SME
Piatok, 4. december, 2020 | Meniny má Barbora, BarbaraKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Miloševič z Kosova (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

1 2 3 4 5 6 > >>

Hodnoť

Hm,

Miloševič bol vojnovým zločincom, pochybujem, že osobne organizoval odoberanie ľudských orgánov či pašovanie drog.
Kosovo je jedným z mnohých dôsledkov nesprávnych rozhodnutí európskych západných elít.
 

...

pravdepodobne len vznikla nejaka poziadavka nutnosti zohnat prostriedky na financovanie nech uz idu odkialkolvek...
 

 

Tie Morvayove fanatické drísty sa nedajú ani čítať, keby sa dostal do pazúrov zločineckej UČK proti ktorej Miloševič celkom legitímne zakročil a urobil by tak každý zodpovedný politik na jeho mieste, dnes by z neho zostala len oblička v tele niektorého z bohatých Američanov, škoda že sa tak nestalo. Nové pľúca pochybného balkánskeho pôvodu má vraj aj Havel, následné rýchle "zotavenie" dovtedy chorľavého človeka by sa dalo prirovnať k biblickému zázraku...
 

rišinko

Ty si lepší ako Dan Brown to tvoje sci-fi čo si sem šplechol mi už pripomína drýsty conspiracy teoretikov...tebe ten fico riadne pomútil hlavu
 

 

Podaktorí si pri každej téme nájdu somársky mostík k Ficovi, ale presvedčil si ma svojim argumentmi nabitým príspevkom, osoba s tvojim pravopisom má nepochybne väčší rozhľad ako ja, ktorý som nepostrehol ani len to, že slovo "drýsty" zaradili medzi vybrané slová.
 

nechcem kazit radost,

ale to, co napisal Risko ma svoju sialenu logiku a teda je teoreticky mozne, ze ma aj pravdu... :-/ skratka nie vzdy je to, co unika nasemu chapaniu na prvy pohlad, absolutny nezmysel...
 

... a zaroven

dosledkom spravnych rozhodnuti usa. maju tam teraz super zakladnu, ked zapiskaju aj taci sa postavi do pozoru a europa ma moslimsko-mafianskeho trojskeho kona pred branami.
 

K+

tzv Kosovo je vysledkom imperialnej politiky velkeho Brata snivajucej o svetovlade
 

Milosevic....

...nikomu organy noedoberal.Ae vojnovym zlocincom bolto snad neches popriet?
 

 

Nikto ho nikdy za žiaden zločin neodsúdil, ani mu nikto nepreukázal vinu, zomrel za veľmi záhadných okolností vo chvíli, keď mal predniesť pred bábkovým tribunálom svoju obhajobu, akoby si niekto neželal aby v médiami ostro sledovanom procese prehovoril. Vnímam ho ako srbského vlastenca ktorý položil za národ vlastný život, bodaj by sme aj my mali takýchto politikov.
 
Hodnoť

Srbi a Milosevic

"Viac sa o ňu „zaslúžili" tí Srbi, čo sa Albáncov snažili vyhladiť či aspoň vyhnať." Máte o tom aj nejaké dôkazy, vážený pane?
"Že to, čo považujú za zločin, ak ho konajú Srbi na Albáncoch" Čo konkrétne mal autor na mysli?
"mať na čele človeka, čo sa síce v skromnejších rozmeroch, ale správal rovnako ako Slobodan Miloševič." Čo konkrétne spravil Thaci rovnaké ako Milosevic?
 

???

to mozes takto citovat kazdu vetu. Si asi mal klapky na ociach a usiach ked tam bola vojna... dam ti aj argument, k tomu prvemu...boli dokazane etnicke cistky, Srebrenica a boli aj odsudeni, tak sa zobud. Thaci pojde do basy ak sa dokaze ze bol za nejakymi zverstvami, a tak to ma byt.
 

Srebrenica

1. Srebrenica nebola v Kosove, ale počas vojny medzi Juhosláviou a Bosnou.
2. S tou masakrou nemal Milosevic nič spoločné, veliteľom bol Mladic.
"boli dokazane etnicke cistky" - V Kosove? Uveď dôkazy. Moje informácie hovoria hlavne o etnických čistkách zo strany Albáncov a o vypaľovaní Srbských domov. Milosevic sa snažil konflikt riešiť tým, že dával v Kosove finančné úľavy. Ale Albáncom to nestačilo.
Vtedajšie média výrazne skresľovali fakty, hlavne médiá USA.
http://video.google.com/videop...
 

 

V Srebrenici sa to zomlelo trochu inak ako to popisujú prozápadné propagandistické plátky, tvrdí to aj generalita pri OSN, niekomu to ale nehrá do karát, preto sú takéto informácie potláčané, namiesto nich tu ľudí kŕmia svojimi bludmi rôzni Morvayovia. Výsledkom toho je sfanatizovaný a hysterický dav, ktorý na základe dezinformácií vynáša mylné súdy a úsudky, podobné tým tvojim.
Realita je taká, že Srebrenica počas vojny fungovala ako vojenská základňa bosnianskych moslimov, z ktorej podnikali vražedné výpravy proti srbským civilistom v jej okolí. V oblasti pôsobili aj islamskí ozbrojenci regrutovaní zo stredného východu. Behom troch rokov predchádzajúcich srebrenickej tragédii bolo zabitých približne tisíc srbských civilistov. Ako uviedol jeden z generálov pri OSN - útok na Srebrenicu bol priamou reakciou na masakry srbských civilistov, drvivá väčšina mŕtvych boli prevažne bojovníci armády bosenských moslimov (BMA). Keď v roku 1995 bosenskí Srbi obsadili Srebrenicu, BMA utekala z mesta, za sebou zanechávala nechránené obyvateľstvo, ženy a deti, ktoré boli Srbskou armádou odvezené do bezpečnej zóny, čo sa vymyká "genocídnemu počínaniu" tak ako ho popisovala propaganda.
 
Hodnoť

 

Konecne sa ukazala prava tvar Albancov.. ved je davno jasne že je ta stát paserakov drog, obchodu s bielym masom a teraz sa potvrdilo to čo sa dlho sepkalo.. ich naj boss organizoval obchod s ludskými orgánmi..no fuj velebnosti
 

Bude to len otázka

času - kedy sa potvrdí, že dodával aj do Ameriky...
 

 

alebo aj do ruska
 

 

Dodával všade, kde mu boli ochotní zaplatiť. O tom niet pochýb! Ak sa ale potvrdí, že sa tým naozaj zaoberal je treba ho postaviť aj so všetkými jeho kumpánmi pred ten istý súd, ktorý odsúdil Miloševiča a iných vojnových zločincov. A vymerať mu po zásluhách. Osobne by som bol za trest smrti, ktorý je ale nanešťastie zrušený! Uznanie nezávislosti Kosova bola obrovská chyba. A potvrdzuje sa to s každým dňom viac a viac!
 

...

pocuj

ty ka plus... mas aj nejaky vlastny nazor? :)
 

1 2 3 4 5 6 > >>

Najčítanejšie na SME Komentáre