SME
Utorok, 19. január, 2021 | Meniny má MárioKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Stĺpček Lukáša Filu: Ubolený rok (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť

 

Prekvapivá pointa. Súhlasím s ňou.
 
Hodnoť

kotvie ci posledne 3 roky

nebezi inkubacna doba "pandemie" z vnutra sk, podobna tej z roku 1995
 
Hodnoť

 

No vidíte, pán Fila! Nikdy by som nepovedal, že napíšete niečo iné ako patetickú prvoplánovú zlátaninu a zrazu sa podarilo. Jasné, žiaden zázrak, ale aspoň normálny slušný stĺpček. Možno niekedy bude aj normálny komentár.
 
Hodnoť

Na chrípku už máme aj vakcínu.

Škoda, že nie je niečo podobné na krízu. Zaočkovali by sme proti kríze každého, kto ju môže spôsobiť.
 
Hodnoť

 

*** Po opakovanom hrubom porušení Kódexu diskutujúceho boli zmazané všetky diskusné príspevky tohto autora.
 

pán Fila,

1) myslím, že na tomto mieste som mal dva príspevky, z ktorých jeden možno bol trochu osobný, ale neodzrkadľoval život len Vašich predkov, ale aj môj a mojich ...

2) myslím, že v tých príspevkoch išlo najmä o oponovanie bludom, ktoré centrum.antisebectva aj s osobnými útokmi na Vás napísal.

3) ak sa mýlim a došlo k chybe na Vašom serveri a následkom toho boli tie dva príspevky zmazané, vopred sa ospravedlňujem, ale mám obavu, že k chybe nedošlo.

4) preto Vás prosím, treba si uvedomiť, že verejná funkcia a Vaša pozícia je funkciou verejnou obnáša aj takéto diskusie (myslím, že ja som ani v najmenšom nevybočil z normy, napokon všetky osobné info, čo som použil sa nachádzajú aj v knižke o Vašom starkom ...). Tieto diskusie nie sú vždy lichotivé, ani "mediálne" príjemné ... Osobne som konkrétne v tomto prípade presvedčený, že ste mohli nechať dokonca aj príspevok "centra.zabezpečenia", lebo reprezentuje názor mnohých ľudí na dianie vo svete ... Tento názor sa nedá zmeniť vymazaním, ignorovaním ... Dá sa zmeniť jedine vysvetľovaním (a to som sa zasa ja snažil)

Eugen Šimko

PS: týmto končím prispievať do Sme blogov ... (do iných som vpodstate neprispieval)
 


Najčítanejšie na SME Komentáre