SME
Piatok, 27. november, 2020 | Meniny má MilanKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Prezident zvýši platy sudcom (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť

Sudcovský stav- hanba národa

Pravda , pravda, holá pravda a nič iné len pravda ! Sú len dve možnosti ako docieliť v dnešnej situácii aby aj sudcovia a prokurátori pochopili a akceptovali to čo musí akceptovať každý občan tohto štátu.Tá prvá je, že tak urobia dobrovoľne. Tá druhá je o niečom inom a je pomerne hypotetická. Musel by sa nájsť „Pinochet“, ktorý by jednu polovicu čiernotalárnikov postavil ku stene. Tá druhá polovica by ho zaručene ešte ten deň uprosila, že chce mať znížený plat nie o jednu ale o dve tretiny.Že takto nevyzerá demokracia ? Že také riešenie je nemorálne ? O akej morálke sa tu chceme baviť ? Veď sudcovia na Slovensku už dávno dokázali, že pojem morálka je im neznámy a o jeho obsahu nevedia celkom nič. Ak je možné aby sa výrok ústavného súdu priečil obyčajnému zdravému sedliackemu rozumu, dokazuje to jedinú vec – že demokracia , morálka a spravodlivosť v tejto krajine skončili.
 
Hodnoť

 

k+++, plný súhlas.
Najsmutnejčie na tom všetkom ( dolsova na tom všetkom čo sa tu u nás deje a praktizuje) je, že niet toho pána boha (tej sily, ako hovoríme my neveriaci),ktorý by to dokázal zastaviť, zmeniť a napraviť!!!
Všetky politické strany prvorado riešia svoje udržanie, za každú cenu, MOCI, svoj vlastný biznis, svojú vlastnú nadradenosť - a sudcovia a prokurátori - detto.Ale aby sa postarali, že mafian sa zväzby nedostane, aj keby chcel prestúpiť na novú vieru - to sa nemúže stať,pretože sú si "jedna ruka", tá ktorá podáva a tá druhá,ktorá berie!!!

A nechcite, aby som zase menoval - veď je to stále dokola o tých istých osobách, už 22 rokov - a kameň tomu všetkému privalí tzv.oslava Novembra 89- kde jedným dychom,pre TV kameramami sa spomína, ťo čo všetko triunvirád spravil prospech občanov, ako sa úspešné bojuje proti mafii, ako to dokonale riadia.....ale podobne, samostatne aj taký najväčší demokrati, z ktorých práve ten najväčší a neprekonateľný si ani nevšimol nejaký November 89........ nie že to bolo včera trápne, to trápne stále JE aj ZOSTANE......... až je človeku na grcanie, hneď z rána, ešte pred ranajkami.
Asi fakt nám nezostane nič iné, než volit Mojsejovú- a štyri roky s ňou vydržať, ale aspoň tú starú gardu rozpráši na " lúke zabudnutia".
 

 

*** Po opakovanom hrubom porušení Kódexu diskutujúceho boli zmazané všetky diskusné príspevky tohto autora.
 

 

*** Po opakovanom hrubom porušení Kódexu diskutujúceho boli zmazané všetky diskusné príspevky tohto autora.
 
Hodnoť

Smutná pravda.

.
 


Najčítanejšie na SME Komentáre