SME
Piatok, 27. november, 2020 | Meniny má MilanKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Pouličník Hlina (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť

Prečo nie?

Hlina nemôže, politici môžu? Aj ich úloha je slúžiť vo verejnom záujme a nie robiť cirkus. Ak hrajú divadlo oni a za naše, o čo viac môže Hlina a za svoje.
 

 

Autor článku mohol sám zdvihnúť zadok a ísť protestovať. Pravda upatlať článok je nepochybne pohodlnejšie.
 
Hodnoť

 

Vau Hlina nastval uz aj dennik szme. Doteraz nikdy nebol takto kritizovany len zrazu urazil orbanokraciu a uz je pohroma. No vidim ze ukazanim na cenzuru v susednom state a podpora novinarov je pre dennik szme nepriatelna....
Pravo na odpoved bolo asi vacsim problemom ako to co sa deje teraz. Prostitutka je povolanie ale krva (novinar mienkotvorneho dennika)je povaha.
Hlina urobil len to na co nemal nas maratonec vlezdoprdelkovi odvahu..
 
Hodnoť

 

Keď robil Hlina cirkus v sídle SNS, bol hrdinom. Keď to isté robí v Bruseli , je pouličník. Zaujímavé.
 
Hodnoť

Lietajúci koberec a pán Hlina

Úsmevný, minimálne nediplomatický, neaktuálny, konfrontačný a tým pádom neakceptovateľný je v dnešnej napatej dobe skor maďarský lietajúci koberec. Vtipne úsmevný, diplomaticky aj spoločensky akceptovateľný a pre mnohých na Slovensku navyše potešujúci je individuálny protest recesistického pána Hlinu. Myslím si, že Vaša prehnaná kritika aktivistu Hlinu má bez jedinej hodnotiacej zmienky o maďarskom koberci trpkú príchuť a v celom kontexte mi pripadá skor smutne neprimeraná a účelove zameraná na pána Hlinu.
 
Hodnoť

Ja to vezmem z inej stránky .

Nebudem sa zaoberať tým kto je p.Hlina.Pýtam sa je vtejto budove zakázané fotgrafovať /nebol som tam/ale myslím,že nie -ak viete vierohodne dokázať opak,opravte ma.Je položenie plagátu s nápisom "zastavte to"na mapu niekdajšieho R -U prečinom či trestným činom? Ja som presvedčení ,že nie.Bola požiadavka policajtov,aby vydal čip /či ako sa to volá/ oprávnená?Ja som presvedčení,že nie. A nakoniec bolo zadržiavanie p.Hlinu Bruselskými policajtami a ich 5 hodinový nátlak,aby im vydal čip oprávnené? opäť si myslí,že nie.Keď to zhrniem,tak si myslím,že ak to p.Hlina vezme "zo správneho konca",tak problém budu mať Bruselský policajti a nakoniec skonštatuju,že radšej mali stúpiť do kravského l...a,ako sa ním vôbec zaoberať.
 
Hodnoť

Kto je Ferenčák?

Je to ten Ferenčák čo má na Facebooku ako priateľa Belu Bugára?
http://www.facebook.com/people...

"Spln je len biele rybie oko režiséra
Ktorý pozerá cez dieru v opone
Sleduje a kontroluje Priebeh hry
Prílivom a odlivom metie kulisy
Dokresľuje emócie Snami Bez nás
spriada siete strieborných pavučín
Polnočný Felliny ťahá za nitky
Utkané zo striebristého pohľadu
Sústredené oko rybieho režiséra nemá čas žmurknúť"

To je nie bruselský, ale amsterdamský úlet.
 

 

A euro poslanci sú tiež cirkusanti, keď si prelepili ústa páskami.
http://spravy.pravda.sk/europo...
 
Hodnoť

 

Keď bude patriť predsedníctvo EU Slovensku, môže sa do Bruselu doniesť koberec s mapou Veľkej Moravy. Nikoho to nebude zlostiť. Tak prečo majú niektorí na Slovensku problém s kobercom na ktorom je mapa Rakúsko Uhorska. Rakúsko Uhorsko, bolo predsa vlasťou aj Slovákov.
 
Hodnoť

 

"hyperaktivista", to sa mi páči :) dobrý článok, absolútne súhlasím!
 
Hodnoť

Trefne!

Velmi dobry clanok.
 
Hodnoť

veľmi zlý článok

je evidentné, že v maďarsku orbán speje až k fašizmu. Je evidentné, že koberec bol myslený ako urážka. Je evidentné, že ide iba o gradovanie napätia, konkrétne koberec je "vyvrcholením" šovinistických nálepiek na auto, kde na podklade uhorska je písmeno H. Ak by publicista ferenčák niečo napísal o týchto faktoch, ani neceknem. Jemu ale nevadí nebezpečný orbán, o.i. zavádzajúci cenzúru, vadí mu šašo počmáraný, ktorý ale správne poukazuje na maďarské prešľapy. Zaujímavé.
 
Hodnoť

pan Ferencak,

naco tolko blenu kydania na Hlinu. Radsej by ste sa mali venovat bizarnym postavickam ktore sa pod zastitou zvrateneho vykladu demokracie dostali na pozicie kde rozhoduju o nas.
 
Hodnoť

zastavam sa pana Hlinu

o vas pan Ferencak som dosial nepocul, napr. proti zbojstavam Janka Slotu ste pred mojimi ocami nevystupovali. Pan Hlina ano a jeho casto humorny styl tu nie je na zavadu. Nech len kazdy "kope politikov do zadku", nech nemaju 4 roky oddych. Pan Hlina je inteligentny chlap a som rad ze takych ludi na Slovensku mame.
 


Najčítanejšie na SME Komentáre