SME
Utorok, 24. november, 2020 | Meniny má EmíliaKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Čentéšove istoty (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť

Istoty mecenasovSmeru verzus istoty ludi

- Pre Fica stoja istoty mecenasov Smeru nad istotami ludi, spravodlivosti a zakonnosti.
- Gasparovic je pre Fica istota, ze istoty mecenasov Smeru stoja nad istotami Centesa.
- Gasparovicova istota je, ze sa verejne prihlasil k Smeru.
http://www.youtube.com/watch?v...
- Z istoty Gasparovicovho primknutia sa k Smeru prameni istota, ze Gasparovic bude Centesa zarputivo blokovat tak, ako zarputivo vyhadzoval Gauliedera z parlamentu.
 
Hodnoť

Už ste niekedy videli

maňušku, nastrčenú na ruke niekoho iného, ako sa vykrúca, klania a kýve presne tak, ako to chce ruka, na ktorej je nastrčená?
Ak ste to nevideli - stačí sa pozrieť na bábkové divadlo praktického člena Smeru - Gašpara Fujaroviča, prezidenta hlavy štátu spojených nádorov, vo veci vymenovania Čentéša.
Najkrajšie na tej celej komédii je to, že sa ani jeden z aktérov pred národom nehanbí, aj keď podstata tohto maňuškového divadielka musí byť už jasné aj absolventom osobitných škôl (s výnimkou ficovoličov ).
 

dovolim si mierne

nesuhlasit so zaverom, pretoze aj "fiicovolic" vie, len si mysli, ze je lepsie nevediet podla hesla "viem, ze nic neviem" a pouceny, ze je lepsie vediet a nevediet, ako vediet a povedat, ze viem, ale nepoviem :-)
 

Čosi také, ako "viem, že vieš, že viem"?

V značnej časti slovenského národa prevláda podvedomá túžba po dobrom vodcovi, ktorý všetko zariadi, všetko vykoná a povedie to svoje stádo správnym smerom. Bohužiaľ je potom táto časť národa aj náchylná uveriť tomu, kto vykrikuje najhlasnejšie, ponúka tie najjednoduchšie riešenia a sľubuje donekonečne podľa hesla:"Nikto vám nedokáže splniť viac, než ja vám dokážem nasľubovať"!
To, že sme 40 rokov nesmeli samostatne konať, uvažovať, ani hovoriť, zanechalo v mnohých ľuďoch presvedčenie, že by tu mal vždy byť niekto, kto za nich rozhodne a povie im čo majú robiť. Ešte bude trvať, kým sa toho zbavíme a naučíme sa samostatnosti.
 
Hodnoť

Podľa toho,

ako sa začína Trnka trtkošiť v médiách, GP je istý. Chce to len chvíľu času a neomylný parlament cestičku vydláždi. Čo na tom, že Čentéš vysúdi odškodné, je to malina oproti tomu, čo Smer rozdáva.
 
Hodnoť

Čentéš, Čentéš, to je ten oný ....

Ja myslím, že by to mal niekto pánu prezidentovi pripomenúť. Bolo to už tak dávno...
 
Hodnoť

 

*** (Všetky príspevky boli zmazané na vlastnú žiadosť autora.)
 

To ty si

totálne vieš čo !!!!!!!!

To až tak vám zmodreným chýba v tej funkcii ten skartovač ???????

Kde máte vlastne záruku, že sa vám nezopsuje, ako kedysi Mečiarovi Kováč ?????????
 

 

*** (Všetky príspevky boli zmazané na vlastnú žiadosť autora.)
 

Nie všetko, Vy ste ináč!

.
 
Hodnoť

 

V štyroch bodoch. Stručne, výstižne a jasne.
 
Hodnoť

Dúfam

Dúfam, že svojvôľu Gašparoviča raz posúdia ako vlastizradu s príslušnými dôsledkami. Dúfam tiež, že Gašparovič bude natoľko pri zmysloch, aby si to dokázal "vychutnať".
 


Najčítanejšie na SME Komentáre