SME
Piatok, 27. november, 2020 | Meniny má MilanKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Advokát: Dôkazy o vine v kauze Cervanová šikovne podsunuli (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

preco by som mal pri tom byt?
respektujem rozhodnutie sudov ze su vrahovia. Klucovy indikator je co? Co nesedi?
ratafakus
<< < 1 2 3 4 5 > >>

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 

ja len dufam

ze nie si prokurator alebo sudca - lebo s clovekom co je ochotny poslat na smrt niekoho len kvoli viere v neomylnost seba a slovenskych sudov, nema ani len zmysel viest debatu.
Neprekvapilo by ma keby si mal doma na stene zaveseny obrazok Karla Vasa v zivotnej velkossti.
 
Hodnoť

velkoryse gesto

reagovat na svatu trojicu a horlivu mihockovu
mala by sa minimalne ospravedlnit
kopnut si do ludi, ktorym boli v husakii
znicene zivoty, nemusela

je pochopitelne, ze aj korunna svedkyna
zapasila so sebou - dieta
ze obvineni pisali, malovali, ved im
hrozil najvyssi trest

co vyplyva z reakcie je desive aj v tom
ze sa porusovali aj vtedy platiace pravidla
-svedkyna vo vaznici?

zrejme aj dnes si sudca moze preberat medzi dokazmi
ako to spravil kliment s levoc.archivom
 
Hodnoť

 

Pan advokat, ocakaval som od vas viac. Viacmenej ste napisali len to, co pisu disktujuci na SME, ktori spis na rozdiel od vas ani nevideli. Ziadna informacia ci fakt. Dokonca opakujete nezmysly, ze Vozarova mala prebrodit Hron. Skusili ste si tuto informaciu aj overit? Zistili by ste, ze ziaden Hron netreba prebrodit. Za 10 min sa z miesta taboriska dostanete na vtedajsiu hlavnu cestu. Dalsi nezmysel s tymi manzelmi Bacovymi. Vysvetlite mi ako mohli v ten isty cas vidiet svedkovia spred internatu, z balkona, z okolitych domov zapas dievcata a vykriky Berte ju a auto bielej ci bledej farby a zaroven manzelsky par pokojne nastupujucu Cervanovu do auta s Arabmi? Ste advokat a keby ste nepisali v prospech klientov, asi by si vas uz nikto nenajal.
 

nes

mýlit sa je ľudské. Ale zotrvávať v omyle napriek stanovisku NS ČSFR, ktoré nebolo nijako vyvrátené, je debilita a barbarstvo!
 
Hodnoť

Viera Vozárová je hrdinkou Normalizč ery

Vážený pane nes,neviem či máte deti,ale ja na ich mieste by som sa k Vám 3x nehlásil..o to viac,že by asi pre Vás nebol problém nechať svoje deti napospas svojvoli komunistickým vyšetrovatelom a,prokurátorom a sudcom ....a následne sa potom s ich matkou/Vašou manželkou/ rozviesť...
Čo bránilo Hrdinke Viere Vozárovej odpapagájovať vykonštruovanú nanútenú výpoveď o "účasti na vražde" a odísť kludne domov k svojej dcére a manželovi a začať konečne normálny život milujúcej matky,manželky a odborníčky zubárky..
Nie Viera Vozárová na si zvolila česť a svedomie...pred vlastnou dcerou ..to je neskutočne obdivuhodné tej osobe vážený pane nesiahate ani po členky a mám obavu ,že by sa takto čestne k problemu nedokázal dnes postaviť už ani jeden zo súčasne žijúcich 5 mil.- komunistami a kriminálnikmi po 65 rokoch - zdemoralizovaných Slovákov...
 
Hodnoť

no a byv. prokurator Dr. Valasik

no a byvaly prokurator Dr. Milan Valasik dnes okrem toho ze je advokat - si hovie ako clen Odvolacej disciplinarnej komisie Slovenskej advomatskej komory a tresta advokatov ...k tomu nie je co dodat...aby pisatel clanku neprisiel oadvokatsku licenciu...
 
Hodnoť

pan Bohm

ktovie čo vystrelilo vášho otca do funkcie generálneho prokurátora a ktovie čo primelo p.Motejla ako predsedu najv. súdu - obaja boli obhajcami obžalovaných k zrušeniu rozsudku. Zrejme vám nič nehovorí stret záujmov. Keby sa nerozpadla republika už dávno by boli vrahovia aj pričinením vašej rodiny asi slobodní a odškodnení. Vy máte ešte odvahu písat o tom kto sa kam dostal a za čo ? Je mi z vás zle.
 

Po 65 rokoch prichádza pravda

Vážená pani Katarína Domanská,13 komnata,ratafaklus a ďalší !

Ja chápem,že Vás neskutočne rozčuluje,že všetky personálne zmeny po Novembri 1989 neprebehli PRESNE podla vopred KGB a ŠTB /gen.A.Lorenc,Hegenbart,Vl.L.xa,Kla.s,M.Z.man,Tříska,ale aj Havel,Kocáb ap./naplánovaného scenára,ktorý zaručoval všetkým prednovembrovým kriminálnikom istoty NEDOTKNUTELNOSTI aj po """revolučnom""" Novembri 1989.
Musíte sa zmieriť s tým,že 65 až 70 ročná kriminalita ludí /včetne svätej trojice/ktorých naivne obhajujete /cez 3-i generácie po Febr. 1948 resp. po vzniku Slov.štátu/ sa nedá len tak lahko ututlať a vymazať z pamätí 15 mil. Čechov a Slovákov.
Garantujem Vám,že situácia/ aj vďaka stále viac a viac obnažujúcej sa pravde okolo kauzy Cervanová/a ochote stále väčšieho a väčšieho počtu zainteresovaných ludí začať o nej pravdivo hovoriť sa začína radikálne meniť vo Váš neprospech.
Stále viac a viac ludí si totiž uvedomuje,že hlavnou náplňou života nie je iba šťastie ale predovšetkým hladanie jeho zmyslu.
Odhalovanie krutej pravdy o kriminálnikoch/či už komunistických,ludáckych - ktorých vnukovia sú členmi aj súčasnej vládnej strany - alebo strakatých to je jedno ako si ich nazvete,slovom KRIMINALNIKOCH / ,ktorí počas uplynulých 65 až 70 rokoch zničili tisícky životov našich pracovitých starých rodičov o rozkradnutých majetkoch-znárodňóvanie,kolektivizácia. ani nehovoriac /Men.ref. v r.1953 atd./.
Najhoršie na tom všetkom je ale skutočnosť,že toto všetko robili s cielom slúžiť jednej zvrhnutej velmoci snažiacej sa ovládnuť ďalšie štáty pod svoj vlyv/ najprv východoeuropske neskor arabské štáty príp štáty lat.Ameriky/.
Posielať na smrť 3-och obetovaných Nitranov ako aj nehorázne týrať a znásilňovať NEVINNU náhodne vybratú budúcu matku/v tom čase študentku medicíny Vieru Vozárovú ako vytipovanú "korunnú" svedkyńu/ s cielym KRYŤ mocenské ambície- v podobe komunistického ovládnutia arabských krajín v tomto prípade asi Líbye-
- jednej ZVRHNUTEJ KRIMINALNEJ KOMUNISTICKEJ TAJNEJ SOVIETSKEJ služby KGB
považujem za verejne OPOVRHNUTELNE !!!
 

zucker

Yes!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Advokát: dokazy o vine( reakcia)

Pouštní korábe, máš recht! Včera som film videl a hoci sa mu dá ešte kadečo vytknúť, doležitá je podstata.
 

pan Bohm

pani Domanská, ste priveľmi prepracovaná? Tak nečítajte, čo vás rozčuluje. Zdá sa, že ste alergická na pravdu.
 
Hodnoť

Advokát: Dokazy o vine.................

Nesedí v tom nič, pán doktor!
 
Hodnoť

Statočné svedectvo profesionála.

Ja som svoje dal na http://jozefmiklosko.blog.sme....
Žiaľ, po tom všetkom musím smutno konštatovať, že niektoré veci sa na tomto svete nikdy neuzavrú objektívne a spravodlivo.
 

Aká spravodlivosť

bola za tých takmer 40 rokov poskytnutá Cervanovej príbzným a jej samej ? 15 sekúnd v príspevku v Markízy pre jej matku po rozsudku..... Desiatky hodín vysielacieho času verejnoprávnej televízie druhej strane, terbajty na internete pre druhú stranu, stovkiy strán v tlačených médiách pre druhú stranu....
Chápem že zapochybovať o bohovi menom Bohm st. sa v KDH nikto neodváži.... Že v roku 1990 využil svoju vrcholovú federálnu funkciu v súčinnosti s Motejlom na "riešenie" svojho prípadu z predchádzajúcej kariéry advokáta, nikto ani necekne.......
Paradoxné že za celé roky, či desaťročia čo Bohm st. s Motejlom, využitím svojich funkcií dali šancu obnoviť proces, nikto, ale nikto ani vetičkou nepoľutoaval zavraždenú mladú študentku so zmareným životom na samom začiatku. Nikto ani z politiky, ani z médií... Fuj pán poslanec.. Platí aj vo vzťahu k obeti. Niektoré veci sa neuzavrú na tomto svete spravodlivo..... Tá obeť vlastne vyrušuje tú nekonečnú mediálno - politickú mašinériu....
 

Máte pravdu, čo sa týka nešťastnej

dievky. Je to americký štýl, že na nevinnú obeť často všetci zabúdajú. Otázne je však to, kto ju skutočne zabil. Mnohé fakty si súdy nevšímali, množstvo iregularít bilo do očí. 100 stranová správa lekára tiež existuje, je tam mnoho otáznikov. Po tomto rozsudku asi nie je žiadna ďalšia možnosť. Mladý Bohm je právnik, ktorý prípad pozná, je pekné od neho, že článok napísal.
 

Nemám čas ani potrebu

rozsiahlo polemizovať. Obaja sme žili v tej dobe a niečo si aj pamätáme.
Len základné fakty:
Skutok sa stal v roku 1976. Odsúdení boli v roku 1983..... Vtedajšia štátna moc mala neohraničené možnosti ... Prečo bol nutný zásah priamo Husáka aby sa stým vôbec niečoo robilo ?
Prepustení boli v roku 1990, keď, vot totálna náhoda, jeden ich obhajca bol generálny prokurátor ČSFR a druhý predseda Najvyššieho súdu ČSFR.
Súdili ich po mnohých rokoch už demokratické súdy. Nanovo ich odsúdili.
Médiá, aj verejnoprávne, venovali v prospech odsúdených neuveriteľný priestor. Ani jeden disident čo odsedel roky, nedoostal v súčasných médiách ani zrnko tohto priestoru. O mučených a umučených väzňoch z päťdesiatych rokov ani nehovoriac.
Odkazujem Vás na Hríbovu reláciu na verejnoprávnej STV - Pod Lampou na túto tému. Iste je na webe. Mojžiš, Hríb, Šebej....... mali v nej totálne jasno. Mladý Bohm až tak jasno nemal..... Že by dal Hríb, povedzme na záznam, priestor aspoň 5 minút starej pani Cervanovej nemožno ani snívať.....
JUDr. Motejl sa v .týždni na ten prípad vraj už nepamätal.....
A túto lavínu jednostranných informácií má čitateľ, divák, poslucháč bezvýhradne stráviť.... lebo ak nestrávi ...... vyčlení sa zo "slušnej" spoločnosti.
Napíše mladý Bohm aj o iných svojich prípadoch ?
Budeme spoločne sledovať.... aspoň internet keď už SME zhltne Penta....
 

"Nemám čas ani potrebu"

polemizovať s tými, čo majú vo veci dávno "jasno" na základe vykonštruovaných "faktov a nesporných dôkazov", ktoré neobsahovaly ani zrnko reálnej pravdy a preto aj tvrdenie slovenskej strany v Strasburgu bolo založené NA vÝLUČNEJ LŽI.
Ján Pješčák, ktorý viedol túto skupinu tzv. kriminalistov to povedal spontánne : kriminalisti nemali žiadne stopy. Teda nič.
Totiž s tými ich "dôkazmi" už obvinovali kdekoho. Počnúc stržm. Bartovičom, pokračujúc Hrmom, museli odstrániť Soľčianskeho, aby mohli vôbec ten prípad "uzavrieť"> A to spôsobom, čo čsl. trestný ami slovenský zákonník nepripúšťajú. Priznaniami, ktoré boli vynútené.
-
 

Napísal som kto má vo veci jasno

Podľa toho čo som sledoval na Hríbovej obrazovke Bohm ml. to nebol. Podľa Hríbového .týždňa Motejl si už nepamätá....
Jasné je že Cervanovej rodina nedostala ani 20 sekúnd v televíziách a ani riadok v SME, .týždni.... Ak som nepostrehol daj link kde dostali aspoň pol minúty.... jeden odstavec...
Zdá sa že tí čo mali a majú jasno, majú tiež už 2 dni jasno že aj Štrasburský súd slúži lži... Dokonca výlučnej.
Mimochodom novým psedonymom pána Jozedfa Mikloška je Wilhelm Schulze ?
Ubezpečujem že už končím na túto tému. Aj keď nemám stále jasno...
 
Hodnoť

 

.....obhajca pohnojil článok tým, že ho napísal akoby on bol pozorovateľom opisovaných udalostí....jeho emóciám sa nečudujem, pracoval v rámci tohto prípadu na svojej kariere v očakávaní žiarivého úspechu, ale ten sa nedostavil.....vzhľadom na jeho osobnú zainteresovanosť v predmetnom prípade (najmä v súvislosti s jeho otcom) je to jeho porážka, prehra.....
 

<< < 1 2 3 4 5 > >>

Najčítanejšie na SME Komentáre