Načítavam, moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Ako čítať Izrael zľava doprava (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť:   mínus indicator plus

Sláva Izraelu.

Štát ,ktorý si prežil a každodenne prežíva svoje vojny,nebezpečenstvá,ohrozenia. Ja už by som mal úzkostnú poruchu pri takom tlaku, akému sú vystavení jeho občania.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Článok

je jedna z mála lastovičiek, ktorý sa pozerá na Izraelskú politiku voči susedom - arabom, najmä Palestínčanov otvorenými očami. Málo kedy býva uverejnená objektívna pravda o agresívnej politiky súčasnej extremne pravicovej vlády, ktorá východiská v konfliktoch sú sudmi vidí v riešení svojej vojenskej prevahy. Niet sa čo čudovať, že dnešný Izrael, jej politika býva prirovnávaná s krajinou, ktorá voči Židom, uplatňovala politiku genocídy. Po takmer 70 rokov od skončenia II. sv. vojny, národ, ktorý bol najviac prenasledovaný, paradoxne sa dostáva do tej istej úrovne ako ich prenasledovateľ. Je to viac ako smutné konštatovanie.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Logicky

Krajná pravica podporuje Izrael preto, lebo tento štát je najmilitantnejší a najagresívnejší na svete. Shalom.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

A čuduj sa svete

je to možno jediný štát blízkeho východu kde je zakorenená demokracia. A je to možno jediný štát blízkeho východu kde je schopná vládna strana bez krvi preliatia odovzdať vládu opozícii po prehraných voľbách.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Každý národ, ktorému umierajú

a sú ohrozovaní obyvatelia vojnou a terorizmom získa časom hrošiu kožu a citovú drsnosť. Ľudia,ktorí žijú s tým,že zajtra môžu zomrieť nie prirodzenou smrťou. Ľudia žijúci v permanentnom ohrození. Nemám rád moslimov a nie je to pre Korán.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

kto začal s konfliktami ?

arabi.. židia sa bránia a to celkom úspešne.. antisemitom tento fakt kole oči a tak to bude až do konca dní..
 


Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie na SME Komentáre