SME
Nedeľa, 24. január, 2021 | Meniny má TimotejKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Do politiky sa vrátila nádej (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

1 2 3 4 5 6 > >>

Hodnoť

 

Oproti Gašparovičovi Kiskovi stačilo, že
- ovláda angličtinu
- nespráva sa k ženám ako sedlák

Oproti Ficovi Kiskovi stačilo, že
- ľudia nechcú v prezidentskom paláci uvrešťaného červeného paviána
 

Pani Radičová

neviem ale fakt neviem či čítate príspevky ku svojim článkom. Mám na Vás jednu prosbu - ako jediná by ste ju mohli verejnosti ponúknuť v dostatočnom množstve verejnosti, a tou je: Skúste prosím vytvoriť miesto a tlak na to aby štát umožnil voľby cez internet. Uvedomujem si, že nebude ľahké nájsť technické riešenie no ak už štát má zriadene schránky na elektronickú komunikáciu so všetkými občanmi, je možné aj toto. Pani Radičová ak chcete aby sa mladí ľudia na slovensko vracali, tak toto im pomôže hlasovať vo voľbách aj keď sú tisícky kilometrov od domova, aby sa sem mohli (po škole či praxi) vrátiť. DAKUJEM
 

heh,

a presne preto fešný kovošroťák na MV také voľby nechce
 
Hodnoť

 

Takže opäť máme pani Radičovú späť? A už aj pán Procházka sa otvorene a bez ostýchania prihlásil k prezidentovi? No chce sa mi z Vás blvať.
Pani Radičová už ste si niekedy položili pred zrkadlom otázku, prečo je parlament na Slovensklu v takom zložení akom je? A čo teraz by sa Vám ako neúspešnej kandidátke na prezidentskú funkciu a neúspešnú predsedníčku vlády hodila akási poradenská funkcia v prezidentskom paláci, alebo čo taký náhly záujem o politikum na Slovensku. Veď za veľa vecí môžete práve Vy.
 

...keďže nemám argumenty,

napádam autora...stará, dobrá boševická metóda...akoby som Pravdu či Rudé právo zase čítal...
 

 

A nevieš mi povedať prečo pani Radičová nieje v premierskom kresle? Veď dostala l.000 000 hlasov.
 

Lebo aj v tom

ste mali špinavé paprče.
 

 

Vidíš odpovedáš ako Dzurinda.
 

Hej? On také dačo povedal?

Ja to tvrdím, lebo je to fakt. Dzurinda mi bol a je ukradný, malý jedovitý, nikdy to nebol môj favorit, ale v tomto mal pravdu. Ste zákerní, arogantní, neféroví, neviete s česťou prehrávať. Ešte sa budete snažiť, do výmeny prezidentov, rozvrátiť, čo sa bude dať, ... že vraj zjednocovať ľudí....akurát rovnako zlej krvi.
 

 

Zaujímavé, že Vy ste si dali smeráckeho kandidáta a mne nadávaš do smerákov. V prvom kole dostal Váš kandidát toľko hlasov, že aj Vám to vyrazilo dych rovnako ako jemu samému. A v druhom kole ste pritvrdili a volili toho čo opäť nebol víťazom, tak čo sa vzrušuješ. A to že politické mŕtvoly začali vstávať a prisávať sa na nového prezidenta je fakt.
 

Asi si sedím na kábli,

ale nerozumiem tomu, čo si napísal. Kto akože bol smerácky kandidát?....A v druhom kole ste pritvrdili a volili toho čo opäť nebol víťazom.....????

Nechcem sa hádať, ale nerozumiem. A kto sú to tie politické mŕtvoly?
 

 

chceš tu s odstupom času tvrdiť, že pán Kiska bol pravicový kandidát? No teraz po jeho víťazstve všetci ľutujete, že nebol. Ten cirkus s jeho podporou pred druhým kolom sme videli všetci v priamom prenose. Pán Kiska bol sáma za seba a teraz sa všetci "pravičiari" k nemu priliepajú ako osi. Ty nevieš kto bol kandidát pravice? Tak koho si potom volil. Hrušovský bol predsa kandidátom zlepenca. A koho volilo KDH v druhom kole.
Bútora, Kňažko, Radičová, Mečiar, Dzurinda... a jednou nohou Fico..
Myslíš si, že Procházka s Lipšicom porazí Fica vo voľbách? no držím im palce.
 

Ja som v prvom kole nevolila

Kisku ani Hrušovského (pán Boh s nami a zlé preč). Ak by kandidovala aj Radičová, tak by som nevolila ani ju. Ja som ho vôbec nebrala a myslím si väčšina z nás, ako pravicového kandidáta. Pre nás to bol hlavne absolútny protipól Ficovi. To, už zľudovelé, vreco zemiakov. Pre mňa je Fico neprijateľný - klamár, manipulátor, arogantný nečestný človek. Tak ako celá jeho suita - Maďarič, Kaliňák, Paška... A Kisa bude mať hádam dobrý úsudok s kým sa dá dokopy. Čas ukáže, či ľudia dostanú rozum a budú si voliť medzi vianočnými dôchodkami alebo slušnou budúcnosťou.
http://www.rtvs.sk/tv.programm...
Časť Vo Vrbovej získal A K ... od 00:05:36 ale zaujímavé 00:06:55 skoro som spadla zo stoličky, tie dôvody starostu. Ako konkrétne im okrem vianočných dôchodkov Fico pomohol, nepovedal. Teraz budú čakať na zázrak... A porovnaj si úroveň oboch obcí.
 

 

ano, môže za to, že sa nedala tým zverom vyprovokovať ku tomu, s čím bojovali. Pred 5-timi rokmi si starý uj vymyslel (poradil mu fiko) maďarskú kartu a ony mu teraz ukázali, že nezabúdajú.
 

 

Voliči by nemali zabúdať ani na toto: „ Demokracia je na ***** systém . Volič nič o ničom nevie, volič je ***** . Volič vníma iba absolútny povrch.“ J. Haščák, 2006.
 

 

na Kisku sa už nalepil aj Bútora
 

 

No veď to.
Hádam bude mať pán Kiska vlastný rozum a tieto politické mrtvoly pošle do dejín.
 

 

tým si nie som celkom istý
 

Dobre píšeš,

teším sa, až jedného dňa aj z Fica bude politická mŕtvola...má k tomu našliapnuté.
 

 

Dnes sľubuje Lipšic reálnu zmenu v po nových voľbách. Tak mu držím palce. A to že voľby opäť vyhrá Fico tak za to môžu strany typu Nová Väčšina. Aká je to veličina tá väčšina?
 

1 2 3 4 5 6 > >>

Najčítanejšie na SME Komentáre