SME
Piatok, 22. január, 2021 | Meniny má ZoraKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Stĺpček Romana Pataja: Bez farby (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť

 

By ma zaujímalo, koľko peňazí stál ten zásah a či polícia postupuje takto razantne s nasadením desiatok kukláčov pri každom priestupku :)
 
Hodnoť

Pán Pataj?!?!?!?

"Spúšťačom monumentálnej razie bol incident, ktorý nakoniec vyhodnotili ako obyčajný priestupok."
Nepočul som ešte o "monumentálnej" razii, ale dajme tomu, že existuje, ale ste si vedomý, kto posúdil a vyhodnotil útok cigánskeho lotra na policajta vo výkone služby? Veď tie naše súdy, ak dačo vypotia, tak je sa treba rehotať, ako zdôvodňujú nezdôvodniteľné. Posudzujte skutok a porovnanie čoby, keby! To keby "biely" zaútočil na policajta so sekerou, tak,.........., určite by to neskončilo tak mierumilovne, ako konštatovaním, že vlastne skutok sa ani nestal. Takže aj takto sa dá posudzovať "bez farby" pán Pataj a je si toho treba byť vedomý a nevypisovať na objednávku drísty!
 
Hodnoť

Prestaňme už konečne diskutovať.

Prečo niektorý z renomovaných právnikov, ktorí vysvetľujú, v čom a ako porušili policajti zákon už konečne nepodá trestné oznámenie na políciu a aj priamo na Kaliňáka? Iba ten jeho výrok o tom, aby ho neurážali zrovnaním policajtov a Rómov je, podľa mňa, už za hranou. A dostal by po pysku aj ten, kto ho tak vehementne zastáva.
 
Hodnoť

Jój, nie je to tak jenofarebné:

"predstavme si, že by prebehli na čisto „bielej“ ulici."
Predstavme si, že by prebehli cez ples v oprere. Sledovanosť by sa blížila k 100% a spokojnosť tiež.
 


Najčítanejšie na SME Komentáre