SME
Streda, 27. január, 2021 | Meniny má BohušKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Prasacia chrípka - očkovať či neočkovať? (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť

Triezvo k namyslencom.

Aby z Klausa neurobila pokusného králika prasacia chrípka. Vraví, čože je to tisícka nakazených a stovka mŕtvych ? Čože sa nám Nadpepikom môže sta ?. To sa môže stať iba nejakému volovi, ty vole. A čože sa môže stať slovenskému nadlekárovi ? V obložených chlebíčkoch s bravčovou šunkou, kdeže by sa tam vzal vírus ?
Ja som strachopud, dal som sa už pred 2 mesiacmi zaočkovať. Teraz už na mňa nemá žiadna sviňa.
 

 

V porovnaní s bežnými 1500 mŕtvymi ročne na obyčajnú chrípku, je to skutočne veľmi málo na to, aby niekto hlásal "pandémiu" a požadoval povinné očkovanie.
 
Hodnoť

Chaos robia vysokí podvodníci

Predpovedať výskyt a vykonať optimálne opatrenia je niekedy naozaj veľmi ťažké. Keď do tejto zložitej problematiky vstúpia politickí podvodníci disponujúci mocou a ich korupčné záujmy, vtedy musí nastať nezvládnuteňý chaos. Typické lži hlásalii súdruhovia Hruškovič, Rovný a spol. v Národnej obrode 20.9.2003. Zajac ako minister si nesplnil povonnosť, ale podvody ešte podporil bludom o ochrane pred vtačou chrípkou.
Podobne falšovali štatistiku ss Rovný a Dluholucký pri presadzovaní povinného plošného očkovania proti VHB. To je zločin proti vedomiu a mravom všetkych postkomunistických národov. Zodpovednosť pripisujem všetkym lekárom v politike a vo funkciách, ale aj cirkvám a novinárom,osobitne Zrnu a Rádiu Lumen.
 
Hodnoť

zaockovat som sa nedala,

a ani sa nedam, niet nad prirodne zdroje, cibulu a cesnak v surovom stave. podla mna vsetok ten humbuk okolo prasacej chripky vyrobili farmaceuticke firmy, ktore sa na tom chceli paradne nabalit.
 

Zabudla si na slivovicu.

A čo, ak ľudia vykupia všetok cesnak. Cena cesnaku na svetových burzách išla prudko hore. V Číne ho ťažko dostať, napriek tomu, že sú vývozcovia.
-
A na zápal slepého čreva je ktorá plodina najlepšia ? A proti tetanu ?
-
Ak by, čo len jeden zomrel na Slovensku na prasaciu chrípku a bola by možnosť sa zaočkovať, zaočkoval by som sa.
-
Ak prepukne pandémia (kiež by nie) tak si budú ľudia stúpať po hlavách, len aby sa dali zaočkovať. A budú zlostní, vraj je vakcína iba pre papalášov.
 

A koľkí zomrú na obyčajnú

či vtáčiu, alebo iný typ chrípky, ktorý tu bol už aj pred rokmi?
 
Hodnoť

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 
Hodnoť

Vakcíny

Áno, aj destilovaná voda sa testuje, aj adjuvans, a nakoniec i vakcíny. Po novom zrejme priamo na obyvateľstve. Kto pozrel pod pokličku vakcinácie, vie prečo to píšem. Hexavakcína v Nemecku po roku 2000, vakcinácia v USA 1972, vojna v Zálive a následný tajomný syndróm a vlastne ani nemám chuť sa rozpisovať.
 
Hodnoť

Uff !

"Každý úspech musí mať aj maličkú daň, daň z výnimočnosti a variability, ale nám musí ísť o celok."
Až som sa zľakla, či som správne porozumela.. Ani sa nečudujem, že sa autor pod takúto haluz podpísal len ako "virológ"...
 
Hodnoť

Demagógia

Skvalén sa používa vo výskume na zvieratách na vyvolanie experimentálnej autoimúnnej artritídy a roztrúsenej sklerózy. Smieme sa domnievať, že by to isté mohol spôsobiť aj ľuďom, keďže všetci testovaní vojaci so syndrómom Zálivu mali preukázané autoprotilátky proti skvalénu?

Testovanie vakcín je formálna záležitosť. Dlhodobé vedľajšie účinky sa zvyknú prejaviť až po niekoľkých týždňoch. Dokonca aj anafylaktické reakcie môžu nastať s odstupom 1-2 týždňov. Typické 3-7 dňové testovanie môže odhaliť len výskyt zvýšenej teploty a opuchu, nič viac.

V každom prípade, hovoriť o "dôkladnom testovaní" je smiešne. Dôkladným testovaním by bolo, keby sa zaočkovalo milión ľudí vakcínou, milión ľudí sterilnou vodou (nikto by pritom nevedel, kto čo dostal, ani lekár, ani pacient) a po roku by sa rozpečatili obálky a porovnal by sa zdravotný stav oboch skupín, vrátane chronických diagnóz - rakovina, cukrovka, neurologické problémy, reumatické problémy, alergie, a samozrejme, výskyt očkovanej choroby.

Nikdy sa neuskutočnil takýto test. Bežnou výhovorkou sú "etické dôvody" - podávať slabo testované vakcíny s neznámou účinnosťou a dlhodobou bezpečnosťou je zrejme etickejšie. Myslím si, že takýto test by pre vakcínu dopadol po všetkých stránkach katastrofálne a preto ho nikto nikdy neurobí.
 

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 

 

Mne ten článok pripadá ako súčasť damage control, po fiasku pandémie aj očkovania...
 
Hodnoť

VeGaNKo

Vazeny VeGaNKo ,
kolko rokov sa venujete studiu virologie? Mozete mi, prosim, vysvetlit, ake klamstvo je vo vete "myslime viac na ludi ako na peniaze" ? Podla vasho prispevku si FAKT myslim, ze ste taky sprosty, ako pisete... Autor clanku je odbornik, narozdiel od Vas, a je tazko zaraditelny do skupiny dementologov.
 

Menovaní v tretej reakcii neodpovedajú

Oni odmietajú aj overovanie účinnosti očkovania.Viď Rizika očkovania a obchod.Slobodní a čestní odborníci by boli vlani navrhli ministrovi kúpiť prasačiu vakcínu pre polovicu ľudí z parlamntu, dvoch ministerstiev, Zdrav poisťovní, UVZ, Fakultných nemocníc a pre dobrovoľníkov.spolu dvdsaťtisíc / 2% premárnených peňazí / a očkovanie robiť s perspektívnym porovnávaním s neočkovanou polovicou. Naši odborníci však nie sú slobodní. Boľševik a korupcia im vzali zodpovednosť a tým aj slobodu a čest. Ano, zodpovednost je matkou slobody a boľševík sa jej zmocňuje a to čo je správne určuje klamstvami ako Hruškovič, Dluholucký, Rovný a spol. Volajme ich do diskusie.
 


Najčítanejšie na SME Komentáre