SME
Streda, 27. január, 2021 | Meniny má BohušKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Strategická hra (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť

ak

bude Fico vládnuť aj po roku 2010, vystúpime z EÚ, zatiaľ to je vidieť len na niektorých prípadoch (napr. monopol pošty), ale je jasné, že politika terajšej nacionálno-populistickej vlády je v "antagonizme" so slobodou, demokraciou a hodnotami civilizovanej Európy. Fico je inak oveľa horší ako Lenin, Lenin svojho času úprimne veril, že komunizmus je budúcnosť spoločnosti, nedovidel kam tie kolchozy a sovchozy povedú, lenže Fico to vie a vedome škodí ľuďom aj spolu so svojou stranícko-klientelistickou suitou.
 

 

Máš pravdu , ale z EÚ nevystúpime . Oni nás vyhodia . Potom by bolo dobré vystaviť Fickovi a jeho voličom účet a žiadať ich o úhradu z vlastného .Už nás tieto politické excesy súdrohov čo si nepamätajú čo sa dialo 17 . XI. 1989 stáli strašne veľa energie a hlavne peňazí !!!!.
 
Hodnoť

Až na to

že ten zákon nakoniec schválil parlament v úplne pozmenenej podobe...
 
Hodnoť

V tejto hre je Fico len figúrka.

Ak pripustíme, že toto je hra, možme pripustiť, že Fico a spol. sú len figúrky.
Pretože však s nimi určite nehýbe Hugo, Kim, Chu, ..., ..., a pravdepodobne ani Vladimír ( hoci to však veľakrát takto vyzerá - možno úmyselne), s týmito figúrkami hýbe, rovnako ako v klasických "banánových republikách", mafia (made in Slovakia).
 
Hodnoť

 

A tento poznáte ?! Občania , ktorí ešte nie sú ministrami , nech sa zajtra prihlásia u súdruhov Ficka , Jahniatka a Vieročky
 


Najčítanejšie na SME Komentáre