SME
Štvrtok, 29. október, 2020 | Meniny má KláraKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Wiki kikirikí Leaks (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť

Super článok.

Dúfam, že si ho prečítajú a j Wiki magori, čo sa zastávajú toho úchyláka z Austrálie, a ktorým je jasné, že za všetkým sú Spojené štáty...
 

 

och moj boze ako si to ty nepochopil. prave na tebe sa ten clanok smeje :)
 
Hodnoť

ak je to obhajoba usa,

tak je to trochu pritiahnuté za vlasy. ale fakt je, že vydolovať niečo z veľkého kvanta údajov nie je vôbec jednoduché. treb sa tomu intenzívne venovať a mať nejakú motiváciu. Potom si už každý nájde to svoje.
trochu mi to pripomenulo ako sa onehdá mnohí rozhorčovali, že do "tajnej" vatikánskej knižnice nemá prístup hocikto :-)
 

Pochopil som

stav duše a povahy občanov tejto obce, ktorých je na Slovensku nespočet. Končí sa prvá dekáda 21. storočia, máme sedemnásť rokov samostatný štát a dvadsaťjeden rokov demokracie sme v EÚ. Môžeme cestovať za prácou kde chceme, môžeme si vybrať vlastný osud a osud svojích detí, môžeme sa flákať, môžeme pracovať za minimálnu mzdu a môžeme nadávať na štát, politikov,starostov, susedov boháčov i chudákov. Len takíto kverulanti nemajúci odvahu aspoň v základoch zmeniť svoju existenciu, kde hlavným domovom je krčma, niet pomoci a sami sú si na vine. Ak by toľko nechľastali a kúpili si čo i len jednoduchý počítač z interenetovým pripojením a susedov chlapec by ich naučil ako si hľadať prácu s ubytovaním a slušným platom, potom by mohli mať odvahu vykonať raz v živote pre seba niečo zmysluplné. Ale povaha takéhoto mudrlanta nie je schopná riešiť svoj osud. Ja ich neľutujem, pohŕdam z takými.
 
Hodnoť

totalna

kravina.
 

Totalne

obsazna reakcia.
 
Hodnoť

Aké smutné. A pravdivé.

Informácie či pravda potrebujú svojho príjemcu. Tam, kde sú príjemcovia iba pre klebety a závisť, informácie nemajú zmysel. Toto je článok o Slovensku, priatelia, nie o Amerike. Ani o Austrálii.
 
Hodnoť

Sme je proti od zaciatku

"Napríklad to, že mučenie väzňov - vrátane žien a detí - bol nie exces, ale denná prax irackej polície, a že americké velenie nad tým programovo zatváralo oči" : Peter Schutz

Čítajte viac: http://komentare.sme.sk/c/5608...
 
Hodnoť

Článok k veci

a ďaleko fundovanejší než tento blábol slečny Kapitáňovej.
http://www.blisty.cz/2010/12/1...
 


Najčítanejšie na SME Komentáre