SME
Streda, 27. január, 2021 | Meniny má BohušKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Krátky proces (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť

Imperialistická Fila

sa čuduje, že aj v opozícií sa nájde človek, ktorý je za právny štát, ktorého povinnosťou je trestať porušenie zákona policajtkou a to bez ohľadu na to, aký politický prínos pre opozíciu malo nezákonné konanie policajtky.
 

internaciolistický kretén

tá policajtka neporušila žiaden zákon, ale interný predpis, ktorý sám môže byť rovnako protizákonný ako ten, ktorým policajný prezident dopravným policajtom zakázal kontrolovať a pokutovať poslancov NRSR hoci zákon im žiadnu priestupkovú imunitu nezaručoval.
 

 

*** (Všetky príspevky boli zmazané na vlastnú žiadosť autora.)
 
Hodnoť

Pán

redaktor hodnotíte služobné policajné postupy, o ktorých neviete nič. A neviete o nich nič, lebo ste novinár, a nie policajný funkcionár.
 
Hodnoť

 

No Pado je ten pravy na obhajobu zakonov ked sam ich porusoval pri jeho znamej auto nehode ako statny tajomnik mv.
 
Hodnoť

Dvíha mi adrenalín

ked čítam tie Vaše komentáre. Nájde sa jedna normálna policajtka spomedzi toho zástupu kreténov, ktorá má kuráž postaviť sa tomu ožratému hulvátovi Slotovi, a oni ju ešte pokutujú. To ale nie je vrcholom ľadovca, ešte z nej vyžmíkajú aj vyhlásenie, že udelený trest bol správny lebo porušila nejaký ***** vnútorný predpis, ktorý je nižšieho rangu ako zákon alebo nariadenie vlády. No podržte ma, je mi z toho na blitie.
Nakoniec vysvitne, že ani nie ona poskytla médiám kopiu tej správy ale tretia osoba, a oni idi.ti si nedali ani toľko námahy, aby to riadne prešetrili,ked ide o prípad ich vlastného človeka, potom ako môže očakávať občan ktorý ich živí zo svojích daní, že jeho prípad bude riadne a spravodlivo prešetrený.
 

 

nestaci citat a hned vsetko papat ale aj kriticky mysliet. A adrenalin by bol v norme.
 
Hodnoť

Princíp stále rovnaký

Za minulého komunistického režimu sme tu mali Miladu Horákovú, ktorá za to, že hájila pravdu a svoje svedomie skončila na šibenici. Za postkomunistického Ficovho režimu tu máme policajtku Novákovú, ktorá za plnenie si svojich služobných povinností dostala morálnu facku a finančnú pokutu za to, že sa nenechala úplne oddane a mlčky pourážať od ožranského primitíva, s ktorým je tento režim pokrvne spolčený. Vlastne mala šťastie, lebo morálne hodnoty ficovlády a gottwaldovskej vlády sú tie isté, len nás už chvalabohu chráni eurospoločenstvo. Keby to tak nebolo možno by ju čakal osud Horákovej.
 
Hodnoť

Rozhodujú interné predpisy.

Ak teda existuje taký predpis, ktorý nedovolí akýkoľvek záznam poskytnúť tretej osobe, policajtka urobila chybu. Iná vec je, že voči všetkému imúnny Slota s poslaneckou imunitou mal byť svojím šéfom - Paškom aspoň napomenutý. Alebo nech zrušia ochranu garáže a nech si tam jazdí parkovať, kto chce a kedy chce.
Uveril by niekto ale tomu, že keby sa info nezverejnilo, že vznikne aspoň nejaká spätná väzba, a to tá, že niekto Slotu napomenie už po ikstý raz?
 
Hodnoť

Samozrejme

pani policajtka gaunersky system neprechčí.
Dnes je vidiet ze: a) system je gaunersky, aj ze b) pochopila, ze sama sa proti gaunerskemu systemu postavit nemoze.
Lebo je naozaj sama proti armade gaunerov a to nie ledajakych - je proti arcigaunerom a-la Slota, ktory by v normalnej krajine bol v 3 napravnovychovnej skupine.
A to je presila, ktora sa neda zvladnut.

Cely problem bol redukovany na to, ze policajtka zverejnila vulgarnost poslanca. Spravne by v zakone mala byt ustanovena povinnost informovat o takychto veciach verejnost.
To, ze poslenec - zakonodoarca - sa sprava ako posledne prasa - to je pohoda. Bez trestu.

Vivat slovakia.
 
Hodnoť

Citat z ineho clanku

ale hodi sa aj sem: " v súčasnom svete už nerozhodujú vojaci, ale právnici." - desive!
Co tam po skutocnosti, ci akejsi pravde a spravodlivosti! Dolezity je vyklad. Ten nas. Ten PRAVNICKY!
V skutku na tycku mi je z tejto svolocnosti!
 
Hodnoť

 

*** Po opakovanom hrubom porušení Kódexu diskutujúceho boli zmazané všetky diskusné príspevky tohto autora.
 

Presne

toto ma napadlo. SME píše urazené články, no keď kauza bola medializovaná, nemalo SME problém zverejniť úradný záznam, a ešte diletantsky v ňom raz začiernilo a raz nie meno priameho nadriadeného tej policajtky, ktorý podľa jej slov jej konanie odobril. Teda schválil to, že nevpustila do garáže vozidlo bez patričného označenia či povolenia.
 
Hodnoť

odbory

Mňa by zaujímalo čo na to policajné odbory.
 
Hodnoť

vážení spravodliví

už sa teším na vaše zverejnené nadávky,ktoré uštedríte zmienenej policajtke,keď vaá bude pokutovať za obscénosť, keď budete zahýbať v parku s vydatou susedou. Naviac ešte k tomu to rozflákne v denníku Sme...
 


Najčítanejšie na SME Komentáre