SME
Piatok, 4. december, 2020 | Meniny má Barbora, BarbaraKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Jednoducho Robert (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť

To sa uvidí

pri množstve kandidátov na prezidenta.
 

 

Roztrieštenosť terajšej opozície nemá obdobu, začalo to po minulých voľbách a väčšia súdržnosť je v nedohľadne. Autor vystihol zoskupenia, ktoré sa točia po NRSR a je jasné, že ďalšie trieštenie je len otázkou času
 
Hodnoť

 

...súdruh Róbert Fico Istota má a bude mať rovnaký osud ako Mečiar...V.M. sa dostal do štádia, kedy začal prekážať práve tým, ktorí vymodelovali R.Fica...
 

 

Práve roztrieštenosťou a neschopnosťou dohodnúť sa pravica sama odpudzuje voličov. Tí si povedia, na čo jej majú dať hlas, keď aj tak budú predčasné voľby za 7 mil eur.
 
Hodnoť

a tak nám ostáva

len ten fico. Ten dokáze spojit aspon cigánov. A potom to má zas v suchu.
 
Hodnoť

SME zostane SMEtiskom aj myšlienok

to naozaj Fico môže za to že pravica , ktorá rozkradla celé Slovensko a nedokáže pre pýchu lídrov a ich bohorovnosť (aspoň vo vlastných očiach) urobiť nič pre svojho voliča ??
To Ficko je zodpovedný za nadutosť Dzurindu, lepkavé prsty Mikloša, farizejstvo Figela, či nemohúcnosť Freša? Ani detiskosť Maťoviča a neomylnosť Sulíka nespôsobil. Populizmus Lišitza ani kamošstvo Bugára nebolo výchovou Fica, ktorý sa dokázal, ako jedinec prebojovať na lídra polovice spoločnosti.
Rovnakú možnosť má každý horemenovaný. Keby boli aspoň trochu schopní..
Ale nádávať na Fica,.. keď je jasné, že hlupák som ja,.. je naozaj úbohosť..
A podobne aj takéto komentáte, Aj dnešné prízemné mrazíky si Fico zlíže v komentároch SME.. len ešte "investigatívni" komentátori neboli vonku a nelistovali na nete.. aby zistili čo sa deje vonku..
 

 

Kovac: Diskutujeme k rovnakému článku v SME? Mne pripadalo, že je to (oprávnená) kritika roztrieštenej slovenskej pravice.Fico je spomínaný až v diskuzii, ale zrejme nie svojimi obdivovateľmi, okrem vás. SME kritizuje kadekoho, to je ich práca. Politikov nemáme čo milovať, maximálne si môžeme niektorých vážiť (ale teraz si rýchlo nespomínam na taký prípad...)
 

 

Ale nádávať na Fica,.. keď je jasné, že hlupák som ja,.. je naozaj úbohosť..

Na Fica sa nadáva, lebo robí sprostosti, bez ohľadu na to, či si alebo nie si hlupák.
 

re:Slávko Kovac

Slávko je zrejme zodpovedný člen a funkcionár Smeru na regionálnej úrovni, akurát nevidí okolo seba.Je zrejmé, že cez červené okuliare chce vidieť svet len podľa pokynov zo straníckeho výboru. Ozaj, pozrel sa Slávko okolo seba, kto sprivatizoval tie továrne a podniky v regióne? Ja vidím, že väčšinou bývalí stranícki funkcionári a riaditelia podnikov, poväčšine členovia pléna alebo predsedníctva OV KSS už vtedy spojených touto niťou, ktorá funguje dodnes?!. A bohorovnosť istého menovaného Roberta Fica Istotu súdruh Slávko nevidí? Jeho nadutosť prekračuje tiež svoje medze a čo lepkavé prsty milionárov zo Smeru a ich sponzorov, proti ktorým sú spomínaní len chudobní príbuzní súdruh Slávko nevidí?!
Tir drísty, čo nám Slávko píše, zrejme predseda mestského či miestneho výboru strany, to s tým líderstvom myslí vážne? Ani 44% nie je polovica spoločnosti, je to spomínaných z počtu voličov, teda Slávko klame ako náš kvalifikovaný 52% klamár Robo Fico.
Nemám za čo brániť Fígeľa, ale je to jednoducho "rozpracovanosť štruktúrami pod vedením súdruhov prezidentov polície a ďalších eštébákov", presne tak, ako sa Fico zbavil Dzurindu, to isté urobí s Fígeľom a podľa potreby s ďalšími šéfmi pravice, potrebuje vyčistiť cestu k prezidentskému fleku?!
A čo napríklad neustále opakovanie Fígeľovho bytu, keď Fico svoj dar od Ikoresu už dávno predal, nikdy sa k nemu nevyjadril a tým pádom sa zabudlo.Nikto sa k tomu nevracia, hlupák Fígeľ si byt kúpil, opravil a neustále vysvetľoval. Fico také chyby nerobí, jednoducho sa nevyjadrí a hotovo! Dramaturg na Súmračnej s. Maďarič vidí veci inak, ani profesorský titul, ktorý je tuším vyšší ako Fígeľov, prešiel Jahňátkovi skoro bez pozornosti?! Takže skús si to s tou úbohosťou "vyrovnať v prvom rade sám!"
A že je Fico líder, nuž naozaj môže poďakovať svojim milionárskym sponzorom a šéfom opustených straničkám naľavo od stredu, ktoré spojil, pochopiteľne za peniaze a funkcie lídrov týchto strán v parlamente a inde, sedia tam dodnes.
A čo, Slávko, do vášho regiónu, nič takéto nepreniklo. Mal by si čítať novin y a sledovať telky. Ja to mám odtiaľ, ty zrejme len s prípisu zo Súmračnej, akým spôsom presadzovať záujmy Smeru.
Je zaujímavé, ak niekto niečo povie "že Fico" spustí sa lavína obviňovania ostatných, hoci je to tak aj naopak. Fico je líder a preto musí zniesť presne také reči, ako ty si spustil na spomínaných. Lenže apage satanas, náš čistučký bielučký, pardón červenučký, na toho sa nesmie zniesť ani smietky. Lebo inak ste všet ci úbohí! A ty ohováraš a ty nie si úbohý?!
 


Najčítanejšie na SME Komentáre