšom vedení - na rozdiel od ľudí, ktorí podporujú Beňovú. Takže ju musí strpieť a dať jej ten post. navyše sa mu to aj hodí - tým Beňovú udrží "na dištanc" od straníckej politiky. Z toho istého dôvodu chce odpratať Zalu. Idú zlé časy a kdeaký potkan môže podľahnúť strachu a začať evakuáciu z potápajúcej sa lode - teda zakladať novú sociálnu demokraciu a dištancovať sa od Smeru. A Zala je bývalý zakladajúci člen SDSS, teda na mimoriadne hodí na takéto hry. Z Bruselu si bude môcť akurát tak pískať.
 
Hodnoť

Čo máte proti p.ZALOVI ?

Neviem čo máte proti p. Zalovi, veď on je novodobý inovátor a vynálezca. Vymyslel nový druh poslanca - poslanca na diaľku. Jednoducho ÚŽASNÉ !!!
 

Keby Zala nebol v Anglicku,

mohol kandidovat za prezidenta (ako v r. 1999):
Zala je presvedčený, že funkciu prezidenta by vykonával zodpovedne a v prospech občanov. Ako vyhlásil, na rozdiel od iných kandidátov nie je závislý ani od politických strán, ani od finančno-kapitálových zoskupení. Podľa neho by prezidentský post nemal byť "odpočinkovým kreslom pre odchádzajúceho politika".
Neviem, ci za tym poslednym si stoji aj teraz.
 

kass,

budeš sa diviť, ale v minulosti to vyhlasovali aj iní dementi.
 


Najčítanejšie na SME Komentáre