SME
Štvrtok, 21. január, 2021 | Meniny má VincentKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Stĺpček Lukáša Filu: Trója (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť

Každá činnosť

by mala byť odmenená podľa zásluh. Ja síce neviem, aká je šanca spravodlivo "odmeniť" tieto rozkrádačky, ale táto vláda by mala naozaj okrem spisovania rozdaných účtov v tejto veci urobiť aj niečo viac. Čas ukáže, či zostane len na úrovni štatistu.
 

ukazovať zlodejiny

už nemá zmysel, niektorí ficovi voliči sú na toto už imúnni a ostatní nechápu o čo ide. treba naozaj začať trestať a som presvedčený, že sa začnú rojiť aj korunní svedci.
 

pi.

V tom prípade treba doplniť Filovu myšlienku.
Keď dúfa, že štatistika zlodejín sa dostane aj do volebných štatistík.
Treba dúfať, že aj do štatistík o vyriešených trestných činoch.
 

Prvá "lastovička"

sa objavila tesne pred voľbami. Aj keď nebola utajená. Horšie je to ale s tým, že hlavu celej organizovanej zločineckej skupiny chráni poslanecká imunita. A že ju využije na 100%, tak to je myslím každému jasné.
 
Hodnoť

 

S tou ovladanou policiou opatrne Lukáško , už sme tu mali režim, kde ktosi ovládal policiu aj sudy. :oDDDPadni komu padni,ale nie bezhlavo a pochabo, keby to tak bolo ako píšeš , tak za Fica sedíš za "rozvracanie republiky" :oDDDD
Len škoda, že sa takto neskoro všetkými týmito hajzlovinami zaoberáte, keby mali potrestat za prvotnu najväčšiu megarozkradačku kupúonovu privatizaciu, tak by sedelo 150 najvplynejších momentalne ludí zo slovenska i česka v base .
však už odvtedy neexistovali čierne peniaze ....či ako to povedal terajší pán jeden prezident :oDDD
 

vidim ze ficoid suhlasi

ze sa jedna o hajzloviny, este by ficoid mohol vysvetlit ako je m,ozne ze hajzlovia maju trvale najvacsiu podporu u volicov..... ze by si volici vyberali k obrazu svojmu?
 
Hodnoť

 

keby to bol poctivy vyskum, mozno by aj bol skutocne taky drahy ... lenze, nasi mnohi archeolosi sa zapredali ...
 
Hodnoť

To je čo za slabomyseľný článok?

Každý politik sa ide napakovať. Nám ide len o to, aby zo stola spadlo naviac drobkov. Žiadny politik neposadí druhého do basy, že kradol. To sa tam môže ocitnúť sám. Všimnime si, že za 20 rokov za hospodársku kriminalitu neposadili nikoho.
 

 

Mne sa slabomyseľné vidia skôr takéto zovšeobecňujúce vyhlásenia typu - "každý politik sa ide napakovať a podobne." Sú to iba ľudové krčmové riekanky a povedačky omieľané v nepravom čase a nepravom mieste. Viď. výsledok nedávneho referenda. My voliči ( najskôr to asi bude odvodené slovo od slova vôl) si môžme sami za to, čo sme si zvolili, resp. za to čo sme neovplyvnili keď bola príležitosť ovplyvniť. Neostáva iba súhlasiť , že politická archeológia bude jedinou reálnou disciplínou odhaľovania skutočnosti dovtedy , pokiaľ nebude naozaj verejne potrestaný aspoň jediný prípad veľkého formátu rozkrádania. V opačnom prípade poprajme p. Mečiarovi rovnako aj p. Ficovi a jeho partičke do budúcnosti pokojný politický dôchodok.
 

Vítaj a dovoľ

aby som zotrval na svojom názore o tom, že sa "každý" politik ide napakovať. Isteže sú výnimky, ale keď si pozrieš tie xichty, čo sú alebo boli v parlamente, tých výnimiek nie je veľa. Svedčí o tom aj tolerancia voči vyhláseným zlodejom, ako napr. Slota alebo Mečiar. Nikto s nimi nechce zatočiť. A tak, keď aj sú v politike nejakí poctivci, ukazujú sa byť neschopní a tieň takých kreatúr spadá aj na nich.
 
Hodnoť

ja by som si rad precital

aj nieco o mechanizmoch podfukov a sumach co pri tom lietaju v Bratislave, ci uz to ma pod palcom magistrat, alebo mestske casti, Ruzinov, Stare Mesto, trojka atd...
tiez by rad by som cital o efektivite firiem a podnikov vo vlastnictve mesta o vuc

co sa deje a o co je nove v BWS?

a na jedinom demokratickom info portaly co sa vola Sme k takymto temam stale NIC!

...to je ale pre vas zakazane pole, vsak pan redaktor
 

skusil si Pravdu?

tam napr. o archeologickom hladani sidla starych Slovakov a daslich zlodejinach byvalej vlady toho vela nenajdes, ze by zakazane pole? porad im o com maju pisat, isto budu radi....
 
Hodnoť

ide nová téma...

NADSME....zmluvy, fondy, mená, finty.... Ale vyzerá to, že aj novinárov to "silne" prekvapilo a akoby aj vyrazilo dych.
 
Hodnoť

... Pán Fila, to o pomstiteľoch sa mi

vôbec nepáči, vonkoncom. Ak by som sa mal podľa toho správať, tak už by som musel niekoľko ľudí zabiť, lebo práva sa v tejto krajinke nie je možné dovolať. U politikov je problém vo vzájomných väzbách, kedy jedni aj druhí porušujú pravidlá hry dané zákonmi. Verejnosť vie zhodnotiť čo je správne, čo nie. Ale ak sa s vecou, vecami nekoná v čase, ďalšie a ďalšie maslá sa stávajú prirodzeným, každodenným koloritom našej reality, nad ktorými sa len mávne rukou, alebo, tí čo sme zažratejší, tak tu do seba bušime, nevieme väčšinou síce o čom a prečo, ale robí nám to dobre, cítime sa v dianí, a hlavne je do koho a za čo kopať. Posun k pozitívnemu pre spoločnosť mizivý, až žiadny. Myšlienka pomsty, prináleží len slabým, a naprávať neprávosti v tejto krajinke nemá kto, tí, čo by mohli, tak tí, nemôžu ...
 
Hodnoť

Ach milý Lukáš

tak to asi ťažko, aspoň si myslím, že nie za štyri roky. Nie som síce pomstychtivý človek, ale zlodejiny podporené nehoráznymi klamstvami o domnelej sociálnosti ma tiež vedia vytočiť. Ale ako si si zrejme už v slovenskom prostredí stačil všimnúť, tak sa stále nikomu z tých megazlodejov nič nestalo a tým myslím len takú nepatrnú vec, že by musel aspoň vrátiť to čo nakradol. A trest v podobe basy už nehrozí vôbec. A zotrvačnosť ľudskej mysle je u podaktorých zrejme "nekonečná" tak som veľký skeptik v tom, že keby aj všetky zlodejiny súčasnej opozície viseli na bilboardoch pred zrakmi ľudí, tak by si ani nevšimli. No a Smer by mal podľa prieskumov aj ďalej svojich 40 percent. Nuž ako povedal známy klasik Víťazoslav Móric, "na Slovensku je to tak". Howgh.
 


Najčítanejšie na SME Komentáre