SME
Streda, 27. január, 2021 | Meniny má BohušKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Bezákova mediálna smršť (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť

 

Pán režisér Minařík. Chcem sa vám poďakovať za dokument Arcibiskup s ľudskou tvárou ako aj za tento pekný príspevok. cítim to podobne ako vy.
 
Hodnoť

Podpisujem všetko pán Minařík

až na záver. Poznám aj ľudí chameleónovitých charakterov, ktorí sa naučili žiť v rozporuplných a kalných vodách, hlavne nech majú osobný profit. A nemajú z toho mindráky, dokonca si vedia premaľovať a posvätiť vlastné lži a sebaklamy.
 
Hodnoť

Pán Minařík

neustále si pletiete kto vlastne porazil komunizmus nebol to Havel ale Gorbačov bez neho by Havel ešte 20 rokov poskakoval po Ruzyni v krátkych nohaviciach. Ani tisíkrát opakovaná lož nebude pravdou...!
 

ak už takto,

tak komunizmus porazil Reagan. Nespominam si, že by počas Novembra ´89 Gorbačov komunizmus zrušil a komunistickú stranu rozpustil - alebo ?
 

to je nedorozumenie

Reagan ako i ostatní pred ním uznával delenie sveta a to že Československo je vo sfére záujmu Sovietov keby Gorbi nebol spravil to čo spravil američania by to rešpektovali. Keby Gorbi nebol dobrovolne stahol armádu z Československa tak by ich asi vyhnal Havel s Kocábom dákou palicou že? Takže tak, komu česť tomu česť pastierovi trúba. Nemci uznávajú Gorbiho ako hlavnú postavu tak sa nerobme múdrejší ako oni, nie sme.
 

Zas nedorozumenie

R. Reagan dokázal na Rusov vyvinúť tlak zbrojením, či už reálnou odpoveďou na rozmiestnenie sov. rakiet stredného doletu v str. Európe SS-20 - strelami s plochou dráhou letu a ďalšími. Rusov doslova uzbrojil, tí vydávali viac ako 40% na zbraňové systémy. Potom, až potom prišiel Gorbi - česť jeho zásluhám - a videl, že to takto ďalej nejde, a s Reaganom sa napokon dohodol. Takže takto. Samozrejme nechcem znižovať jeho zásluhy, on vedel na aparátčikov pomaly ale isto, je to veľký človek.
 
Hodnoť

Nech zije Reagan nech zije Stalin

nech zije Fico nech zije Dzurinda. Skuste si nepestovat donekonecna kult osobností.
 


Najčítanejšie na SME Komentáre