SME
Piatok, 22. január, 2021 | Meniny má ZoraKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Slovensku škodia nevyšetrené zločiny (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť

 

bože, zase keci
 
Hodnoť

Príčina: odbornosť polície i prokuratúry

Aj keď v samej podstate súhlasím s názorom, že v spomínanom konkrétnom prípade zločinu namiereného voči Rómom "štátne orgány" Slovenska nevykonali to čo vykonať mali - zistiť páchateľov a potrestať ich, myslím si, že toto je výsledok len všeobecného problému, v ktorom sa polícia a prokuratúra (to sú tie štátne orgány vykonávajúce vyšetrovanie) už dlhodobo nachádzajú - v kombinácii odbornej neschopnosti s nechuťou a lenivosťou. Tak ako tu autor článku napísal niekoľko nevyšetrených prípadov v súvislosti s Rómami, tak by sme mohli zverejniť desiatky a možno aj stovky prípadov s inými obeťami (nielen Rómami), v ktorých nebol nikdy zistený páchateľ. Je to náhoda, že práve v týchto dňoch prepukla aféra ohľadne prijímacej skúšky na Akadémiu PZ, kde asi tretina "prijatých" sa dostala na školu len preto, lebo za úplatky ju rektor, kvestor či niekto ešte nezistený zmanipuloval? Len sa pozrite na veľmi závažné a v spoločnosti rezonujúce kauzy ako napr. Gorila, emisie, vražda E. Valka, Tupého, kde polícia i prokuratúra úplne prepadli a výsledok je len postupné občianske i mediálne "zabúdanie". Vyšetrovanie je veľmi ťažká a zložitá vec, ak si niekto myslí opak, tak potom budeme čítať takúto kritiku ale aj počúvať takéto rozhodnutia Európskeho súdu pre ľudské práva veľmi často ... a oprávnene.
 
Hodnoť

 

*** (Všetky príspevky boli zmazané na vlastnú žiadosť autora.)
 

pačo

pačo, píšeš o tej bande cigánskej, čo každým dňom terorizuje bielych? o tom, že sa policajti boja proti cigáňom zakročiť, lebo by ich napadol tretí sektor? ten vred na slovenskej spoločnosti?
 

 

*** (Všetky príspevky boli zmazané na vlastnú žiadosť autora.)
 

100% súhlas.

Celý SMER je organizovaná zločinecká skupina.
 

 

*** (Všetky príspevky boli zmazané na vlastnú žiadosť autora.)
 

ďakujem

ďakujem pačo, za reakciu na môj príspevok... každý z nás hovorí o niečom inom.. ja o koze, ty o voze... ale, to je v poriadku.. myslím, že taká by mala byť debata medzi občanmi tohoto štátu.. debata, kde sa vymieňajú názory na dianie okolo nás... teraz je ľavicová vláda pri moci.. ak si nebude dobre počínať, za 4 roky jej to zrátame... len, dnes nevidím na pravej strane nikoho, koho by som posadil na Ficove miesto... ale, za 4 roky sa možno nájde niekto schopný...
 

 

*** (Všetky príspevky boli zmazané na vlastnú žiadosť autora.)
 


Najčítanejšie na SME Komentáre