SME
Utorok, 1. december, 2020 | Meniny má EdmundKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Shooty (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

1 2 3 > >>

Hodnoť

 

Taliban pred hodinou oznámil, že uniesol nadobcana alojza bucharovica hlinu. Mulla umar žiada 20 milionov € ...inak nam ho vrati na SVK.
 

Načo toľko strán?

Pán Fico stačí na všetko sám.
Keď Ústavný súd rozhodoval pridlho, pán Fico zákonom bravúrne dokázal nahradiť Ústavný súd. To čumíte...
Keď bolo treba zohnať peniaze vo vojenskom spravodajstve, zohnal ich vlastnou hlavou. To čumíte...
Keď to teraz treba vyšetriť, on to aj vyšetrí sám. To čumíte...
Keď je už zvolený generálny prokurátor, on dokáže zvoliť ešte jedného. Na dupľu, mňam. To čumíte...
Takže my v osade žiadame, aby pán Fico zastupoval všetky strany v novom Národnom fronte, nech sa uzákoní vedúca úloha Strany Smer v Ústave a potom tu už prídu ozajstné istoty.
A až potom budete čumieť...
 

Pán Fico nás zachráni!

A keď pán Fico vytvorí Národný front, vypracuje nám Poučenie z krízového obdobia 1989-2013.
A nové Ľudové milície už urobia poriadok s neprajníkmi silného sociálneho štátu.
A aby sa zvýšila bezpečnosť ľudí, treba Políciu premenovať na Verejnú bezpečnosť.
A aby tej bezpečnosti bolo ešte viac, navrhujem založiť elitnú zložku bezpečnosti, napríklad ... čo ja viem, nazvime ju Štátna bezpečnosť (ŠtB). Veď ľudia ako pán Sečík, Machala, Doktor, Slopta a ostaní priatelia pána Fica s tým už pomôžu...
 

V osade sa na to tešíme

Vidím však problém, že do takto dokonalého štátu by sa chceli nasťahovať všetci.
To nedopustíme!
Preto bude treba obohnať Slovensko ostnatým drôtom, aby nám ostatní nezávideli ten silný sociálny štát, tú našu Slovenskú socialistickú Robovu republiku.
A nech nám nečumia do rádia, zaviedol by som rušičky vysielania a vypol všetky tie hnusné internety.
He he he, 40 % to chce a to je väčšina.
 

Bezpredmetné obavy

Tvoje obavy z návratu diktatúry jednej strany sú bezpredmetné.
 

IQ jeho voličov

Súhlasím, obavy sú už bezpredmetné, pretože boľševickú totalitu a znásilňovanie práva už KSSmer sro realizuje napr. pri znásilňovaní práva a Ústavy pri novej voľbe generálneho prokurátora.
A nielen to; obzvlášť odporné a hyenistické spôsoby prejavil súdruh Fico aj počas povodní, kedy zasa brutálne klamal o tom, ako on zachránil Bratislavu pred povodňami, lebo sa za jeho vlády postavilo dielo ochraňujúce Bratislavu.
Takže vážení!
Po povodniach v roku 2002 sa rozhodlo (za vlády Dzurindu), že sa zrealizuje projekt systémových komplexných protipovodňových opatrení v meste Bratislava. Práce na projekte sa začali v máji roku 2004 (za vlády Dzurindu). Rozhodnutím Európskej komisie CCI 2004Sk 16 C PE 007 z decembra 2005 (za vlády Dzurindu) sa tento projekt z 85 % financoval z kohézneho fondu vo výške 26 552 936 eur. Potom nasledoval výber zhotoviteľov (za vlády Dzurindu). Hotový , pre Ficoidov zopakujem HOTOVÝ a finančne podložený projekt sa zrealizoval potom do roku 2010.
Vyhlasovať, že projekt protipovodňovej ochrany Bratislavy je dielom Fica je odporný hyenizmus a parazitovanie na výsledkoch práce niekoho iného.
Bolo mi na vracanie, keď som na tlačovke počul Fica 4 krát za sebou povedať, že sa to všetko udialo za jeho vlády v rokoch 2006-2010. Tento pán nehorázne, obludne, zákerne a demagogicky KLAME!
zdroj: http://www.ba-ppo.sk/index.php...
 

Vážený súdruh Choron,

zdá sa, že Vy a Vám podobní -primáty z rodu goríl -trpíte duševnou chorobou, ktorá sa v tunajších zemepisných šírkach pomerne rozšírila - ficofóbiou : nakreslíme a ukážeme Vám (Vášho - modrého goriliaka) človeka - a vy vždy a všade vidíte FICA, a to dokonca nemá ani červenú krvatu... Doporučujem zájsť k psychiatrovi... Dajte si na čelo mokrú handru... A čo doma všetci zdraví?..Dajte si utišujúce a utešujúce lieky(dokelu modrého, čo mi len tie perly ducha pripomínajú?)
P.S. česť vašej statočnej práci, s banánmi na večné veky a nikdy inak!!!
 

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 

 

Amigo ja ťa nepoznávam, ale každý si raz musí povedať pravdu na plnú hubu čo si myslí o tých modrých "chytrákoch".
Xoron z Neštichu, ta ten je tu exot pár exeláns.
 

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 

 

Vzdy lepsie ako vy co tu iba nadavate a urazate ale nazor ziadny. Skus radsej napisat preco ti jeho nazor vadi a preco to vidis inac. Inak budes vyzerat ako jeden zo stada oviec co poslusne blaci...
 

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 

Nedá sa nič

iné len súhlasiť a želám ti príjemný deň a víkend, pozdravujem náčelníka inčučuna.
Ak sa ti splní predtucha daj vedieť.
 

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 

Konečne to niekto urobil ! :-))

Komunista "patriot", doobeda som videl ďalší z tvojich zvratkov, škoda , že to vymazali. Veľká škoda, že to vymazali, to sadlo ako uliate! :-D
Dostal si presne to, čo si si zaslúžil.
Ty tu denne obťažuješ ľudí svojim primitívnym spamom. Od teba som dostal desiatky správ a tebe zrazu vadí, že ti to niekto vrátil a nadal ti?! Dobre ti tak, velmomudri ti to napísal oprávnene.
Ty robíš presne to isté mne, urážaš ma, nadávaš mi, denne pošleš aj 5 svojich chorých psychopatických výlevov. Akurát ja ťa ignorujem, ty komunista... Mne nestojíš ani za odpoveď, hnusíš sa mi. Konáš rovnako zákerne, ako súdruh, ktorého tu chodíš obhajovať. Slovom, si typický komunista.
Tvoj psychopatický spam okamžite mažem, odomňa odpoveď na svoje urážky, nadávky a primitívnosti nedostaneš.
 

 

chvala bohu že Dzurinda skončil, ale tvoja ostentatívna antikampaň akože proti Ficovi je príliš priehľadná, poraď sa s Kolesíkom ty súmračník, lebo ťa vymenia; príliš okato a naivne kydáš na Fica - nikto ti neuverí
 

 

Hm, norox, klames ty, parlamentne voľby na Slovensku v roku 2006 boli predcasne a konali sa 17. júna 2006 tu skoncili svoju put modre potkany a presli lu gorilam. Stavbu protipovodnovych zabran realizovala vlada pana R. FICA. Ako prvé bolo realizované verejné obstarávanie na dodávateľa služieb stavebného dozoru, čoho výsledkom bolo dňa 5.9.2006 podpísanie zmluvy s úspešným uchádzačom, „Združením Vodohospodářský rozvoj a výstavba, a.s. Praha, Vodohospodárska výstavba, š.p. Bratislava a Finenvico, s.r.o. Bratislava“. Verejná súťaž na dodávku projektových a stavebných prác vyvrcholila podpísaním zmluvy o dielo (podľa zmluvných podmienok „Žltý FIDIC“ pre stavebné a inžinierske diela projektované zhotoviteľom) s víťazným uchádzačom, Váhostav – SK, a.s. Žilina dňa 24.1.2007.
 

A to ja idiot som si myslel,

že to bolo postavené pre ľudí a ono to bolo postavené pre Fica a jeho suitu,Dzurindu a jeho suitu! Ja si zas robím zásluhy na tom,že u nás nepršalo! Alebo to zariadila Markíza a zniesla nám to Modrým z neba! Vôbec zasa tá odporná Bratislava. Prečo sa nepostavia protipovodňové zátarasy u nás,okolo Štrbského Plesa? Zas len všetko pre tú odpornú Bratislavu! Veď aj súdruh preceda povedali,že musia chodiť odtiaľ medzi normálnych neandrtálcov a nemôžu ostať medzi tými bratislavskými!
 

 

No, ihned v nadpise si sa sam oznacil, co si, ja s tym suhlasim a nemam co k tomu dodat.
 

Neklame,

ale ty si demagóg. mal si skopírovať aj to predtým.
Európska komisia o poskytnutí pomoci na projekt „Bratislava protipovodňová ochrana“ z Kohézneho fondu rozhodla v decembri 2005. Podľa rozhodnutia sú výdavky týkajúce sa projektu oprávnené do 31.12.2010. Miera pomoci ES poskytnutej na projekt predstavuje 85 % oprávnených nákladov, pričom maximálna čiastka pomoci predstavuje 26.552.936 EUR. Štátny rozpočet SR sa podieľa na spolufinancovaní 10 % a 5 % z oprávnených nákladov projektu je hradených zo zdrojov Slovenského vodohospodárskeho podniku, š.p.

Projektová príprava pokračovala spracovaním projektovej dokumentácie pre územné rozhodnutie pre jednotlivé úseky (Aktivity). V júni 2006 už boli vydané územné rozhodnutia na všetky Aktivity a prakticky okamžite bol odštartovaný proces verejného obstarávania.

Pán Kolesík, hádam ráči uznať, že projekt, peniaze a a rozhodnutie sa vybavilo za predchádzajúcej vlády. Teda to najdôležitejšie. Urobiť potom výber dodávateľa dokáže aj dement. Hlavne ak vyhrala Širokého firma.
 

1 2 3 > >>

Najčítanejšie na SME Komentáre