SME
Utorok, 24. november, 2020 | Meniny má EmíliaKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Emisná fraška (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť

 

Docent prava Robert Fico dnes verejne nabadal k nedodrzaniu zmluvy, o ktorej uz mesiace tvrdi, ze je pre Slovensko vyhodna?
Kvoli ktorej uz vynadal snad kazdemu, kto sa o nu zaujimal?
Zmluva nema ziadne sankcie?
O to sa ma postarat akysi bezvyznamny Tursky?
 

a p.Ficová, tiež docentka práva

bude skúmať nízku vymožiteľnosť práva u nás - to jsou paradoxy...
 

Pani docentka by mala vedieť,...

že celá kauza je zrejme trestným činom a preto, zmluva je od začiatku NEPLATNÁ.
Skúmať, vyšetrovať tento trestný čin MUSIA normálni vyšetrovatelia a nie tí z Bystrice, či zo Žiliny, čo už raz vyšetrovali únos Kováča ml.
A čo sa týka Fica, nie je jeho správanie pri prešetrovaní tejto kauzy porušenie paragrafu Trestného zákona, článok Nadržovanie? Čo Vy na to pán, priemer a pani priemerová?
Čo Vy na to pán generálny prokurátor?
 

sranda je

že autor sa bál podpísať pod tento blábol.
zrejme sa bojí, že by súd na ochranu osobnosti prehral. takže platiť milióny nechal na sme
 

No to je fakt sranda!

Michal Michajlovič je vtipkár.
Mal by si prečítať, čo som napísal ešte raz a pozorne a potom, ak chce, nech ide do najbližšieho hypermarketu kúpiť si kondóm na ochranu osobnosti...:-)
Za 20 rokov niektorí predstavitelia súčasnej moci už možno vypustili toľko blábolov o samoúnosoch, samovýbuchu, samoamnestiách, že aj dverný automat BranoZavíráSamo je pri nich amatérom.:-)
a zaujímavé, žiadne súdy, žiadne milióny...
 

 

nehovoril nedávno náhodou robino, že nabádanie na nedodržanie zmluvy je trestný čin? :-))
 
Hodnoť

nesúhlasím so záverom článku

S tejto zločineckej vlády treba vyhnať SMER, SNS a HZDS, potom treba riešiť problém týchto gaunerov ale aj jedného ich predchodcu spôsobom rumunským, nasledovať by mal rozpustenie všetkých zločineckých strán, ktoré sa akýmkolvek spôsobom podielali na privatizáci, zriadiť občiansku vládu a vypísať parlamentné volby - predtým zrekonštruovať lustračný zákon, ktorý zakáže všetkým privatizerom a pohlavárom všetkých strán , ktoré boli v parlamente po roku 1992 ako aj ich detom avnukom podielať sa na verejnom živote ( majú nakradnuté na 200 rokov( takže opakujem pre minimálne 4 gaunerov a ich komplicov rumunsky spôsob riešenia , presne tak ako Elena a Nikolae
 
Hodnoť

Ešte jedna pointa sa natíska

Náš pán premiér má podľa mňa premyslený ešte jeden scénár. Navrhne firme Interblue odstúpenie od zmluvy, no ale tá bude na nej jej plnení ďalej trvať. Ficko ukáže takzvane "dobrú vôľu", že to čo novinári už toľko "okydávajú" chcel zrušiť, ale keďže babrák Chrbet čosi splodil, od čoho firma nechce odstúpiť, nedá sa nič robiť. No on predsa za babráka nemôže a potrestal ho vyhodením z vlády. Firma zažaluje Slovensko a bude požadovať odstupné vo forme pokuty za nedodržanie zmluvy. Arbitráž vyhrá a Slovensko, teda obyčajný občan, pokutu "zopár miliónov eur" zaplatí. A firma sa s pánom premiérom a jeho zlodejskými spoločníkmi rozdelí o inkasovanú pokutu. Aké jednoduché, pán premiér si zachová tvár a zarobené zo zlodejského obchodu bude dvakrát. No a jednoduchí ficovoliči opäť zatlieskajú. Čo na tom, že budeme opäť chudobnejší, hlavne, že pán premiér to tým opozičným a novinárskym "hyenám" opäť vytmavil. A Janko Slopa si na jachte v Chorvátsku otvorí ďalšiu fľašku značkovej whisky a pripije na zdravie a múdrosť nášho premiéra.
 

"Firma radšej odstúpi od zmluvy,

než by zverejnila podmienky -" to znamená, že nič vymáhať nebude....?
 

Ano Chrbet splodil

ale zabudol si napisat fakt, ze Chrbet po prevaleni kauzy ponukal aj zrusenie zmluvy, naco mu vsevediaci povedal, ze zradcov vo vlade nechce.
 
Hodnoť

 

Ideme dalej, SNS s podporou Smeru.
>>>
SNS sa za štátne draho zbavuje odpadu
Lukáš Milan, Pravda | 15. augusta 2009 16:15

Po predraženom nástenkovom tendri za 120 miliónov a predaji
emisií so stratou 75 miliónov eur má Slotova SNS na krku škandál najmenej za 87 miliónov eur (2,6 mld. Sk).

Verejnú súťaž na zneškodnenie odpadov po spálení uhlia vyhrala krupinská firma Esco.
Tá ponúkla o 27 miliónov eur (813 mil. Sk) vyššiu sumu ako konkurenčné spoločnosti.
 


Najčítanejšie na SME Komentáre