SME
Pondelok, 30. november, 2020 | Meniny má Ondrej, AndrejKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Povedať Ficovi pravdu (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

1 2 >

Hodnoť

 

Je pravda, že pán Kiska nie je dostatočne zručný na to, aby tak pekne sformuloval pravdu o Ficovi ako ste to práve vo vašom komentári urobili.
Vďaka za to.
Pravda o Ficovi sa nezmení podľa toho, kto ju formuluje.
Pravda o Ficovi je dostatočným dôvodom ísť voliť a voliť Kisku.
Verím, že začiatočnú nemotornosť človek jeho schopností má obrovský potenciál prekonať.
 

priratajme Ficovi

"rozdanie si to" so zdravotnymi poistovnami - Union 22 mil.€ + 3 mil.€ pravnici Unionu + 15 mil.€ pravnici zastupujuci stat.
"Iste, k tomuto typu transakcie zrejme nevydá SOI odmietavé stanovisko. Ale ak sa prirátajú milióny eur stratené v mýtnom tendri či emisiách, obchodné praktiky Smeru by tiež nedostali jednotku z dobrých mravov."
Aj to je jedna mala pravdicka o Ficovi.
 
Hodnoť

 

Pán Filo trochu si to prehnal, asi by podla teba mala byť prezidentka Majka z Gurunu.
 
Hodnoť

Ktovie,

keby urobil takuto sekeru kandidat Kiska, co by z toho bolo...
http://korzar.sme.sk/c/4598082...
 
Hodnoť

 

Čo chcete počuť od Kisku teraz? Myslím si,že by bola chyba, ak by sa natoľko znížil a začal používať Ficove odporné spôsoby. On nemá taký prístup k informáciám ako súper. Súper si len jednoducho napíše na SOI a obratom dostane odpoveď napríklad o pokutách. Obdivujem JUDr. Istotu, že pri toľkej intenzívnej činnosti pre blaho štátu, ešte stíha písať žiadosti o informácie. A naše úrady mu na tieto žiadosti bleskovo odpovedajú a posielajú napríklad úplne presné sumy a podmienky zmlúv, ktoré pokutovali. Nevyberanými spôsobmi sa môže normálnym ľuďom akurát tak zhnusiť. Nemyslím si, že Kiska by mal bojovať rovnakými metódami, jemu totiž nejde o krk.
 

Čo chceme počuť od Kisku teraz?

stačí aby vmietol do tváre Fizzovi tieto Filove argumenty
 

 

Práve preto som podporoval Kňažka, ten by to Ficovi vytmavil od podlahy. Ale rozumiem aj tomu, že Kiska sa nechce znižovať na úroveń Fica a založiť svoju kampaň na očierňovaní súpera. No súhlasím, že by mal byť razantnejší.
 

nechce sa znižovať na úroveň...

no, ale zas by nemal pôsobiť ako handra
 

 

áno, a preto som podporoval Kňažka :)
 

 

No mňa Kňažko dosť sklamal, lebo minimálne časť munície na ktorú sme všetci čakali mal na Fica vysypať v poslednej debate... Naopak Rado v tej debate zahviezdil a bolo to na výsledku vidieť...
 

 

Súhlas.
 

 

Som rád, že to tiež tak cítiš, lebo vo svojom okolí vidím dosť pravičiarov, ktorí volili Kňažka a normálne zvažujú, že voliť nepôjdu! Pre každého pravičiara malo byť od začiatku jasné niekto z KKP pre obe kolá. Padni komu padni.
 

Ako volič týmu KKP

viem, komu padne odo mňa. Dúfam, že nás bude dosť, inak si ten bolehlav s pravicovými "estétmi" budeme vychlipkávať pre začiatok najbližších päť rokov i my. Bude to (hlavne pre estétov) veľmi poučné. My, nevyberaví, sme už teraz dostatočne poučení z krízového vývoja, ale tento typ vzdelávania ostatných je mi, napriek učiteľskému povolaniu, dosť proti srsti.
 

 

Vtipne povedané a výstižné. Škoda, že Vy nemáte v dnešnej spoločnosti šancu.
 

 

Považujem za česť, že ste reagovali na môj príspevok PÁN Osuský. Musím sa priznať, že v 90tych rokoch som mal slabosť pre OKS, napriek tomu, že sa mi kamaráti smiali. Po revolúcii som očakával istú dávku slušnosti v politike. Zabila ju mečiarovská doba. Zdá sa, že to poučenie z krízového vývoja bolo nevyhnutné. Možno však zas vidieť svetielko na konci tunela. Nádej tu je. Obzvlášť si cením Vaše odstúpenie z kandidátky na prezidenta. Ak by som Vás mal vidieť v tak potupnej situácii ako pána Čarnogurského v TV debate, normálne by som asi trpel. Čarnogurského mi bolo ľúto. Napriek tomu, že som sa s ním politicky dosť v názoroch rozchádzal. Takže skúsme veriť, že sa voľby vydaria. Želám Vám veľa zdravia a ak bude ešte taká príležitosť, rád Vám prípadne odovzdám svoj hlas ako vždy.
 

Pán Osuský,

ak ste čítali článok, tak takýmito billboardami malo byť oblepené celé Slovensko + tie ZP, čo hore spomína beruška...

A zas je takýto článok pod pianom...
 

 

Rozhodne to tak cítim. A nechápem, ako može niekto, kto volil Kňažka, radšej nevoliť, než voliť Kisku. Kiska pre mňa nie je ideál, obávam sa jeho neskúsenosti, nevýrečnosti, atď. Ale verím, že sa to časom naučí. Rozhodne je lepšie, keď sa niekto strápni tým, že je neskúsený, než tým, že je ***** ako to už mnohokrát dokázal súčasný prezident hlavy štátu. Váhal som nad voľbou Procházka-Kňažko-Kiska, ale nad voľbou Fico-Kiska nie je čo váhať. A reiterujem, že ma moj favorit Kňažko v niektorých veciach trochu sklamal.
 

 

To vyhviezdičkované slovo nebolo zas tak vulgárne... predstavuje prvý stupeň zastaralej klasifikácie stupňov mentálnej retardácie.

http://www.zenax.cz/debil_imbe...
 

 

Keď si chceš kultivovane "zanadávať" stiahni si:
http://www.nczisk.sk/Standardy...

Pod písmenkom F sa môžeš realizovať. Pár mesiacov dozadu sme sa navzájom doberali cez čísla diagnóz :-)
 

 

Veď ak voliť nepôjdu, dajú hlas Ficovi
 

1 2 >

Najčítanejšie na SME Komentáre