Načítavam, moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Posledný prospektor na Slovensku (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Pán Jančok bol v 2005 právoplatne odsúdený za ekonomické podvody. Od roku 2005 nesmel podnikať nakoľko stratil bezúhonnosť. Túto skutočnosť zatajil a naďalej pácha trestnú činnosť. Dané skutočnosti vieme podložiť dôkazmi. Za danú situáciu si môže sám aj s pani O. Novotnou. Pani Novotná na Vás pozerala z načierno postavenej budovy, na ktorú nikdy nebolo vydané stavebné povolenie - de-facto čiernej stavby.
Dalo by sa ešte dlho písať o daných osobách a o ich počínaní na Opálových baniach, ale načo. Výsledky hovoria za všetko.
Nie je posledný prospektor.
Naša spoločnosť spravuje DP "Červenica", obnovila ťažbu po 90 rokoch na halde Viliam, vytvorila stálu výstavu Slovenského opálu v Prešove, zabezpečuje banské diela , obnovuje turistický ruch, ktorý mimochodom Jančokovi nikdy nebol legálne a zákonne povolený zo strany OBÚ KE. Spolupracujeme s tretím sektorom, zamestnávame ľudí, vyrábame a ponúkame legálne vyťažený opál a šperky osadené Slovenským opálom. Vytvorili sme banský spolok, propagujeme Slovenský opál nie len na Slovensku, ale aj v zahraničí.
dôkaz: www.opalyslovenska.eu, výrobky a činnosť spoločnosti si môžte overiť na facebooku

Odpusťte p. redaktor, ale napísal ste Vašu domnienku a nie reálnu reportáž. Neznevažujete našu prácu prosím.

Ďakujeme, kolektív spoločnosti Opálové bane Libanka, s.r.o.
 


Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie na SME Komentáre