SME
Piatok, 27. november, 2020 | Meniny má MilanKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Stĺpček Konštantína Čikovského: Smer - to sú bojovníci (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť

Tak už je to jasné!

Do eurofondov vopchal paprče známy odborník na rozhadzovanie (cudzích) peňazí Vážny.
Jeho známou zásadou už pri presadzovaní zákona o vyvlastnení súkromných pozemkov predsa bolo, že sa to deje síce na hranici zákona, ale prečo nie, keď sme smeráci! Chybou je, že jeho návrhy, vždy tak ochotne akceptované Ficom, sú síce na hranici zákona, ale z tej druhej - nesprávnej strany. Potom sa to prevalí, EK nám nič nepreplatí a Vážny vážne povie, že to myslel dobre!
Už viackrát som konštatovala, že ten človek by sa nemal pohybovať pri rozhadzovaní (cudzích) peňazí bližšie ku nim, než na dostrel snajperskej pušky.
Už by bolo,načase, aby sa tie finančné straty potom zosobnili poradcom aj tým ktorí podobný právny paškvilô schvália a podpíšu. Mohlo by sa to dokonca rozšíriť aj na kolesíkov, aby boli nútení používať hlavu na rozmýšľanie a nie len tupo hlasovať podľa palca!
 

Mum,

R.F. sam priznal, ze bez eurofondov by sme davno skoncili ako Greci.
Preto SMERaci /SMERom do vlastneho vacku/ potrebuju tak vazneho sudruha Ing.Vazneho a Vlastnu Hlavu JUDr. R.F. Nikto iny nedokaze tak majstrovsky corovat cudzie prachy.
 

Ja si myslím,

že o sociálnych demokratoch - aj tých skutočných, akí sú v slušnejších, demokratickejších a hlavne právnych štátoch EÚ. ale najmä a hlavne tých, ktorí si obrátili komunistické kabáty naruby a kúpili si nálepku "socdem", ako naši, majú k peniazom rovnaký prístup. Vlastnými silami a hlavne rozumom,nedokážu zarobiť nič - teda myslím v merítku ekonomiky štátu, pretože ich názory zatvrdli na úrovni dvadsiatych rokov minulého storočia a už nie sú schopné ďalšieho vývoja, lebo už žiadny ďalší neexistuje,. Zato tí postkomunistickí fungujú ešte stále na úrovni "kto nekradne - okráda svoju rodinu" a to oni nemajú v úmysle.
Tak máme na stole jednu kauzu za druhou, jedno zlodejstvo väčšie ako druhé a eurofondy pre nich neznamenajú nič - len ďalší zdroj z ktorého sa dá kradnúť.
Už aj na tých Čechoch je vidieť, že sú bližšie ku civilizovanejšej Európe ako my, nuž a myslím, že toto bol presne ten dôvod, pre ktorý Mečiar tak ochotne súhlasil s rozvodom.
"Ve dne lhal a v noci krad´- sociální demokrat!"
U nás je to vo dne aj v noci - aj cez víkendy!
 

vo dne aj v noci - aj cez víkendy!

víkendy im neprejdú, odborári sú proti
 

Naše odbory

budú buzerovať len občanov - nie smerákov!
Čo sa týka kradnutia sú navyše na jednej lodi!
 

 

čo vlastne robí ten nákupca predražených kobercov okrem poberania platu ? Poorova rúška

poo
 

To je predsa jednoduché

Obyčajní ministri majú na starosti rozhadzovanie štátnych peňazí däňových poplatníkov "iba" v miliónových čiastkach, zatiaľ čo tento superodborník na megaprojekty má na starosti rozhadzovanie v stámiliónoch až miliardách. Má to predsa v náplni práce!
Ani len ten koberec mu nestačil v normálnej veľkosti!
 
Hodnoť

Neznesiteľná ľahkosť

vládnutia Smeru! Neviem či aj Vy ale ja mám pocit, že ak sa v dohľadnej dobe v tejto kleptokracii karpatského typu niečo nezmení, tak sa tu nebude dať už dýchať. Môže mi niekto vysvetliť, o čo je tento režim lepší ako pred rokom 89? A načo vlastne vtedy ľudia stáli na námestiach, keď dnes sa ako ovce dívajú na to, čo sa tu deje?
 

môžeme

si na takýchto fórach zapindať bez hroziacich perzekúcií, ale bez nároku na zmenu. A pokiaľ tu bude 25% voličov väčšina, ani sa nič nezmení.
 

Ale ja

PÔJDEM VOLIŤ!
 
Hodnoť

Vážny je

nekompetentný...
slabý....
hlúpy...
 


Najčítanejšie na SME Komentáre