SME
Piatok, 27. november, 2020 | Meniny má MilanKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Romneyho polovice (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť

 

z daleka nie vsetci ktori neplatia federalnu dan volia obamu a naopak. prave v malych mesteckach a deninach na juhu usa kde vela ludi spada do tejto kategorie a volia republikanov a naopak vela uspesnych bohatych ludi z velkomiest voli obamu. je to privelke zjednodusenie. romney vsak v domneni ze je na sukromnej fundraising slezine vravel iba to co chceli darcovia pocut a teda to co mu prinesie fondy na kampan. myslim vsak ze sa tymto pochoval. obama vela robit v tejto kampani nemusi. romney to zbabre sam.
 
Hodnoť

USA

ak by som doteraz Romneyho z roznych dovodov tykajucich sa jeho osoby nevolil, teraz by som bol urcite jeho aktivnym podporovatelom. Jednoducho privela ludi sa vezie a coraz menej ludi slape do pedalov. Tak to dalej nebue fungovat, ak vysledkom nema byt, ze pomrieme od hladu.
 
Hodnoť

Voľby v USA

Pre mňa je naprosto nepochopiteľné, že žiadni naši novinári a ani zahraniční nie sú schopní porozumieť textu. U naprostej väčšiny novinárov v USA to chápem, pretože sú silne ľavicoví a skreslľujú všetko spôsobom nášho bývalého Rudého práva.
V princípe to, čo povedal guvernér Romney na schôdzi svojich donorov bolo iba o tom, na čo venuje získané prostriedky vo svojej volebnej kampani - že nebude míňať prostriedky a sily na tých voličov, ktrorí sú presvedčení voliči B. H. Obamu a sústredí sa na tých, ktorí sú nerozhodní a ktorých má šancu presvedčiť. Vôbec nehovoril o tom, ako sa o ktorých bude starať v prípade svojho zvolenia za prezidenta. Spomeňte si na predvolebné akcie u nás.
Ohromná ľavicová kampaň (zaujímavé sledovať, že najväčšími podporovateľmi Obamu sú "chudobní" hollywoodskí herci a novinári) hrubo skresľujúca a obviňujúca všetkých s opačnými názormi z rasizmu smeruje zrejme k strate postavenia USA vo svete.
Je zaujímavé pozorovať, akú nekonečnú podporu získava človek, ktorý v profesionálnom živote mal tak najviac štyroch podriadených a v princípe pracoval iba ako sociálny pracovník a človek, ktorý sa prejavil ako organizačne a profesionálne veľmi schopný, neživiaci sa iba ústami, je tvrde, falošne a nehorázne ohováraný.
Ináč ak si pozriete stránku Gallupovho ústavu z predchádzajúcich amerických volieb, tak zistíte, že B.O.Obamu volili bieli američania mierne menej, než McCaina, zato afroameričania nad 90%. Dá sa teda povedať, že B. O. Obama bol vlastne zvolený rasisticky.
Rozhodne budú tieto voľby veľmi zaujímavé a budú mať veľký vplyv aj na nás na Slovensku
 


Najčítanejšie na SME Komentáre