SME
Utorok, 19. január, 2021 | Meniny má MárioKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Sulík nehrá fér (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

1 2 3 4 5 > >>

Hodnoť

 

*** Po opakovanom hrubom porušení Kódexu diskutujúceho boli zmazané všetky diskusné príspevky tohto autora.
 

 

... a tú odrezanú hlavu vrátil do márnice.
 

Kaslite na Sulika

Cely program SaS v kocke mate tu : http://www.youtube.com/watch?v...
 
Hodnoť

Pán Hrabko,

viete, ja to vidím takto. O všetkých ostatných už nie je veľa čo písať, lebo aj keď ich kauzy sú o miliónoch a miliardách a vo vysokom percente sú príčinou mnohej biedy jednoduchých slovákov, museli by Ste sa už len opakovať. Zato o Sulíkovi sa toho zatiaľ veľa napísať nedalo takže poďme, hup na neho, aj keby šlo len o teplý luft z jeho gatí. Mali by Ste však vedieť to, čo vie aj každý obyčajný sedliak. Že totiž ak niekto prejde chlievom, nasiakne i smradom i sa mu na nohy nalepí hnoj. To však ešte ani zďaleka neznamená, že je rovnakou sviňou ako sú tie, ktoré ten hnoj a smrad spôsobujú.
 

K++

Lepšie by som to nevedel napísať. A dodám, že SaS by nedostala odo mňa hlas, keby toto bol ten jediný problém našej politickej scény. Netvrdím, že je to treba bagatelizovať, ale ako sa ukazuje, SaS je, aj napriek tomu, ešte stále tým najmenším problémom. Teda nie pre tie staré štruktúry, ktorým sa pri pohľade do zrkadle odráža iná kopa hnoja.
 

 

*** (Všetky príspevky boli zmazané na vlastnú žiadosť autora.)
 

Tak od teba

mi tie invektívy neprekážajú. Frustrácia je nepríjemná. Tak si to uži a poriadne vychutnaj. 10. marca to snáď prežijete.
 

 

*** (Všetky príspevky boli zmazané na vlastnú žiadosť autora.)
 

Tak to, že ťa

viac frustrujem ja, zo svojim názorom, ako Gorila, tiež o niečom vypovedá. Lebo ak voličov viac hnevá názor iného voliča, ako konanie politikov, ktorých volil, tak potom je to s nami horšie, akoby jeden dúfal.
 

 

*** (Všetky príspevky boli zmazané na vlastnú žiadosť autora.)
 

A ty si

odkiaľ zobral, že mi neprekáža, čo spravil Sulík? Ale nieje to dôvod aby som ho nevolil. Žiaľ, politická realita je u nás taká, že pre mňa niet alternatívy. Aj napriek zásluhám SDKÚ ich voliť už nebudem. Lebo politické "šachy", ktoré rozohrali pri Trnkovi, eurovale, Radičovej, Gorile, jednoducho neboli fér. Neviem všetko a ani si nemyslím, že mám na 100% pravdu, ale ja to vidím takto. A ak je to v skutočnosti inak, tak potom to mali páni z vedenia tej strany inak prezentovať. Ale to je už ich problém.
 

 

*** (Všetky príspevky boli zmazané na vlastnú žiadosť autora.)
 

To isté

platí ja u mňa. A ešte dodám, že ak vznikne nejaká iná alternatíva, tak potom budem o nej uvažovať. Ale doteraz som svoje rozhodnutie voliť v minulosti, napr. SDKÚ, neľutoval. Dnes som sa rozhodol inak. A nieje to zásluha SaS, ale SDKU.
 

André, pekná argumentácia pre

infantilných pricmrdávačov SAS. Lenže pravda je taká, že práve Sulík je tá najsmradľavejšia sviňa - teda ak mám pokračovať tvojim výrazivom. Otvoril dvere gangstrom do vysokej politiky. Čo viac si môžeme priať od predsedu parlamentu.
 

 

To myslis vazne? Gangstri vo vysokej politike boli predsa davno pred Sulikom.
 

Isteže boli,

lenže sme nečakali od SAS, pokrokovej strany mladých, že začne nové kolo.
 

 

*** (Všetky príspevky boli zmazané na vlastnú žiadosť autora.)
 

 

Ty mu to zjavne netolerujes, kedze budes volit niekoho ineho...
 

 

*** (Všetky príspevky boli zmazané na vlastnú žiadosť autora.)
 

 

Spravila to Radicova. A ona to najprv zapierala. Neverim, ze by si nevolil SDKU, keby Radicova ostala jej volebnym lidrom.
Sulik sa aspon hned priznal. To je jeho plus.
 

1 2 3 4 5 > >>

Najčítanejšie na SME Komentáre