SME
Utorok, 1. december, 2020 | Meniny má EdmundKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Shooty (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

1 2 3 4 5 6 7 > >>

Hodnoť

Aj pred svedomim?

Tam kde to sype.
 

rodinu si nevyberiete

Chudák Marián, musí sa za otca nesmierne hanbiť. Jeden z najlepších útočníkov NHL musí vidieť takéto poníženie...
Takto sa zneuctiť kolaboráciou s KSSmer-NSDAP, tfuj!
 

Myslíš,

že má iný názor ako tatko? Ak áno, tak by mal rehabilitovať rodinu a verejne podporiť trebárs Kňažka. Nech je sranda v rodine :-)
 

my slovaci podporujeme pana fica

osobnosti su osobnosti aj pre to, že sa v spravnej chvíli prejavia a podporia v kampani- v tomto prípade najlepšiu osobnost- pana fica
predpokladam, že vo volbach dostane pan fico okolo 1 956 774 hlasov, tolko ludi som dodnes od ohlasenia kampane počul, že chcu pana fica za prezidenta hlavy štatu

navrhujem zrušit tieto zbytočne volby, ktore služia len na prezentaciu a reklamu ludi, čo v živote nikdy nebudu prezidentmi, a slovensko ušetri 10 000 000 eur, ktore možu dostat dochodkyne na mdž
predpokladam, že p, Knažko odprezentuje nejaky novy horor, čarnogursky zviditelni svoj vztah k rusku, prochadzka vyda novu knuhu a kiška založi novy obchod s odevami, a mezenska spopularizuje mobilnu novinku

jediny normalny kandidat je p fico, a p hosa to vie tiež, marian neni urcite proti
 

Tisicročne gatky jednej slečny

tak sa bude volat novy film pana Juraja, na ktory prave ziskal štatny grant ))
v hlavnej ulohe - zamestnankyna uradu vlady, blizka spolupracovnice jedneho kandidata))

a možno tam bude aj hokejka Čikágo red bejks
 

Tak chudák

na starosť takto pokaziť svoje meno,zosenilnieva sa.Bezchrbtáča na vozíku nekomentujem.Najviac mi bolo ľúto šéfa EUBA,stál pred socialistickou voľbou-obed+zamestnanie,alebo odmietne a dôchodok.
Čo sa týka športovcov,no o ich IQ som nikdy nemala vysokú mienku.
 

a zamysleli ste sa "demokrati"

niekedy nad tým, že SLOVENSKO nikdy nebude rešpektovať sulikovsko-lipšicovskú rozhašterenú úbohosť ?

havkajte a zavýjajte si tu pod machlenicami šútyho ale SLOVENSKO je o inom , ten váš klausovsko-havlovský neo-liberalizmus, krorý vám prerastá do neo-fašizmu (ak kaník neprejde volím kotlebu, len nie maňku )je neakceptovateľný slušnými ľuďmi na SLOVENSKU
 

Je dobré,že "slušný"ľudia

na Slovensku nerešpektujú rozhašterenú úbohosť! Zato fuhrera a jeho pokyny priam milujú,už len heilovať veľkému vodcovi pri večeri,zaplatenej z peňazí tých neslušných! Inak je lepšie, ak sa bije fašista s komunistom,ako mať len tyraniu jednej strany. Je ti totiž šanca,že sa oslabia a bude o dvoch vagabundov menej! Poznáš to od svojho vodcu,kde sa dvaja bijú,tretí víťazí!
 

chce sa mi napísať "yntelygentééé"

ako to hovorí Stano Štepka, ale nemôžem, lebo ma útlocitný "pravicový" admin vymaže

Je naozaj dobré, že slušní ľudia na SLOVENSKU nevolia rozhašterenú úbohosť sulikovsko-lipšicovského typu.

Prestante sa vyhovárať na vymysleného fuhrera, nekradne viac ako tí vaši (Mikloš, Gabo, malchárek) pred nim. Nie je mojím vodcom, ak Frešo s Procházkom predstavia niečo lepšie budem voliť Freša s Procházkom. Vždy volím menšie zlo a temer vždy idem voliť.

PROGRAM, začnite prezentovať ten lepší "pravicový" program ako fuhrer. Ale bez goríl Malchárka a pod.
 

Vláda jednej strany

neznamená tyraniu jednej strany. Nie sme v situácii, v akej bolo Nemecko za Hitlera alebo Československo za Gottwalda. Neostáva ti nič iné, len rešpektovať výsledky demokratických volieb a dúfať, že ďalšie voľby dopadnú podľa tvojho gusta.
 

 

tak este nejaku smeracku mudrost. takze keby to bolo napr. kotleba alebo miklos, tak urcite aj s ficom na cele volite miklosa, ze. :) slusny ludia nevolia ani fica. komunisticko-katolickeho klamara a rozkradaca.
 

ale no tak Michal Cenker

"pravicové" Slovensko si v takom prípade zvyklo ísť nevoliť, ale ja by som sa určite prinútil ísť voliť zlodeja mikloša a nie fašistu kotlebu (alebo by som teda voliť nešiel)

slušní ľudia volia fica, keď sulík podrazí Radičovú a keď sa jedná o reputáciu SLOVENSKA

fico nie je komunisticko-katolícky klamár a rozkrádač (to si naozaj môže vypisovať iba zúfalý "pravičiar") fico vyšiel z katolíckeho prostredia (ako my skoro všetci) a dal sa k "ľavičiarom" (veď Kristus bol prvý "komunista") fico je schopný a zodpovedný politik, ktorý konsolidoval "ľavicu" a navyše kradne menej ako tí pred ním
 

Ha, ha, ha!!!

Takže Sulík podrazil Radičovú tým, že si ako jediný zachoval tvár a nestal sa kariéristickým a taktizujúcim chrapúňom a odmietol vliezť spolu s komunisticko-katolíckym klamárom a rozkrádačom Ficom a katolícko-komunistickými klamármi a rozkrádačmi Fígeľom, Bugárom a Dzurindom do zadku európskym socialistom a budovateľom rozkrádačských Euroválovov a podporovateľom a záchrancom gréckych komunistických darmožráčov a francúzskych a španielskych katolíckych bankárskych zlodejov?
Ha, ha, ha!!!
Nepodrazila náhodou práve Radičová aj s celou tou svojou hnusnou intrigánskou pseudopravicovou partičkou Sulíka? Boli nejaké "prerozdeľovačské" a rozkrádačské socialické Euroválovy v programovom vyhlásení slovenskej vlády tzv. "pravice"?
Nezastrájala sa pred voľbami Radičová spolu s Manekýnom a Mikimausom, že už nikdy žiadne Euroválovy a peniaze Grékom? Tak kto koho podrazil?
Aká reputácia Slovenska? Pred kým? Pred európskymi socialistami a kryptokomoušmi? A akého Slovenska? Kto si tu zasa prisvojuje Slovensko?
Ty máš v tej svojej hlave poriadny maďarský czabaguláš!
Že vraj zodpovedný politik, ktorý kradne menej!!
Ha, ha, ha!!
Ako sa kradlo za Mečiara, tak sa možno a asi aj určite niekde kradlo aj za Dzurindu, určite najmä tam, kde sa pila kola a pichalo, ale tak masívne a nehanebne ako za Fica sa ešte nekradlo nikdy.
 

Kde berieš odvahu

začať príspevok "My Slováci podporujeme..."? (Bez ohľadu na to, čo si napísal namiesto tých bodiek.) Kto ti dal poverenie?
 

Roberta Fica

za prezidenta hlavy štátu nikto nechce, lebo funkcia prezidenta hlavy štátu na Slovensku neexistuje.
 

 

To povedz tomu pajacovi, akoby clenovi strany Sme-Socialisticka demencia, ktory momentalne sidli v Grassalkovichovom palaci
 

Jemu nemám čo vravieť,

lebo on nie je účastníkom tejto diskusie.
 

Len tak na okraj.

Ty náš milý a "slušácky" Fickov Zmok. Už by si nás mohol prestať poúčať a mal by si si spomenúť na to, ako si nás tu najmenej rok poučne, slušne a "slušácky" presviedčal, že súdruha Fica ani nenapadne kandidovať na prezidenta SR. Skoro ako jeho hovorca. Hoci súdruh Fico vôbec nebol účastníkom tejto diskusie.
Alebo ti mám všetky tie tvoje príspevky a múdrosti vytiahnuť a pripomenúť?
Na tvojom mieste by som pri tvojej úžasnej múdrosi a slušnosti odišiel aspoň na mesiac do kúta, hanbil sa, mlčal a neotravoval ďalšími a podobnými múdrosťami a poučkami.
 

Ani ja nie som neomylný!

Áno, viackrát som vo svojich príspevkoch tvrdil, že Fico nebude v nastávajúcich prezidentských voľbách kandidovať. (Myslel som, že bude kandidovať niekedy neskôr, keď budú posilnené právomoci prezidenta.) Ak ťa to poteší, oznamujem ti, že som preto dokonca s jedným tunajším diskutérom uzavrel stávku o súdok piva, ktorú som prehral.

http://www.sme.sk/diskusie/219...
 

1 2 3 4 5 6 7 > >>

Najčítanejšie na SME Komentáre