SME
Streda, 27. január, 2021 | Meniny má BohušKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Harabin nemá nárok na tribúnu (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

1 2 3 > >>

Hodnoť

 

Tak toto si zasluzi 100 bodov.

Moja rec.
Ale myslim, ze na kazdeho raz dojde.
Aj na priatela drogoveho mafiana.
 

RE: vbapps

Súhlasím. Už sa teším keď sa to do bodky naplní. Po chlebe majú v takom prípade všetci, ktorí majú maslo na hlave. Najmä S(h)ulík, Figel, Mikloš, Dzurinda, Slota a ďalšia zberba.
 

Pištík

neviem prečo si pri písmene F vynechal Fica, pri písmene M zas Mečiara. Zábudlivosť alebo zámer?
 

RE: englishman

Veľa hodín, navyše nemal som v úmysle vymenovať všetkých, to by bol viac ako newyorský telefónny zoznam. Boli to len vzorky, nech si tam dosadí každý koho chce. :-)))
 

prečo???

Vilikovsky o tom pise v inom clanku :)
 

Maďari a modrí šmolkovia jasajú

"Obsah toho, čo povedal, i spôsob, akým to predniesol, nie je zlučiteľný s postavením prvého muža justície."

Odkedy idi***, teda novinári rozhodujú o tom, čo je či nie je zlučitelné "s postavením prvého muža justície". To je návrat do päťdesiatich rokov.
Nečudujem sa, že pravicoví extrémisti jasajú.
 

 

Štefan si to ty osobne? Zastav sa keď pôjdeš okolo, ved vieš kde ma nájdeš. Tvoj kamarát BS
 

mladyduchom

Je známe, že sklon k extrémizmu majú zväčša mladí, nezrelí jedinci.
Keď človek dospeje, väčšinou už získa nejaké životné skúsenosti a rozum, a nevidí už svet tak jednoduchý ako tí "mlady(nielen)duchom".
Ak ale i v tom zrelejšom veku mu zostávajú extrémistické názory, tak už sa o ňom nedá hovoriť, že je "mladyduchom", ale skôr "blbyduchom".:-(
Len toľko.:-)

Ale inak ako vtip dobré.:-) Hehehe.
 

Hehehe šmolko!

V päťdesiatych rokoch novinári rozhodovali o postavení prvého muža justície? Buhahahá. Väčšiu sprostosť nevieš? Ináč, ten ktorého ako správny boľševik obhajuješ, by bol aj ako posledný muž justície hanbou!
 

Šmolko pragrr

V päťdesiatich rokoch novinári štvali ľudí proti zapredancom a nepriateľom ľudu, rovnako ako dnešní Smetácki a iní idi***.
V päťdesiatich rokoch títo idi*** podporovali vtedajších mocipánov proti tzv. vnútornému nepriateľovi. Vtedy tým vnútorným nepriateľom boli tzv. "protisocialistické živly" a "zradcovia národa" ako Horáková, Clementis a iní, dnes je tým vnútorným nepriateľom opozícia a všetci čo z nej pochádzajú. Aj Harabín. Štvanie proti nim je rovnaké, akurát, a to sme trošku ďalej, nie sú politické procesy.
Zatiaľ.

P.S. Ty musíš byť ešte riadny ciciak, keď nevieš, že Šmolkovia boli MODRÍ.
Modré kreslené postavičky. Pre deti vo Večerníčku.
 

Verím ti enzet. Nie si modrý šmolko.

Si červený!!! Dobre si porovnal tvojho chránenca s Clementisom. Hehehe. Žiaľ nie sú, ako píšeš, procesy. Nijaké. A dobre, že nás ten tvoj nezatiahol ešte o trochu ďalej. Boli by sme totálne v ....
 

Vieš čo mi na tebe vadí?

Nie to, že už nie si mladý (tvoj historický pohľad prezrádza tvoj vek), ani to, že sa zastávaš Harabína (nič si z toho nerob, každý má právo na omyl, ešte viac je napríklad tých, ktorí veria Ficovi), ani to mi nevadí, že si uľavuješ tým, že nás modrých označuješ Šmolkovia (čítame tu aj horšie označenia), ani to, že hádžeš povedzme Fígeľa a Sulíka do jedného vreca so Slotom. Vadí mi, že si pre svoju obmedzenosť nepostrehol:
a) Že Leško nerozhodol o tom, že "...(Harabín)... nie je zlučiteľný s postavením prvého muža justície". Leško o tom nerozhodol. Leško iba konštatuje a je to jeho názor. Rozhodnúť znamená právne potvrdiť nejaký stav. A to je sakra rozdiel.
b) Píšeš, že v 50-tych rokoch boli vnútorným nepriateľom tzv. protisocialistické živly (asi si bol v normalizačnom procese vylúčený zo strany, také mám tušenie a istých vecí ti je ľúto, ale duchom si ostal červený) a že dnes je vnútorným nepriateľom opozícia a tvrdíš, že štvanie "idi.otov novinárov" je rovnaké, akurát zatiaľ nie sú politické procesy. Tak to je ťažký omyl. Vtedy sa písalo tak zo strachu, alebo z hlbokého presvedčenia. Zo strachu preto, lebo nebol vôbec problém skončiť na šibenici, ako Horáková a ďalší. Dnes keď sa ti zdá, že novinár štve, tak to je maximálne preto, lebo chce veľa zarobiť. Najlepšie to vidíš na bulvárnej tlači. A čím údernejšie a aktívnejšie píše (často je mu jedno, či pravdivo, alebo nepravdivo), tým je pútavejší a tým viac zarobí. Ale nemusí to robiť. Vtedy musel, ak chcel písať. Alebo mohol ísť k lopate. Iný výber nebol. To je ten zásadný rozdiel oproti 50-tym rokom, ktorý si napriek svojim životným skúsenostiam nepostrehol. Písať o niekom pekné veci zo strachu a donútenia, alebo slobodne a dobrovoľne je veľký rozdiel. Aj keď sa klame v oboch prípadoch.
 

 

Dakujem. Snad nieco z toho uzna.
 

Si trochu mimo misu

a) Ja nikde nepíšem, že Leško niečo rozhodol. Píšem doslova:
"V päťdesiatich rokoch títo idi*** podporovali vtedajších mocipánov proti tzv. vnútornému nepriateľovi...." Podporovali, podporovali, podporovali,... Nie rozhodovali.
A to je sakra rozdiel.
b) Nemohol som byť vylúčený odniekiaľ, kde som nebol.

Či novinár proti niekomu "štve" zo strachu alebo z presvedčenia alebo za peniaze - aký je v tom rozdiel? Za peniaze štve menej? Či ako?
Možno by Ležko pri tej lopate bol užitočnejší a narobil menej škody.:-)

A čo sa týka Harabína - mne nejde o jeho osobu. Myslím, že ani súčasnému vládnemu zlepencu nejde o jeho osobu, ale o jeho flek. Chcú tam mať svojho "harabína".

Neviem či si pamätáš Šmolkov, tie roztomilé figúrky boli celé modré. Ako sú ľudia bieli, čierni, žltí, ... tak títo boli modrí. Viem, že som im ublížil, ale zdalo sa mi to ako trefné prirovnanie. Inak boli fakt milí....:-)
 

Toto si napísal vyššie.

Nezatĺkaj. Citujem teba z tejto strany:
"Odkedy idi***, teda novinári rozhodujú o tom, čo je či nie je zlučitelné "s postavením prvého muža justície". To je návrat do päťdesiatich rokov."
Každý vidí, že to tu máš. Nie je ti to trápne? Už si ako Fico, či Mečiar. Zaprieš nos medzi očami.
 
Hodnoť

 

Naozaj je skandal, ze tejto atrape a vysmechu justicie daju v parlamente vobec slovo.
 

Timmy

urobili sme to hlavne preto, aby si všetci, čo i len trochu súdni ľudia uvedomili, kto to je... Inak to, čo píše Leško som vo svojej FP povedal aj ja...
Môžem všetkých ubezpečiť, že mojim pričinením tento pán v NRSR viac slovo nedostane...
 

 

Bratia Češi hovoria takýmto ľudom ,ako je Heoín " LIDSKÁ ZRÚDA" Myslím že to vystihuje v plnom profile tohto chlpatého orangutana.
 
Hodnoť

Výborný komentár.

Tá HARABURDA patrí do cirkusu, nie na NS. Držím palce ministerke Žitňanskej.
 

Žiadame odpoveď!!!

Kto dovolil tomuto šašovi vystúpiť v parlamente a tam prednášať jeho choré,tupé a primitivné výplody.Bola to urážka inteligencie čestných ľudí!!!!!
 

1 2 3 > >>

Najčítanejšie na SME Komentáre