SME
Štvrtok, 26. november, 2020 | Meniny má KornelKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Povolávanie do justičnej revolúcie (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť

Politikom - trikrát a dosť.

Ak je to nás, načo sú nám ONI ? Prečo na politikov (teda aj na seba) Lipšic neaplikuje to svoje známe pravidlo "trikrát a dosť". Zdá sa mi, že väčšina z nich už presluhuje.
 
Hodnoť

 

*** (Všetky príspevky boli zmazané na vlastnú žiadosť autora.)
 
Hodnoť

 

Sľubný náhly záblesk pochopenia pre skutočné problémy spoločnosti. Vďaka aj za to.
 
Hodnoť

Parafrázujúc tézy:

novinári doteraz svet len rôznym spôsobom interpretovali ide o to zmeniť ho! Asi je načase prestať traumatizovať ľuďí ktorí aspoň vedia čítať týmito volovinamy. Skúste sa venovať menej vznešenej téme aj s Lipšicom napr. integrácia rómskych osadníkov do normálneho pracovného života - svet bude hneď krajší. Neočakávam od novinárov mozole na rukách na to sú dosť pohodlní ale určite by ich mali mať v hlave.
 
Hodnoť

Tak pán Lipšic

Mali by ste si vstúpiť do vlastného svedomia ! Kto vtedy robil problémi a prieky v druhej Dzurindovej vláde ? Nebolo to náhodou KDH? Kto stál vtedy za pádom vlády?
 
Hodnoť

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 

 

:-)))))))
 
Hodnoť

mám podozrenie, že ešte kúsok

a Lipšic by sa dopustil tretného činu.
Hádam by nebolo od veci, keby teraz niekto dal po papuľi trebárs Hudákovi v Žiline a odvolal sa na doporučenie (či na ručanie, súdruha ministra Lipšica.
 

Aj Daniel mal možnosť

realizovať sa ako minster spravodlivosti ak mu tento problém leží na srdci prečo nezabojoval o post ministra spravodlivosti a hlavne prečo počas svojho ministrovania nevykonal nič rozumné. Nič sa nezmenilo je potrebné zamestnať verejnosť pseudoproblémami ktoré je možné riešiť systémovo bez veľkých divadelných prejavov aby si ľudia nevšimli pod ktorou škrupinkou sa tá gulička naozaj schováva.
 
Hodnoť

pekne pripomenul Kaliňák

Žitňanskej, keď hádzala vinu za stav súdnictva na Smer, že pred Smerom tu bačovala takmer 8 rokov koalícia vedená SDKÚ a Žitňanská bola aj vtedy chvíľu ministerkou.
 

Tak ako justíciu spolitizoval Smer & co

to nedokázala SDKÚ & co za celých osem rokov. Žiadna slušná politická strana by predsa nedovolila, aby sa šéfom justície stal človek, ktorý bol predtým v exekutíve, kde si z titulu svojej pozície budoval pravidlá a lojality na svojom budúcom fleku. Nehovoriac o tom, že takáto rošáda bola fĺagrantným porušením nezávislosti súdnictva od výkonnej moci...
 
Hodnoť

 

Pripomienka toho, ako dzurindovci s kádehákmi a rôznymi chvíľkovými poskokmi diletantsky a zdĺhavo obsadzovali rôzne ústavné fzunkcie, napríklad aj ústavný súd, je potrebná. Ťažko síce v ich konaní oddeliť babráctvo a diletantizmus od intrikánstva a kšeftárskej vypočítavosti, ale pripomínať to treba každý týždeň aj dva razy. A teraz si znova myslia niektorí z nich (možno, že tí o trochu lepší), že sa bude niekto ešte angažovať za túto prehnitú spoločnosť? Ak, tak asi už len proti politickej triede ako celku. A to bude konečná prehra krehkej slovenskej demokracie. To sme dopracovali.
 
Hodnoť

 

*** Po opakovanom hrubom porušení Kódexu diskutujúceho boli zmazané všetky diskusné príspevky tohto autora.
 
Hodnoť

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 
Hodnoť

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 


Najčítanejšie na SME Komentáre