SME
Utorok, 24. november, 2020 | Meniny má EmíliaKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Stĺpček Lukáša Filu: Zavadzať (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť

 

Neseriozny Fila. Už nikomu po takýchto zvastoch nestojí ani za diskusiu
 

 

och samozrejme seriózny je len vtedy keď šesťkoalíciu chváli
 

prečo, ved má pravdu

100 koalícia bud bude alebo nebude
je to na nich
a jy volič na pravej strabe spektra budem mat zas jásnejšie koho volit
červené špiny nechcem, kdh vylučujem, sdku tiež,... asi sas alebo matovič
ved uvidíme
 

ako to tak sledujem

Tak Matovič má presne rovnakých voličov, ako fackujúca (jeho) Anča a exzhybionistický Hlina. Žeby sa spojili ?
 

sleduješ zle

ty ako volič zjapanca nemáš dobrý odhad
 
Hodnoť

krčmové reči

toto vypisuje seriózny "mienkotvorný" novinár? grc
 

 

a ty za to este aj platis... :P
enjoy
 
Hodnoť

Dnes je diskusia

vedená zo Súmračnej? Vrátili sa decká z Pohody aj tak im to píše negativizmom.
 
Hodnoť

PIANO, sviňa kšeft,

alebo ako zastaviť vývoj.

Život už nebude lacnejší a človek sa nevie dočudovať, na čom všetkom sa ešte dá zarobiť.
Podľa najnovšieho, za smrad už nebudú platiť iba fabriky. Špecialista na emisie, firma Birtus Company Ltd., si už nechala patentovať merač prdov a dýchaného vzduchu. Univerzálny rekuperátor bude neskôr povinnosťou.

PIANO ma mimo iného "slúžiť na spoplatnenie čítania a obmedzenie diskusie nevhodných príspevkov". Platbamy sú podmienené články niektorých komentátorov.
Pre dobrého komentátora je práca filozofická a srdcová záležitosť. Je to celibát, charakter, svedomie, talent, odvaha, tenký ľad, ale aj umenie. Mzda komentátora je súčasťou, ale nie motívom. Pre takého je čítanosť chtíčom, zadosťučinením, motívom a echom. Piano určite nevymysleli dobrí komentátory.

Doba a internet zmenili, keď noviny boli ústami politikov. Politika už nie je vecou iba tých hore a dnes sa môže občan anonymne, alebo verejne do politiky zapojiť cez blogy a diskusiu. Reakcie verejnosti sú zrkadlom politikov. Noviny a verejnosť tak robia politiku a kontrolu moci. A o to tu ide.
Dobrý komentátor je pre noviny zlato. Bez čitateľov by zostali noviny prázdnym divadlom. Zmenu a kontrolu moci bez verejnosti nedosiahneme.

PIANO je krok, ktorého, keď nie cieľom, tak konečným efektom môže byť zastavenie nutných zmien spoločnosti. Slovensko prešlo dvadsaťročnou apokalypsou. Jej generálnou príčinou je nečinnosť a nefunkčnosť justície v rukách Mečiara, Slotu a Fica, ktorí si ju sprivatizovali. Justícii nástroje nikto nikdy neodňal. Vzhľadom k poslaniu a ku kompetenciám, žiadna iná slovenská inštitúcia nie je zodpovedná za súčasný morálny a tak isto ekonomický stav spoločnosti, ako justícia.
Vzhľadom k doterajšej tolerancii voči zločinu mocných, nafúkanosti a arogancii vrcholových predstaviteľov justície, prokuratúry, Ústavného súdu a samotného prezidenta Slovenskej republiky nie je možné očakávať ich dobrovoľné kroky k zmene.

Naopak. Prezident Gašparovič sa nechal už počuť, že bude mať dostatok času, čiže bude hatiť vymenovanie nového generálneho prokurátora, od ktorého spoločnosť očakáva nekompromisné kroky aj ku kauzám mocných, ktoré doteraz generálna prokuratúra zametala pod koberec. Niet sa čo čudovať. Ivan Gašparovič bol druhou osobou, projektantom a realizátorom filozofie HZDS, ktorá tragicky poznačila justíciu a doterajší charakter Slovenska. Je to neoddeliteľná skutočnosť!!!

Vyjadrenia ministerky Žitňanskej a ministra Lipšica vo veci revolučných zmien justície je jasná výzva všetkým občanom!!! Zavádzať skutočnú spravodlivosť a poriadok s justičnými zločincami nepríde robiť Európska únia!!! Nastal čas, aby sme si urobili poriadok sami!!! O spravodlivosti nemôže rozhodovať pár skorumpovaných, nafúkaných a dutých polobohov!!! Niet sa koho báť!!! Je ich veľmi málo!!! Nositeľmi tlaku na revolučné zmeny sme vždy boli a budeme my, občania!!!

Zločiny predsa nemôžu súdiť tí, ktorí majú krvavé ruky a sami ho páchajú!!!

Projekt PIANO vymysleli buď plechové ksichty, ktorým ide iba o peniaze, alebo je to premyslený a podsunutý spôsob, ako odstaviť tlak verejnosti a zastaviť vývoj!!!
Ten kšeft s PIANOM si mohli teraz odpustiť!!!

Štefan Martoš
 
Hodnoť

politici musia dostať

klapky na oči ako kone, aby nevideli ani na svojho suseda, inak sa to tu hrozne zle skončí. ked zhnusenie iba z jedného poslanca matoviča spôsobilo, že emitenti zbytočných gastráčov budú dalej povinne vyťahovať ľudom a firmám peniaze z vrecka, čo nás čaká, ked politikom v parlamente napadne väčšmi sa poobzerať okolo seba... ešte šťastie, že v rokovacej sále nie sú zrkadlá...
 


Najčítanejšie na SME Komentáre