SME
Utorok, 24. november, 2020 | Meniny má EmíliaKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Stĺpček Petra Morvaya: Nekričať na seba (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť

že by ...

preto, že im to nikto do toho nedrbe...:-)
 
Hodnoť

Orbán,

sa domotá v tomto náhľade. Možno má jasno ako von z domotanej ekonomiky.Zabudol však, že prešli časy, keď sa na maďarov nahliada ako prvých zbúrajúcich železnú oponu. Orbán nie je Gyula Horn.No sú nápadne podobní.
 
Hodnoť

Zázračná to žena tá Radičová

Kde len ide, stíha ju samý úspech. Najprv v Bruseli prevalcovala euroval a pôžičku Grécku, poučila európskych ekonómov o tom, čo je to ekonómia, potom prudko zlepšila naše vzťahy s Maďarskom. Až to vo mne vzbudzuje podozrenie, či to nie je prekrývanie hrdze novým náterom a to bez bez základovky. Teraz sa ešte vrhne na problém úniku ropy v Mexickom zálive, vojny v Afganistane atď. Nech sa svet diví, na čo všetko to malé Slovensko má, keď má správne vedenie. Ale ako napísal jeden slovenský dramatik: "Len aby sme v hanbe nezostali."
 

 

A tie všetky víťazstva vybojovala na chodbách.
 

 

A neboj sa v hanbe nezostaneme. Kde by si sa o tom mohol dočítať?
 
Hodnoť

Nooooooooooooooooo

Chlapi sedia v krčme a rozprávajú si zážitky z ciest. Zrazu jeden vytiahol zo saka malého, 20 cm vysokého živého chlapíka, postavil ho na stôl a hovorí mu:
- No, Feri, a teraz im porozprávaj, ako si toho afrického šamana poslal do zadku.
 

Noooooooooooooooooo,

ja by som si zo slovenského ministra zahraničných (a súkromných) vecí srandu nerobil. SIS práve zbystrila pozornosť na SIS SR 123.
 
Hodnoť

Tak to je ozaj

pani zázračnica.Za tak krátky čas,a vylepšiť vzťahy s našimi susedmi? A bude ipravidelné stretávanie.Príklad pre celý svet.
 
Hodnoť

Ešte nás tých ostúd

čaká dosť,Radics-né je výnimočný talent!
 


Najčítanejšie na SME Komentáre