SME
Piatok, 4. december, 2020 | Meniny má Barbora, BarbaraKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Stĺpček Mariána Leška: Útočisko (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť

Neuveriteľné !

Súd skonštatuje, že Lexa síce porušil zákon pri predaji funkčných pištolí ako kovový šrot (sám si jednu "kúpil"), ale keďže vraj sa nepodarilo preukázať úmyselné porušenie zákona, tak ho oslobodia.Veď takto by sa dal oslobodiť hocikto za hocičo.Aj napríklad Žitný, určite nešiel s autom ako blázon naschvál, len aby zabil toho konkrétneho chlapčeka.Justícia, prokuratúra sú hnilé vredy.Absolútne nemám úctu k nim.Načo má bežný smrteľník vôbec dodržiavať zákon?Len z morálky? A ošípané sa nám rehocú do ksichtu? Za toto sú zodpovední tí, čo založili takýto štát.Otec vlasti a mafie na slovensko mečiar so slotom a jeho mladší pokračovateľ fico.Fuj.Fuj.Fuj.Ani im sa nebude dať nikdy preukázať úmysel.Ani pri únose , ani pri emisiách a podobne.
 

Už sme sa predsa len kúsok posunuli:

Od škôlkarskeho "urobilo sa to samo" k detskému "ja som nechcel" :)
 
Hodnoť

Kruh sa uzatvára na súde

Mečiarovu operatívu zachraňuje absurdným hľadaním dôkazu o "úmysle" Harabínovo súdnictvo. Vitajte v JUDropii. Našťastie nám zároveň všetko opakovane pripomínajú. A ukazujú, že, ak sa volia zločinci do vysokých funkcií, dokážu ich kumpáni obsadiť všetky najvyššie miesta v štáte a desaťročia ich odtiaľ nedostaneme. Prinajlepšom ich nahradíme inými.
 
Hodnoť

 

20 rokov odoberám Sme.Pošta mi ho doručí oklo 5.-10.hod, to som už dávno v práci.Nechcem odhlásiť noviny,lebo večer ich prečítam skoro celéale niekedy mam cas počas dňa precitať niečo na internete.Kvôli blokovaniu som najhoršie informovaný.Nemohol by byť ku komentárom prístup pre predplatiteľov voľný?
 
Hodnoť

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 


Najčítanejšie na SME Komentáre