SME
Utorok, 24. november, 2020 | Meniny má EmíliaKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Shooty (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

1 2 3 > >>

Hodnoť

Vetesinar

Sloboda je predsa krajsia
 

ON predsa svoju slobodu nestratí

no a čo znamená sloboda pre národ na spôsob báťušku Stalina - to ten národ pochopí veľmi rýchlo. Len aby tých neoznačených dobrovoľnííkov, ktorých tak nezištne posiela z dobroty srdca svojho na Ukrajinu, nepotreboval napopkon u seba doma!
 

 

Stalin bol chorý človek.
A iba chorí ľudia dokážu oslavovať tohto masového vraha, ktorý dal zavraždiť milióny vlastných spoluobčanov.
Na Súmračnej to je jeden z veľkých vzorov a evidentne aj erotický idol.
 

Hitlergrad,či Sralingrad je to iste

lebo komunista a fašista je to iste- obal na čreva , s vbybezkom chrbtice do hlavy kde ma byt mozeg
a presne ako pises, komunistom , čiže fašistom, cže komunistom, sa stava chory objekt co nema dostatok sexu
a takí co sa boja sexu zalozili kdh
a spolok deviantov sa oznacil za obycajnych )))))
 

Fašizmus a komunizmus - rodné sestry .

Naozaj nie je čo dodať.
 

Mýlite sa. Ide o socializmus!

Národný a boľševický.
Nacisti ničia všetko, čo nie je "ich" národné, boľševická forma socializmu ničí (zotročuje) úplne všetko, hlavne tých, čo sú vzdelanejší a neochotní ísť s davom.
Fašizmus je niečo úplne iné.
 

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 

Ufff!

S tým erotickým idolom si ma dostal - až ma striaslo!
Báťuška mal na vtedajšiu dobu všetky dôvody trpieť komplexami - bol nevysoký (vždy ho snímali z čo najnižšieho miesta a na Jalte zásadne posediačky), mal tvár zjazvenú od pravých kiahní (preto jeho zábery neboli NIKDY zblízka) a navyše mal dosť prekvapivo piskľavý hlas. Ale to všetko sú už lanské snehy.-
Tento nový, perspektívny báťuška síce máva svojmu národu pred očami rasovou nadradenosťou a motívom svetovlády, ale má to jeden háčik.
Od čias cárizmu, cez Lenina, Stalina, Chruščova či napokon Brežneva, bol ruský národ zámerne izolovaný od ostatného sveta - najmä Európy. Preto napríklad Rusi považovali ČSSR za kapitalistický štát, v ktorom sa žije ako v západnom raji a robili všetko na svete, aby sa sem dostali - napr. máloktorý z našich VŠ študentov, ktorý študoval v Rusku, sa odtiaľ vrátil slobodný - videla som to na svojich kolegoch, ktorí tam odišli študovať a aj v postoju Rusov voči nám, keď sme sa tam dostali služobne, či na dovolenku. Boli sme pre nich Západniari so všetkým, čo s tým súvisí a vždy zdôrazňovali svoj vyšší spoloičenský status "že aj ich dcára, či príbuzná sa vydala ku nám a žije TU - nie u nich doma".
Od tých čias sa rozpadol "Sojuz nerušimyj respublik svobodnych", ako sa to spievalo v ich hymne a informácie sa dostali aj k národu.
Oni budú ochotní do istej miery ešte čo-to obetovať pre veľmocenské impeeriálne ambície neostalina, ale zasa nie toľko, ako predtým.
Takže si aj on musí dávať veľký pozor!
 

Presne.

Ale Putin predsa musí svetu ukázať, a to za každú cenu, že nieje menší trpaslík, ako tí pred ním. Ale jedno mu treba nechať. Podarilo sa mu zaskočiť celý západný svet. Aj keď ho asi štve, že svoju stratégiu vedenia novej formy vojny musel odkryť skôr, ako pôvodne plánoval a už nestihne tak jednoducho "uchmatnúť" to čo si vo svojej chorej hlave naplánoval. V každom prípade, máme sa ešte na čo "tešiť".
 

Trefa

a presna pokial sa daju zvonku posudit jeho kroky :(
 

S tým sa žiaľ

dá len súhlasiť.
Teda žiaľ pre nás, pretože náš liliputin urobí prvé - posledné, aby sa mu zavďačil a nás stiahol so sebou !
 

 

Sudruhovia zo SME, slovensky narod pochopil čo je to sloboda v žalari narodov-Uhorsku a samoyrejme napriklad aj počas okupacie južneho *Slovenska počas vojny...kludne može byt takato karikatura..s Horthym a Orbanom a dalsimi čo tu vyplakavaju za nejakym nikdy neexistujucim velkym poriam obrovským madarskom
Stalin bol hovado..ano...ale zlo nepachal len on, ale aj iní sudruhovia.....

Každý narod ma svoje skusenosti....
 

korekcia

vetesnik
 

 

po premenovaní Volgogradu na Stalingrad by sa mohol Putin nechať premenovať na Stalina /len 3-i hlásky zmeniť/.
Putin už dávno patrí na psychiatriu..dokazom je jeho bývalá žena Ludmila,ktorá od neho zdejchla ako uragán..a Putin sa k nej verejne vyjadroval : " že skor ako predstaví novú prvú dámu sa musí postarať o výdaj svojej bývalej manželky...
 

Aj hodnotnejsia

Ako kult osobnosti
 
Hodnoť

Vybral si dobry vzor.Masoveho vraha ukrajincov.

liliputin sa v stalinovi,zrejme vidi.
 
Hodnoť

 

*** Po opakovanom hrubom porušení Kódexu diskutujúceho boli zmazané všetky diskusné príspevky tohto autora.
 
Hodnoť

najväčší masový vrah 21. sroročia

hľadí s úctou na sochu najväčšej obludy 20. storočia.. ešte sa tu nájde niekto, kto si myslí že je putin normálny ?
 
Hodnoť

Demokrat.....ľudomil

Stalinov kult bol pestovaný dostatočne dlho, aby ešte dnes sa našli "ľudia" vzývajúci masového vraha.... tu nie je čo dodať. (leda ak porovnať podobnú persónu, historického súputníka súdruha Stalina, istého maliara z Rakúska, ako v Nemecku mu Merkelová dnes ide hold vzdať... nemysliteľné)
Aj preto je ruský vplyv nebezpečný, aj preto mali stíhať Biľaka a kolektív a aj preto treba pozor dať, lebo preceda (o, vďaka ti, že všetky zákony čo ľuďom by prospeli, ich vlyv čo by zvýšili, stopneš hrdinským pokynom paľca jedného 83 kolesíkom, čo vzápätí jednotný názor ako Jednotná kandidátka Národného Frontu, presadia) nás krok za krokom ekonomický odovzdáva "spriaznením oligarchom" a politicky manévruje pod ruské okovy....
 

1 2 3 > >>

Najčítanejšie na SME Komentáre