SME
Utorok, 24. november, 2020 | Meniny má EmíliaKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Fico skúša, kam môže zájsť (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť

 

Neskutočne krásna veta, pán autor: "Ak by naozaj odišlo tých štyritisíc lekárov, hoci nemali kam, bolo by na začiatku pár dní zle, ale nakoniec by SA veci vyriešili." Super novinárčina. No veď nie je všetkým dnom koniec. Fico môže skúsiť, ako by to dopadlo s tými lekármi. Stačí zrušiť zákon o platoch a nechať ich opäť štrajkovať. Fico, čo ty na to?
 

zxcvbn , vieš čo????

Neprovokuj, lebo s tými lekármi to bol naozaj horibilný švindeľ na pacientoch a oháňať sa deň čo deň akýmsi heslom, že "chránime pacienta" a pritom sa vyhrážať je, nehnevaj sa, ale riadna debilina na ktorú skočili "múdre hlavy". Síce o našich lekároch mám už za tie roky života svoj názor, ale opäť sa začínať štorcovať a opätovne strašiť, to už by naozaj mohlo prestať, lebo ja, by som všetkých takých lekárov naozaj poslal na "západ" utierať rite penzistom. Takže asi tak vážený zxcvbn !!!!!
 
Hodnoť

Zda sa mi

nevkusne, aby ten, co tu zaviedol tzv. "zisk zdr. poistovne", konkretne - tunelovanie zdravotneho poistenia - mal tu drzost kritizovat snahy veduce k tomu aby tato choromyselna anomalia rozkradania starobneho poistenia skoncila.
 
Hodnoť

 

*** (Všetky príspevky boli zmazané na vlastnú žiadosť autora.)
 
Hodnoť

 

ja tomu celkom rozumiem co sa pise. Ze je cudne, aby lekari podavali podnety na sestry. Pretoze lekar bez sestry je strateny rovnako ako aj sestra bez lekara. A ze Fico skusa co moze? No ved to je jasne. Mimochodom naozaj ked sa sestry teraz "zastorcuju" bude problem. Zajac Nezajac. K prispevku kvantoveho mechanika. Sme v roku 2012 nie 1982.
 
Hodnoť

pán Zajac

priateľu, kam ste to zdravotníctvo priviedli? aké percento je vaša osobná zásluha?
 

Karibská poznámka

Jeho zásluha je keď nie 100% tak nenahraditeľńá. Milý priateľ nič ste nepočuli o tzv.,,moral insanity" ??
 
Hodnoť

Hlásne trúby slovenskej protoburžoázie

Kvantový mechanik má pravdu. Zdravotné poisťovňe sú dǎnove úrady. Dǎnové úrady sa nikdy neprivatizujú . To vedel už Ramses II,Roosevelt, beneš, Churchill,helmuth kohl aj každý . Zajacova reforma bola nesprávny krok týmto smerom . Vznikol v celej Európe unikátny systém. Nikto si ho v Európe nezavádza. Žiadni Ukrajinci sa sem nehrnú. Zato peniaze utekajú v obrovskom počte. Náš pripečeny systěm na tom stratil desiatky miliard Sk, a sestry a lekári sa bijú medzi sebou o prázdny hrniec.aj pacienti platia ako malí cári . Na operácie čakajú desaťtisíce pacientov. Ale to pánovi Zajacova nevadí. ,,Poisťovňe"majú zisk,aj keď by pri čakacích zoznamoch mat nemali. Ale to jemu a dobre plateným ,,nezávislým" inštitútom nevadí. Len nech to sype! Plne podporujrm Fica lebo je to posledná možnosť záchrany.
 


Najčítanejšie na SME Komentáre