SME
Nedeľa, 6. december, 2020 | Meniny má MikulášKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Stlačený kohútik (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť

Rusáci a demokracia?!

je to taký nezmysel, ako keď boľševik Schuster prehlásil, že je kresťanom a pobozkal ruku pápeža...!
 

Veď práve ty

toho môžeš o demokracii porozprávať véééééľmi veľa, si dobre známy na tomto fóre. Tvoja demokratickosť končí, akonáhle sa niečo začne týkať Maďarov a Maďarska a automaticky nastupuje extrémny nacionalizmus očkovaný šovinizmom.
 

s boľševikom o demokracii

akým si aj ty, nemá zmysel diskutovať o hocičom!!! Pre tvoju informáciu som taký Maďar, ako ty, naviac aj Žid!
 
Hodnoť

 

sprostost
 
Hodnoť

Polonium 210

Dufajme len, ze panovi Appiahovi niekto neponukne caj s vyssie uvedenou prisadou...
 
Hodnoť

Bojovníci za slobodu na Guantanámo

USA zajalo bojovníkov za slobodu, ktorí sa postavili proti USA teroru, ktorý USA vedú proti svetu od konca 2 svetovej vojny a týchto politických väzňov oficiálne mučí. Mučení však majú šťastnejší osud ako milióny nevinných ľudí, ktorých vyhladili USA bombardéry
Potom sa nemožmo čudovať, že pod takým to útlakom si mnoho ľudí zvolí osud samovražedného útočníka, ktorý so sebou na smrť berie USA a NATO okupantov a vrahov

USA vyvraždili http://nottheenemy.com/index_f...
USA za 100 rokov 150 vojen http://en.wikipedia.org/wiki/U...
http://en.wikipedia.org/wiki/U...
USA zločiny http://video.google.com/videop...
 
Hodnoť

Smutné.

Aj to, že si tunajší ľudia zvolili súdruhov s tým istým chápaním demokracie.
 
Hodnoť

Pripravte sa na dlhé obdobie.

Vyzera to tak, že Putin sa už dohodol s Medvedevom na pokračovaní tandemu. Možno sa iba vymenia, ale pravdepodobne budú tak ďalej pokračovať a dokedy budú chcieť. Opozícia v Rusku nie je. Par intelektuálov, novinárov a spisovateľov veľa nezmôžu.
Je tam ako vždy zmagorená moskovská mládež, ktorá má dokonca zoznam nechcených autorov, ktorých terorizuje s tichým súhlasom mocných.
V Rusku sa voľbami nič nezmení. Zmena môže nastať iba zmenou v majvyžších postoch. Tak to bolo pri Chruščovi aj Gorbačovovi.
 
Hodnoť

Tendenčný

a jednostranný článok. Čečenskí vzbúrenci je predsa odnož Talibancov, tiež vyhlásili Svätú vojnu všetkým "neveriacim" a za podpory hádajte koho vyčíňajú ešte aj dnes. Čečensko je integrálna súčasť Ruska, tak prečo sa píše o porušovaní ľudských práv len zo strany Rusov? Beslan, dennodenné útoky na úradné inštitúcie pridrbaných a neukojených Čečencov. Nájde sa pár tzv. aktivistov-bojovníkov za dodržiavanie ľudských práv a tiež niekoľko novinárov, ktorí za judášsky groš aj jednostranne píšu, veď nemusíme chodiť ďaleko. Máme ich na SK celé stáda.
 


Najčítanejšie na SME Komentáre