predstupi velky nositel istot a solidarity a povie. To mame chorych a slabych nechta zomriet? Musime byt solidarni a supne miliony tam kde chce. Otazka je kedy sa vsetci ocitneme o zobrackej palici a potom uz budeme vsetci rovni . Budeme po krk v .rackach ale rovni a solidarni.
...platiť odvody za svojich poistencov (dôchodcov,vojakov,policajtov a podobne)a ušetrí na výdajovej strane.A z tej strany kde má príjmy od iných činných zamestnancov a podnikateľov za ktoré sa odvádzajú poistné do VZP, sa predraženými zákazkami a tendrami vytuneluje aj ten zbytok verejných financií .Ale vláda hneď urobí opatrenie ,kde zvýši odvody z príjmov a ziskov na zdravotné poistenie nie zo 14%,ale na 24% a môže uvaliť ešte odvody do ZP z dialničného mýta ,za každý prejdený km kde si priplatíš (okrem mýta) a odvedieš do zdravotnej poisťovne a týmto opatrním vláda zachráni celé zdravotníctvo.
...pomôcť vláde naplniť rozpočet,ako nás občanov v ťažkých krízových časoch požiadal pán prezident pri novoročnom prejave. Nechcem aby dochádzalo k takým trapasom, ako je nákup kvetov na min.školstva ,kde chcel minister ku konci roka, len minúť 9000€ pridelené prostriedky na príslušný rok,lebo mu prepadnú a toho roku by ich už nedostal.skrátka a dobre ,čím sa viac vyzbiera daní,tým sa viac ukradne a stále budú chýbať v rozpočte.
to vieme dnes všetci a všetci ako ovce súhlasíme so všetkými opatreniami na ešte väčšie rozkrádanie, je to také isté ako to bolo do roku 1989, žijeme stále ten socializmus a strana si robí zo štátu jediný rozdiel, je to S.R.O....Kedy ideme na školenie, a budú tam aj chlebíčky?
.. a potom sa mu to rozpadne v rukách. A na príklade Cypru vidíme, že určitým krajinám sa v EU nepomáha a určitým sa pomáha. A ja nepochybujem o tom, kde je Slovensko zaradené.
Potom