SME
Pondelok, 30. november, 2020 | Meniny má Ondrej, AndrejKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Stĺpček Lukáša Filu: Vďaka (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť

 

Nedramatizuj.
 
Hodnoť

 

som z angyalovej zmätený - na jednej strane odvážna žena ktorá vo mne budí dojem vyrovnaného slobodného človeka a klobúk dole a držím jej palce vo vzťahu aj výchove dieťatka, na druhej strane ustráchaná poslušná poslankyňa strany, ktorej na čele je populistický demagóg, krivý človek

čo to je pani angyalová táto nekonzistencia? - strach o chlieb?
 

 

z parlamentu dobrovolne odisla pred 5 rokmi, nie je poslankyna
 
Hodnoť

prestavam citat SME

SME = nastroj propagandy jedneho spektra.
 

Áno, SME nehanebne podporuje toleranciu

Ty zrejme patríš k druhému spektru, ktoré iným diktuje ako majú žiť.
 
Hodnoť

Lukáš,

Tá časť vety mala byť asi takto, "že kým recept na strápnenie sa, má opozícia..." Tá čiarka je tam podstatná, ale ten ničnehovoriaci text, tak nehnevaj sa? Ale, o čomsi to vlastne chcel??????
 
Hodnoť

Uznanie novinára tým čo zavádzajú

Ad. "O čo viac uznania patrí Angyalovej, o to viac zahanbení ostávajú jej spolustraníci."
Ad. Edita Angyalová: "Už dávno je výskumami dokázané, že homosexualita sa liečiť nedá. Dá sa za určitých okolností dočasne zablokovať homosexuálne prežívanie, väčšinou je však výsledkom totálna deštrukcia človeka."
http://www.sme.sk/c/6601434/an...

Dovolím si tvrdiť opak, že nič také výskumami dokázané nie je, inak by ste sa ten konkrétny výskum aj dovolali. Čo koniec-koncov stále môžete a rád si túto vedeckú prácu údajne prinášajúcu takýto dôkaz prečítam. Oveľa pravdepodobnejšie je že ste pre šírenie svojej ideológie kt. ste stúpenkyňou použili zavádzane ako prostredok na jej presadzovanie, čo je ďalší dôvod prečo byť voči tejto ideológii nanajvýš obozretný. Ale platí prezumcia neviny, tak vám rád dám priestor svoje tvrdenie o takomto existujúcom dôkaze dokázať.

O to smutnejšie že novinárom sa páčia ľudia ktorí sú schopní verejnosť zavádzať a nijako sa nenamáhajú aby svoje výroky nejako preukázali.

"Adam Roman napísal(a):
Ako profesionálny vedec sa celý život zaoberám pravdou. Viem veľmi dobre, aké je ťažké pravdu nájsť, overiť si ju, či dokonca dokázať. Preto k nej pristupujem s plnou vážnosťou a predtým než niečo vyslovím, dobre si uvážim, či to, čo sa chystám povedať, viem aj niečim podoprieť. Avšak v bežnom živote (ale občas aj medzi kolegami vedcami) sa stretávam s ľuďmi, ktorí „len tak“ vyhlasujú za pravdivé rôzne pochybné tvrdenia a vôbec sa nenamáhajú, aby ich pravdivosť akokoľvek potvrdili."
 


Najčítanejšie na SME Komentáre