SME
Pondelok, 23. november, 2020 | Meniny má KlementKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Shooty (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

1 2 >

Hodnoť

a ešte len bude

ak bude kolopič
 

 

Čo môže byť horšie, ako Starý ujo "precident"?
 

 

Birmovaný ateista plniaci príkazy J&T a Penty, ktorý tu už v roku 2014 dávno nebude...
 

 

Keby len birmovaný ateista, už je z neho aj nebratislavský neonacista...
asi sa bojí, že ho porazí...
...vrece zemiakov
jednoducho ten kto nadáva na bratislavu a rómov je medzi starými lovákmi "IN"
 

mna si ziskal birmovany komunista

príkladným manželským životom, spôsobom ako zviditelmuje svoju manželku ako cnostnu partnerku premiera a buducu prvu damu slovenskej katolickej republiky, príkladným pitným režimom coca koly v brlohu sponzorov a zasadným spôsobom ako chráni informácie o plate a práci štátom platenej uradnicky Janky Halasovej, ktorej gatky sa stanu buducou vlajkou prezidenta tejto krajny a ta sa bude vešat všade tam, kde sa p president robo F bude prave zdržiavat .))
 

historia est magistra vitae...

Starý ujo - možno aj nový "Mladý ujo" môže na Slovensku ešte prekonať toho "Strarého uja". Ak posudzujeme lineárnu os života človeka na Slovensku s pohľadu morálky, statočnosti, zodpovednosti, vzdelanosti, kultúrnej vyspelosti a ďalších obecne ľudských kritérií (vrátane minulého, súčasného a možno aj budúcich prezidentov) - potom aj na Slovensku, ako aj inde vo svete, by mali platiť rovnaké atribúty pre posudzovaní všetkých nerestí "osobností" nášho života..., či nie?!
Ešte stále sa môžeme zlepšiť - intenzívnejšie hľadať iba vhodných kandidátov a predovšetkým zodpovednejšie sa zamýšľať nad určením prísnych požiadavkov pre ich osobnostné a morálne kvality nielen v profesnej oblasti, ale aj občianskej...
 

 

Kvalita sa sama o sebe nezvýši. Ale napriek tomu si myslím, že šeptavý precident Starý Ujo bol zatiaľ tak nízko postavenou latkou, že skôr bola položená.
 
Hodnoť

Tak posledných

minimálne desať rokov, to platí úplne presne.
 

vôbec to neplatí

červené (komunistické) čísla sú predsa záporné
žiadne nuly
 
Hodnoť

Jedna nula

práve končí, druhá nula sa tam vehementne pchá. Navrhujem potom na bránu toho paláca osadiť označenie 00. Voľakedy sa tak označovali aj toalety.
 

 

Tak takéto prirovnanie by som určite nepoužila.
Skús bez toalety vydržať jeden deň.
A skús bez týchto "dvoch núl" vydržať deň, dva, rok, tri roky, na vždy - krásna predstava!
 
Hodnoť

takto

urážať súdruha prezidenta!
 
Hodnoť

a tiez prikladom toho, ze

ked clovek velmi chce a potrebuje vie by v jednom case az na troch roznych miestach:)
 
Hodnoť

 

osobne nemam rad, ked sa Shooty znizi na prvoplanovy vtip, ale aspon to pochopia aj oni, prvoplanovi volici, mozno...
 
Hodnoť

Keby

len prezident
 
Hodnoť

 

Prezident držiaci sociálne - solidárnu líniu s ľudovou vládou a zároveň zakladateľ Slovenskej republiky nulou nemôže byť. To je prostý fakt podporený reprezentatívnou masou voličov.
-------------------------------
Rovnako je to vylúčené u nasledujúceho prezidenta JUDr. Róberta Fica známeho intenzívnou pomocou svojim občanom - ide zjavne o intenzívne pracujúceho a výrečného politika (stačí si spomenúť na nejaký jeho pamätný výrok) on robí všetko preto aby nebol zaraďovaný medzi nuly.
 

 

Pravdu máš v jednom - Fico rozhodne nie je nula. Nech sa snažím jeho hodnotu pre Slovensko zmerať akoukoľvek metrikou, vždy dostávam len záporné čísla.
 

 

Fico nie je nula, totiž v politike je najhoršia medialna smrt...tj. ak sa niekto dostane do pozicie politickej mrtvoly...vid..Dzurinda, Miklož,Palacka, Radičova,Duray ,Zajac,Kanik,Carnogursky,Sulik,Matovič, atd....to su politicke mrtvoly...
Snažíš sa merat hodnotu a nevychadza ti...chod sa poradit s sudruhom Mesežnikovom, ten meria výšku demokracie na Slvoensku...ma na to jednotny meter ak je pri moci Mečiar alebo fico, demokracia klesa, ak dzurinda alebo Radicova, demokracia stupa....
 

Tertiam non datur...

Vážený, Vy ste buď recesista do špiku kosti a v tom prípade pred Vami "smékám", alebo to máte v hlave s prepáčením úplne vykradnuté. Ale to nič - na Slovensku to platí permanentne pre 40% + DPH občanov, lepšie povedané, ovčanov, ktorí volia zásadne ako stádo - raz zločinca Muftyho, potom jeho verný klon Kolopiča. A ten starý ..uj sťaby prezident hlavy štátu je hanba slovenského národa a všetkých, ktorí tohto chrapúňa zvolili.
 

1 2 >

Najčítanejšie na SME Komentáre