SME
Štvrtok, 26. november, 2020 | Meniny má KornelKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Ruský model (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

1 2 >

Hodnoť

je to predovšetkým

Čarnogurského intelektuálna hra na mysliteľa, ktorý spája zdanlivo nespojiteľné, ale veľmi nebezpečná ako konštatuje komentár.
 

niknejm

lepšie by spravil, keby sa ako právnik, radšej staral o aktivity svojho syna a nie o politiku
 

otázka znie

odkedy je čarnogurský intelektuál? To akože aj fico, slota, mečiar, gašparovič sú nimi...?
 
Hodnoť

Carnogursky - zradca

zase ukazuje svoju podlu tvar a jeho nazory su nazory jedneho skrachovaneho politika o ktoreho nema nikto zaujem so svojimi akciami, urazlivostou len skodi Slovensku.
Fico povedal pravdu - vsetci su politicke prostitutky- ale prostitutky Ruska, ktore im plati aby nas doviedli zase pod Ruske jarmo. Preto musia ludia ako Carnogursky roztrubovat tieto kraviny.
Dnes ked Rusko odsuhlasilo ,ze stat ma pravo citat citat privatnu postu - tak nech to vysvetli ***** Carnogusky ako to vlasne je - len nech nepovie, ze je to spravne riesenie.
Bezcharakternost nasich politikov fakt uz nepozna hranice!!!
Este stastie , ze su ludia ako Havel a ucta aj pred ex-prezidentom Kovacom!! Ono Rusko nas ohrozuje a vydiera - ludia prebudte sa!! Hlavne Vy volici SMERU!
 

 

Toto skrachovane ho vado by bol schopny tvrdit ze to je v poriadku ked stat cita sukromnu korespondenciu obyvatelstva vrazdi novinarov ktory maju iny nazor ako oficialny putinovsky.Povie mi niekto ze tento carnogursky ako sa vedel takto Zhov adit preco sa neodstahuje k putinovi . Rusky premier by ani nepotreboval Wc papier ked by mal tochto sasa.
 

Vlastizrada - § 311 Trestného zákona

Občan Slovenskej republiky, ktorý v spojení s cudzou mocou alebo s cudzím činiteľom spácha trestný čin úkladov proti Slovenskej republike...potrestá sa odňatím slobody na 15 - 25 rokov, alebo trestom odňatia slobody na doživotie!
 
Hodnoť

Jeden biľag nikdy nestačí...

To, že sa Čarnogurský stal obájcom červenohnedej zberby v Rusku ( jej učni na Slovensku a v Čechách musia jasať), má len jedno vysvetlenie :
KTOSI pre ČOSI mu stúpol na otlak a začal ho vydierať.
Bájkam : " že takými názormi strhne na seba časť národne orientovaného elektorátu" nemôže už veriť nikto.
Čarnogurský je totiž typickou "politickou mrtvolou". Biľagu zodpovednosti " za rozbitie poľnohospodárstva" , ktorý naňho vrhli komunisti po Revolúcii, sa už u národne orientovaného a bohabojného elektorátu nezbaví.
Zdá sa, že jeden biľag nikdy nestačí. Je to pre Čarnogurského asi podobný adrenalín, ako Oscar.
 

 

Zdá sa, že ani jeden Biľak nám nestačil!....!!!!:((((
 
Hodnoť

 

inkvizitor carnogursky si uz chodi do moskvy po ocenenia a metale rovnako casto ako bolsevicki papalasi
 
Hodnoť

propaganda sme ako za pezlára

čiernobiely svet, krajiny dobra, krajiny zla, vsjo jasno, bukv nenada. Tento komentár by sa dal zobrať ako autorov názor, lebo aj slepí, kt. nevidia drobné zlyhania ameriky, ako napr. celosvetová hospodárska kríza, resp. drobný omyl v úsudku, vedúci k preventívnej, hromadnozbraňovej vojne v iraku a iné žartíky neokonzervatívcov, no tak aj tí môžu mať svoj názor. Lenže sme jednostranne vidí iba dobrotenie ameriky a iba hrozby ruska, hoci obaja sú rovnakí viťúzi, starajúci sa o svoje geopolitické záujmy, za kt. kráčajú rovnako bezohľadne. Dalo by sa nad tým mávnuť rukou, ale títo neomylní narcištekovia to bežne preháňajú, keď napr. sú schopní bohorovo tvrdiť, že dobrá a neomylná amerika si ňou spôsobené spomenuté celosvetové problémy vyrieši za jedno volebné obdobie, no ale na slovensku... tam sú tie problémy hlbšie, skoro až neriešiteľné, skepsa je na mieste...
Za čias CCCP som cestoval rýchlikom po ukrajine. Bolo nás viac inostrancov, preto režim pohotovo prihotovil brožúrky, určené práve nám. Kapitalistickí cudzinci so záujmom čítali, napr. stať, čo všetko môžu bežní rusi vlastniť, resp. ako je to so zásobovaním a bývaním. No všetko, napr. aj zaoceánsku jachtu, ak si na ňu zarobia. Zásobovanie a bývanie v cccp je na vyššej úrovni ako v kapitalistickej cudzine, lebo plánované hospodárstvo odstránilo konkurenciu, teda aj plytvanie. Dáni tomuto verili, "čechoslováci" nie.
A fčul poučenie: 1, mal som si brožúrku odložiť, čítanie bolo rovnako jednostranné, ako napr. dnešný komentár
2, oblbnúť je ľahko naivných bez skúseností. Milí sme fanúšikovia, ste ako tí dáni . Sme nie je neomylné, môže sa mýliť rovnako ako "inkvizítor čarnogurský" Pravda nie je triedna.
 

vypadol odkaz

na drobné, ľahko riešitwľné problémy, spôsobené usa a hlbšie sk problémy od iného experta http://komentare.sme.sk/c/4165...
 

 

Bezpochyby si aj ty omylný(?)
 

nepochybne

ale bohorovo nehlásam jedinú pravdu, ako napr. komunisti, resp. iní ideologickí pracovníci, konkrétne teraz v sme. Toto je zjednodušený výcuc z pravdepodobne pre teba príliš ťažkej reakcie
 

 

no jasné, je to príliš zložité... hmmm! A ja, že prečo nechápem a nechápem!
*
Tebe pár slov nestačí, ale mne sa nechce ti oponovať polstránkovými príbehmi zo života, ty omylný narcištek, viťúz, beťár, ba, takpovediac, ogrgéň a čaptoš! Hrochď do čerta...:).
*
Najskôr si prečítaj môj názor, a až potom usudzuj na moje myšlienkové pochody....!
Vymyslíš si teóriu a potom s ňou bojuješ siahodlhými príspevčekami...
*
Nedá mi, tvoj základný omyl:
1. sme fanúšikovia, ale aj všetci ostatní čitatelia si nemyslia že sme je neomylné. Dokonca som o takého tu ani nezavadil.
2. Nestretol som tu ani takého, kto by si myslel, že USA sú len dobrí a neomylní!
3. USA a Rusko nie sú ani na chvíľu rovnocenní!
Takže môžeš ten svoj prvejší príspevok prehodnotiť, prípadne vymazať! (Ale je to len na tebe!)
 

no nič,

len taký malý postreh - ak by rusko a usa neboli rovnocenné, už dávno by rusov američania oslobodili. Naopak to platí tiež, ale je overeným faktom, že keďže rusko, na rozdiel od iraku, zhn má, navyše má aj ropu.... keby tie zhn nemalo, už by tam bola usa demokracia. To, že usa a rusko navzájom tvoria akúsi rovnováhu, to je bohužiaľ jedinou akousi zárukou akého - takého vývoja, rozhodne budúcnosť nie je v unipolárnom usa svete, ako kvília dnešní aparátčici v sme a týždni http://www.tyzden.sk/casopis/2... Čo sa týka silovikov v rusku a usa - je to tiež rovnaký hyd, stačí mrknúť na patriot act. Preto, ešte raz- nič nie je čiernobiele, a ty tiež opusti komunistickú snahu o vymazávanie nevhodných príspevkov. Som rád, že zatiaľ to nechávaš na mňa. Je to pekné.Ak si nezavadil o diskutujúceho na sme, kt. je o jeho neomylnosti presvedčený, no tak nič.
 

 

Tak to už sú úplné scestné nezmysly. Veď nemôžeš sám veriť tomu, čo píšeš! Tvoje geopolitické videnie sveta je na úrovni žiaka ZŠ spred 25 rokov. Asi si tam niekde zaspal vo vývoji. Na vlastnú škodu! Pri tvojom veku (môj odhad - cca 65), je to aj pochopiteľné, ale svet ide ďalej... Veru, no tak, kde nič, tu nič.... (Mohol by som vyvracať tvoje úplne nezmyselné tvrdenia, ale na to naozaj nemám čas(chuť).
*
Ešte jednu radu! Najdi si prispievateľa s nickom anapoleon, s ním si budeš rozumieť! Ako by bol tvoje dvojča! Jednovaječné:)
 

 

joooo, a ešte aj istý pán Jozef Švejk bol politológ tvojho razenia, a na začiatku hneď vedel, ako I.W.W. dopadne...... :)
 

Keďže na Slovensku vládnu komunisti

s jasne definovanými proruskými postojmi a tzv. pravica ma rovnaký názor, je zrejme, že cele politické spektrum je v tejto otázke jednotne.
Keby vystúpenie z NATO neobnášalo aj politické a ekonomické dôsledky, verím tomu že by ich to lákalo. Takto však len prispievajú k rozkladu zvnútra...!!!
 

Pravda...

To je pravda, ale aj v Škandinávii majú socializmus, kedy veria, kolektívne rozhodovanie dokáže lepšie alokovať zdroje ako trh. Pretože kým trh to vraj robí podľa (kapitalistických téz) "efektívnejšie", tak to robí menej spravodlivo.
Preto je kapitalizmus režim pre zločincov a mafiánov.
 
Hodnoť

 

Carnogursky isto schvaluje aj novodobu rusku diktaturu, ktora v priebehu dvoch tyzdnov prijala zakony smerujuce k este silnejsiemu policajnemu statu.
 

1 2 >

Najčítanejšie na SME Komentáre