SME
Streda, 2. december, 2020 | Meniny má BibiánaKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Kaliňák pomstiteľ (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

1 2 >

Hodnoť

 

treba na kalinaka poslat exposlanca sdku duracku. nech mu pri parkovani pred jeho restikou povie, ze mu moze vyfajcit jeho cteny poslanecky k...t.

a potom mu zakazat o tom verejne hovorit.
vsak by praskol. aj so svojim sefom.
 

 

Skor niektoreho z jeho minulych vypalnikov...
 
Hodnoť

Čo vidíš na inom, čakaj na sebe,

hovorí známe porekadlo. A podľa neho sa riadi šéf rezortu vnútra. Všetkým policajtom a policajtkám, ktorí si budú chcieť v budúcnosti robiť svoju robotu dobre z toho, čoho sa dočkala ich kolegyňa vyplýva mravné ponaučenie a istý symbolický odkaz ministra ostatným. Policajtka, ktorá rozpovedala svoj zážitok so Slotom médiám to mala právo urobiť, pretože tento hulvát ju v neposlednom rade urazil ako ženu. A nevyzradila ani žiadne služobné, či štátne tajomstvo- o tom, že Slota je hulvát ako vyšitý sa vie už dávno.
 

navrhujem

urobit verejnu zbierku na pokutu pre pani policajtku. 100 euro sa vyzbiera raz-dva, ale moralny odkaz bude mat nezaplatitelnu hodnotu. A tiez bude vyzvou ostatnym policajtom ze sa oplati reagovat podla zakona.
 
Hodnoť

Čo je veľa - to je moc!

Pravda žobre aj u dvier ministra "poriadku"... On robí poriadok, ale zdá sa - len pre tých mocných...
A pritom je taký milý...
 

Minister o ničom

Kaliňak nikdy nemal byť ministrom vnútra robý diletantské chyby v riadení rezortu mal by ísť na školenie k Palkovi , Padovy . Prehliada organizovaný zločin , možno patrí k jeho predstaviteľom kto vie, dozvieme sa po volbách keď tam už nebude.
 

Kysucký

rovný, rovného si hľadá. Aký šéf, takí poskoci. Paholok zostane paholkom aj ne vysokej funkcii.
 

 

pán Kysucký, nič v zlom, ale gramatika...(robý, Padovy)
 
Hodnoť

voliči koalície...

očakávam, že tu budú vehementne obhajovať Kaliňáka, Slotu ... (a policajtku budú urážať)
 

Ale nie, tí sa teraz plazia po kanáloch,

ale v deň volieb vylezú a zvolia Fica ešte raz.
 
Hodnoť

ts ts ts tsss...

Však aj Pado vám to vysvetlil. Zabudli ste?
 

 

Aký má zmysel tvoj príspevok?
 

Chocholko

Aj sám veľký Pado - bývalý minister vnútra - schválil Kalinákove opatrenie ohľadom policajtky.
 

 

Videl som to. To znamená, že keď nám to vysvetlil, že s ním automaticky musí každý súhlasiť? Ešte raz, aký má zmysel tvoj príspevok?
 
Hodnoť

ale

v jednom má Fico pravdu: prečo by mal zodpovedať za Slotu a jeho vyčíňanie? Veď Slota je dospelý, nie je decko, to je úplne ohromné, ako v podstate Slota terorizuje pomaly celú spoločnosť, nielen našu ale aj zahraničnú - od diplomatov, cez novinárov, politikov a policajtov - ale nie je tej sily v tejto krajine, ktorá by s ním urobila poriadok, to je niečo tak absurdné, že je to až k neuvereniu. Okrem toho, prečo by sa Kaliňák mal ospravedlňovať za Slotu, prečo by mal Kaliňák žehliť Slotove ignorantstvo, hulvátstvo a nevychovanosť, ktorú ľudia bežne netolerujú ani nahlúplym výrastkom - nie, žiadna pusa by to nespravila, jediné čo by situáciu "spravilo", a to skutočne efektívne, a čo sa už malo dávno stať, a v každej normálnej krajine by sa tak stalo, je, že by Fico dôrazne naznačil SNS, že si buď vymenia predsedu, alebo rozpustí koalíciu. Veď to je neuveriteľné, aby si celý národ nevedel poradiť s jedným k-r-e-t-é-n-o-m a musel sústavne trpieť jeho grobianstvo a bezcitnosť.
 

Ainur,

jednoduchá odpoveď: Pretože si ho zvolil za koaličného partnera.
Dávam do úvahy, akým široký oblúkom vyletel Rusko z Dzurindovej vlády napriek tomu, že to bol začiatok konca jeho vlády.
 

R.Fico

je mocný muž, nebojí sa Európskej komisie, monopolov, zahraničných konzorcií, emisie dokazujú, že sa nebojí verejnosti, a ako komunista sa nebojí ani Boha - a Slotu sa bojí... Každý trochu charakterný nie že predseda vlády ale chlap by sa ho už dávno zbavil, proste prečo by sedel s h-o-v-ä-d-o-m za jedným stolom? Totiž otázka neznie, že čo by chudák Robko robil, keby s tým v SNS nesúhlasili, ale čo by chudák Slota robil, keby sa nepodvolil? Ryba síce smrdí od hlavy, ale čo je hlavou a čo análnym otvorom tejto ryby je jasné. Slota je Ficova vizitka, ale nie v tom, že nedostatočne žehlí jeho prešľapy, ale v tom, že mu umožňuje v nich pokračovať.
 

Ainur,

tí traja sú ako "bratři v triku". Lepidlom sú fondy.
Fico sa nebojí takmer ničoho, iba toho, ze by ho odstavili od moci a potom už len humoru :)
Škoda, že Fun rádio už nevysiela správy, bolo to užitočné. Ešte to trochu zachraňuje 7 s.r.o., ale iba okrajovo. Ako soľ tu chýba politická satira.
 

tak veru:-)

Inak Fico a jeho smer dáva toľko podnetov na zábavu, že už dávno prekonal hviezdy ako Ľupták, Mečiar, Slota, Malíková...
 

1 2 >

Najčítanejšie na SME Komentáre