SME
Piatok, 4. december, 2020 | Meniny má Barbora, BarbaraKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Smerácky cenový cirkus (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

1 2 >

Hodnoť

Zúfalstvo, číre zúfalstvo.

Tak, tak...
Nie, neschopnosť vlády, nie, kdeže, TO FICO!

Je srandovné keď sa novinár s modrým mozgom (prípadne aj bez neho) pokúša presvedčiť s/prostý ľud, že vlastne je všetko presne tak ako má byť a že vláda plní do bodky svoje vyhlásenia a predvolebné sluby.
A ešte sa bude diviť, že mu to s/prostý ľud nežerie s takou radosťou ako by to čakal.

A naozaj -- pán skoronovinár, to aj za všetky ÚSPECHY tejto vlády môže FICO?
Pretože za všetky debakle, neschopnosť a diletanstvo modrej zberby môže Fico, tak aj za zriedkavé a čoraz menšie (ale hlasne slávené) úspechy môže len a LEN Fico!
Logika nepustí.

V podstate to vyzerá milý modráskovia bezmogový, že tu ďalej vládne Fico a tie atrapy čo akože vládnu len robia krovie Ficovi. Za rok nielen, že nesplnili, ani štek zo svojich sľubov, ale vo väčšine prípadov urobili pravý opak toho čo sľubovali a čo ešte krátko pred voľbami požadovali aby urobil Fico.

Dnes už ostáva modrej "nealternatíve" len hulákať a všetko zvalovať na Fica. Jednak je to ľahšie ako niečo robiť a jednak to "ospravedlňuje" akýkoľvek lapsus a v očiach veriacich ich to urobí priam mučedníkmi.

p.s.:
článok som nečítal, len noticku, ale poznám autora a jeho platené presvädčenie.... a som presvedčený, že ani po zavedení "piJána" sa dramaticky jeho kvalita nezlepšila a nezlepší.

ps2:
poprosím platených diskutérov aby nepoužívali vulgarizmi a hrubé výrazy a to napriek tomu, že ich admin nezmaže, skúste trochu pohnúť mozgom a odpovedať aj inteligentenejšie ako je priemer SME.
Majte sa pekne.
 

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 

modráskovia "bezmogový" - to je čo?

detto "presvädčenie", "vulgarizmi"...
poprosím teba, ne?plateného diskutéra, aby si používal aspoň slovenský pravopis a skúsil trochu pohnúť mozgom
:)
 

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 

 

Nie si ty náhodou "preceda"?
 
Hodnoť

 

v kazdom clanku ked je nejaky problem....lebo fico....skutocne uz sa trosku spamatajte ved fico uz rok nevladne.
 

 

,,V čase vládnutia Roberta Fica zdražovali potraviny aj rýchlejšie ako dnes " .

Ak si pozeral Ficovu tlacovku , tak ti musi stacit prva veta. Okrem toho inflacia z roku 2008 bola 4,6% . Staci?
Preto ...lebo fico... !
 

 

ano pri cene 150 usd za barel ropy :-) a tie ceny za el. energiu a plyn, to nebudem ani pisat.
 

 

Cena plynu je viazana na cenu ropy. Co myslis ? Co dviha cenu ropy a cenu plynu?
 

 

a cena rohlikov, chleba, prakticky kazdeho spotrebneho tovaru je viazana na ceny energii. co myslis? co dviha cenu tychto spotrebnych statkov?
 
Hodnoť

dalsia

mantra pada,,,,,,,, trh vsetko vyriesi :DDDD,,,, riesi riesi % ukazuje od vcera sudruh fico :DDDDD, a narodu je stale fajn
 
Hodnoť

Netreba

sa plašiť. Všetko je tak ako má byť. Inflácia je najvyššia od r. 2008 a to vtedy vládol sám poloboh SUDr. fico. Pamätáme, ako zatočil s nadnárodnými monopolmi, ropnými magnátmi a ruským Gazpromom, ale najmä so spotrebnou daňou na naftu, keď mu šoféri brali hračku. Čo od neho chceme očakávať, keď jeden kamarát z jeho kamarátov vyhrá súd a bývalý prezident musí doplatiť rozdiel ceny za vývoz vlastného syna. Inflácia je najvyššia od r. 2008, ale stále tá dnešná nie je vyššia, lebo fico bol a stále je najlepší. Ficovi sa dokonca podarilo aj to, že inflácia bola v r. 2009 len jedno percentná a ako to dosiahol je jeho tajné know how, ktoré využil, aby sa dostal na prvé miesto v EU v raste nezamestnanosti a na medailové priečky v raste zadĺženia. Skrátka, lebo fico.
 
Hodnoť

môžete ma

***** v ***** aj s Vaším klavírom. Odchádzam a už Vás neotvorím. O chvíľu zistíte, že s Vašou návštevnosťou ste pre inzerentov nezaujímavý. Prajem skorý konkurz...
 
Hodnoť

môžete ma

b@zať v (rrr, ii, ťťť) aj s Vaším klavírom. Odchádzam a už Vás neotvorím. O chvíľu zistíte, že s Vašou návštevnosťou ste pre inzerentov nezaujímavý. Prajem skorý konkurz...
 
Hodnoť

Z článku vanie úplné znechutenie

Štulajtera z tohto primitívneho demagóga. Ficovi je jedno, že státisíce normálnych ľudí si fakty z času jeho vládnutia pamätá. Jemu nejde o priazeň normálnych ľudí. Vie, že je to zbytočné. Musí mať kožu ako mamut. Je mu jedno, že normálni, rozumní ľudia ho považujú za totálneho blba. Normálneho protivníka si dokáže každý vážiť, ale fico je odpad.
 

sprostosť, Slovač si nič nepamätá

Ani Radičová a Fígeľ si nepamätajú, čo sľubovali. A je to len rok staré.Teraz sa ozve voľajaký pako, že o chvíľu začnú lietať po felvidéku pečení holúbkovia.


ČO VŠETKO SLÚBILA RADIČOVÁ V MENE SDKU OBČANOM ? SDKÚ zníži spotrebné dane, zníži rovnú daň, zníži odvodové zaťaženie zamestnancov, predĺži podporu v nezamestnanosti na osem mesiacov, zníži odmeny primátora a poslancov, zruší koncesionárske poplatky, zníži odvody a predĺži materskú, zníži počet členov vlády zo 16 na 12, zavedie limit na doplatky za lieky, zníži DPH na lieky, navrhne skokové zníženie daní z 19 na 16 percent, zruší zástrčkový zákon, zvýši podporu na bývanie, zníži počet štátnych tajomníkov z 28 na približne 16, zníži počet regulačných úradov z ôsmich na dva... Iveta Radičová: "SDKÚ má program. Sociálnejší a spravodlivejší štát.“

A ČO FÍGEĹ? Sociálny štát podľa Fígeľa z Čaklova v máji 2010: KDH zvýši podporu rodiny, zníži odvody a obmedzí zadlžovanie, zníži limit na doplatky za lieky, nebude zvyšovať vek odchodu do dôchodku, zavedie ročné daňovo-odvodové prázdniny pre novomanželov, zníži odvody, zabezpečí pravidelnú valorizáciu všetkých pre rodinných dávok, zavedie mladomanželské pôžičky na bývanie. Štát bude manželom bonifikovať hypotekárny úver. Ján Figeľ: Pre KDH je výzvou sociálny štát
 

Ďalší čo

trpí jednostrannou amnéziou Ficových sľubov. A kóóóľko ich veru bolo nesplnených.
 

1 2 >

Najčítanejšie na SME Komentáre