SME
Streda, 20. január, 2021 | Meniny má DaliborKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Pod koberec s Moldavou (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť

Špina za nechtami.

Politickej reprezentácii na čele s R. Kaliňákom sa podarilo zablokovať aktívne a nezávislé vyšetrovanie kauzy Gorila (zločinecké zoskupenie pozostávajúce z ústavných činiteľov, politických nominantov a predstaviteľov silných ekonomických skupín úmyselne konajúce s cieľom získať majetkový prospech na škodu štátneho majetku). Výstrely polície v rozpore so zákonom ako je Moldavská "čistka" či pištolnícke zadržanie vozidla so študentami na diaľnici sa dajú už aj ľavou zadnou odkopnúť s úsmevom, že sa nejedná o porušenie zákonov a v podstate vyšetrovanie skončilo, takže mlčte. Špinu treba prehliadať, no za nechtami ostáva.
 
Hodnoť

Treba o tom

písať, treba ich sledovať a pýtať sa, aj na holú študentku na diaľnici, netreba zabúdať na Malinovú, Kaliňák je nervózny, uchyľuje sa k agresii, jeho samoľúbosť dostáva facky. To má byť budúci premiér slovenskej vlády.
 

 

esteze premier bude v buducom prezidentskom systeme len taka figurka (tajtrlik nie, ani by nevedel, co to je, aj by sa mohol urazit)

"""
lezi Putin s Medvedevom na daci, oddychuju, zazivaju, zrazu sa Vladimir Vladimirovic pyta, pocuvaj, Dima, ktory z nas je vlastne teraz prezident a ktory premier? Medvedev sa zamysli a vravi, tusim si prezident ty, a premier ja. hej? tak ked si ta exekutiva, tak skoc po pitie.
"""

len mena staci vymenit :-)
 

 

Ono sa to všetko zametá pod koberec. Nedávno zmátili do krvi starého otca, pritom prišli zobrať 22-ročného vnuka. Dedko spal, netušil, o čo ide, kukláči ho dobili až na nemocnicu. Vraj si uch pomýlili. Starého človeka s mladým chalanom! A všetko sa ututlalo.
 
Hodnoť

Kaliňák je jasnozrivý veštec

"Také sa už viac nestane"! Ako to môže vedieť? Sú dve možnosti:
a/ Polícia naozaj vtrhla do osady ako gestapo a Kali silou svojej osobnosti jej v podobných výčinoch zabráni.
b/ Polícia rezignuje na svoje poslanie a nechá cigánov vyvádzať čo len chcú.
 

LOL ,skoro ma je8lo

za c/ je správne. Polícia nás vytrieska ako hadov ale ,, MÉDIÍ SA NIČ NEDOSTANE,,. Pochopili pane to veštenie?
 

 

do médií
 

hehe

mám pijano na mesiac, môžem vypisuvať jak blázen aj chyby opravuvať.
 
Hodnoť

Nádherná veta:

"A keďže váha slova a morálny kredit oboch strán – osadníci a kukláči - sú vzácne vyrovnané,"
Exaktné a bezchybné vystihnutie situácie, o čo sa môžeme u nás doma naozaj pevne oprieť,
snáď o vietor v poli :-)
 

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 
Hodnoť

autor sa sekol

Nuž policajti možno nie sú žiadni anjeli, ale dávať ich na rovnakú úroveň s osadníkmi je nezmysel, kde odporúčam autorovi, a aj tým čo v ten blud veria, vyskúšať si pobyt medzi jednými a medzi druhými, kde takto spoznajú, že "váha slova a morálny kredit oboch strán – osadníci a kukláči" vonkoncom nie sú vyrovnané.

A nemyslím, že by samotný autor reagoval rovnako, ak by sa dozvedel že jeho novým susedom bude nejaký kukláč s rodinou, alebo nejaká rodinka "neprispôsobivých", kde tá viera vo vlastné slová o rovnakom morálnom kredite oboch strán by sa veľmi rýchlo ukázala len lacnou pózou navonok, ale nie tým čím by sa asi v skutočnosti riadil.
 

no do pirdele

Ty máš čo o tých pózach vypisovať. Ani to nebudem ďalej rozvádzať. Tí čo Ťa poznajú sa smejú a Tí noví sa začnú neskôr. Ale v pohode , píš ďalej takto, aspoň nás nešáliš s Dzurindom.
 

runx,

vidím, že si to piano užívaš :-) Ako chlapča, keď dostane vláčik.
 

:-))

vláčiky mi nikdy neboli blízke. Skôr futbalová lopta. Takže ,dostal som loptu a kopem a kopem a kopem. Samozrejme nie vždy dám gól a niekedy prestrelím (bránu) .Ale z času na čas zavesím do šibenice.
 

re: runx

Takže ak tomu dobre rozumiem, ak by ste si mali vybrať či chcete za suseda policajta alebo nejakého neprispôsobivého občana s rodinou, tak si vyberiete to druhé.

Som rád, podobných sa nájde málo, a pokiaľ svoje občiansky postoj prezradíte miestnemu úradu veľmi im tým pomôžete v začleňovaní problémových obyvateľov do spoločnosti a Vy budete mať susedov, ktorí policajtov tak ako Vy radi nemajú.
 

sranda

vo svojom veľmi blízkom okolí mám obe sorty. Či sú neprispôsobiví netuším. Ani s jedným nemám problém.
A teraz idem zavesiť záclony.
 

 

Máš pravdu, policajt nie je na rovnakej úrovni s Cigánom. Mne Cigán ešte neublížil, hoci skúsenosti s ním mám habadej; naopak, zlomyseľného policajta, vymýšľajúceho si nezmyselné priestupky, som musel hnať pred súd. Morálny kredit policajta je teda, narozdiel od Cigánovho, úplne na dne.
 
Hodnoť

 

To nie je tvrdenie proti tvrdeniu, ale tvrdenie proti klobásam od obuškov.
 


Najčítanejšie na SME Komentáre