SME
Štvrtok, 26. november, 2020 | Meniny má KornelKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Maďarský biely kôň (?) (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť

 

1.Aký je rozdiel medzi South streamom a North streamom?
2.Včera v jednom z tých ,,slobodných" médií (RTL KLUB) v správách hovorili,že český demonštranti hádzali vajíčka po prezidentovi Ádlerovi.Až také sú slobodné.
3.Že by sa maďari pridali pridali k rusom nehrozí.Nezabúdame.
 

isteže sa pridajú

ak im rusi pridajú na podpore pri obnovení veľkého aňaországhu.
 

a to by mal citat Kotleba

a jeho pohrobkovia.
 

Komuže to radí Schutz ?

Vševedko Šuc,Kto je vlastníkom 2/3-ín Slov. Elektrárni a kto to tak (za)PREDAL ?????????????????????
Novým záujemcom o dve tretiny je totiž MVM Group, čo je stopercentne štátna maďarská elektrárenská spoločnosť, spolu so Slovnaftom, čo je MOL, tiež s významnou účasťou štátu.
Aký je ENEL ? štátno-pološtátne konzorcium ?????
Využitie všetkých bŕzd, ktoré dáva v zmluve pozícia menšinového akcionára. Akurát tak topánkou po asfalte, lebo Miklož žiadne BRZDY do zmluvy nedal, veď prečo aj, „saúkromný vlastník je lepší ako štát“, ibaže aj ENEL je štátna firma !!!!!!!
Národný symbol Gabčíkovo, ovládnu Maďari. Na to Dzurinda s Miklošom NEMYSLELI, aj s veľctenými novinármi ?????????????
Koľkokoľvek a čokoľvek, sa však pri úspešnej PRIVATIZÁCII dostane do rúk PRAVICE, vždy je to riziko.
 
Hodnoť

Tancuj tancuj vykrúcaj...

No, aspoň sa zasa raz ukáže aký osoh má Slovensko z toho, že je členom EU. Nádej, že to pokerové predstavenie načrtnuté v článku, hovorí niečo aj nášmu novopečenému Podpredsedovi EK pre Energetickú úniu Ševčovičovi, je síce veliká, no treba dúfať, že sa pritom nenechá ovplyvniť tými „neznámimi červenými siločiarami“ ktoré lomcujú jeho straníckym šéfom na Súmračnej.
 
Hodnoť

Citeľne...

...sa ochladzuje.Západní investori nejak berú nohy na ramena : Rurgas ,Volksbank,Enel,i ďalší.Ešte že amíci ostali v Košiciach.
 
Hodnoť

Ruský vplyv je len ficcia.

.
 
Hodnoť

gabčíkovo v maďarských rukách.....

ešte im Putin kúpi Žitný ostrov
a pridať Felvidék.....
.
kedy sa objavia " neoznačení zelení mužíkovia " na Južnom Slovensku ?
.
Strelkov sa vraj učí po maďarsky.....
 

Zelení

mužíkovia s maďarskou trikolóru už na južnom Slovensku dávno sú.

Ešte ku Gabčíkovu - nebolo predmetom predaja Enelu (nikdy Enelu nepatrilo), nebude predmetom predaja ani teraz.
Lebo Slovensko v spore s Maďarskom háji platnosť zmluvy o výstavbe a prevádzke SVD G-N, a tá vraví, že SVD G-N je spoločným vlastníctvom SR a MR.
V súčasnosti síce objekt elektrárne prevádzkujú Slovenské elektrárne (čiže Enel), ale na základe nájomnej zmluvy so SR zastúpenoz štátnou fy Vodohospodárska výstavba, ktorá vraví, že za túto prevádzku dostávajú SE 1/3 zisku z predaja energie.
Mimochodom, čo sa deje so zvyšnými 2/3 zisku v rukách vyhodňarov (rezort MŽP) ani nechcite vedieť, proti tomu je nejaké CTčko sprepitné.
 
Hodnoť

Vadí Madarsko alebo Rusko

Mam len takú otázku: Písali by sme takého texty aj v prípade, že by chceli slovenské elektrárne kúpiť napríklad arabskí šejkovia zo Saudskej Arábie. Mimochodom krajiny kde je jeden z najortodoxnejší islamských režimov. Lenže sa kamaráti s USA tak nevadí. Ja nie som za to aby sme elektrárne predávali ani Maďarom ,ani rusom ani Čechom ale vytvárať hystériu a konšpiráciu je nebezpečné.
 
Hodnoť

Ceske a Madarske divadielko

Elektrarne su davno vyobchodovane s Rusmi ...je len otazka casu kedy to Fico oznami a oznami zaroven ze stat bude mat 51% ....a ze nemohol nic robit s tym komu predali Taliani svoje akcie . Rusi predsa Talianom uz pozicali viac ako 800 milionov EUR . Fico z toho vyjde ako vitaz len je otazne ze kedy a aku sa podari z toho urobit kavu . Dnes navysili naklady ....Nikto vsak nehovori o tom kolko tu Taliani ukradli na dividendach co nebolo vyplatene . Preto tam nabehli kuklaci a zobrali dokumenty aby vytvorili vyjednavaciu poziciu ....takze najskor Ceske divadielko ....teraz Madarske .....Uz vidim Rusov ako im dodavaju veselo diely pre reaktory na Mochovce ,,,,,tieto bajky pre rozumovo nevyvinutych Ficovolicov by si fakt mohli odpustit uz sudruhovia . Stat zaplatu Enelu este v troch splatkach akcie aby akoze mal 51% ...ale bez menezesrkej kontroly tak ako to bolo v SPP ....to je cele . Uz len cakajme den kedy Fico vyjde ako King-Kong a bude sa bit pastami do hrude ze zachranil elektrarne pre nasu vlast ....Este sa vysutazi poradca ktory zoberie tak 40 miliov aby bolo vlastnou hlavou ....samozrejme
 


Najčítanejšie na SME Komentáre