SME
Piatok, 27. november, 2020 | Meniny má MilanKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Prešľapy v hlave (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť

Vládna elita bez cti a dôstojnosti.

Možno v niečom má autor článku pravdu, ale tí športovci napriek všetkému, aj tým slabším výsledkom "museli" niečo v tej príprave, ktorá trvala niekoľko rokov, aj dokázať aj ukázať. Trápili sa sami so sebou, napriek nepriazni všetkého a museli splniť určité olympijské kritériá. Až toľko ma netrápi ich možný únik od hľadania príčin ich zlyhania, aj keď by bolo lepšie povedať jednu, ktorá sedí.

Ale vyhováranie sa, hľadanie vinníka podľa vzoru "len nie ja" to predsa tu vidíme a počujeme každý deň, šíri sa to z našich televízorov,rádií, klamstvá, polopravdy, falošné úsmevy a falošné rozhorčenie, to predsa nám každý deň predvádzajú naše politické, podnikateľské, mediálne a úradnicke elity. Vedieť odpovedať na každú položenú otázku a tváriť sa strašne múdro, to je asi zaklínadlo každého z týchto (j)elitárov. Koľko z nich sa priznalo, že niečo (čo len to maličké) neurobili dobre, nedomysleli, že to malo zlý následok a dokonca aj vznikla škoda na majetku štátu - t.j. občanov. Takže sa nečudujme, že z týchto reprezentantov nášho života (elitárov) sa niečo nachytá aj na našich olympionikov. Píšem to len preto, aby sme si konečne uvedomili čo je príčina a čo je následok.
 

Elita?

Doteraz som si myslel že svoloč.
 
Hodnoť

basnik ci hrac?

ze pre niektorych ludi je cielom zdvihat tazke podlhovaste predmety, ci kopat do oblych predmetov, ma neprekvapuje. Ze sa vyhovaraju, ked sa im to nedari, ma tiez neprekvapuje. Ale ze to je temou pre basnika, ma teda prekvapuje. Ale co uz, Hra je hra, ma svoje vlastne prava...
 
Hodnoť

Ja by som to nebral az tak vázne

aj v iných krajinách je to také isté so sportovcami. A tiez ich média kritizujú...
 


Najčítanejšie na SME Komentáre