SME
Piatok, 27. november, 2020 | Meniny má MilanKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Ad.: Jasne definované vzťahy (13. 12.) (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť

Pán Chromík

Dovolím si citovať z Vášho článku:

"Tým, ktorí povedia, že otec a mama sú pre deti to najlepšie, sa vo vašom svete neblýska na slobodné časy. Ako podobní nacistom dostanú, čo im „patrí“. Dôvod navyše ísť na referendum!"
.
Predstavte si, ja s Vašou agendou ani trochu nesúhlasím ale súhlasím s tým, že otec a mama je to najlepšie čo dieťa môže dostať, za podmienok že títo sa správajú ako otec a mama... však.
Avšak tak to bolo a vždy bude, nie každému dieťaťu je dopriate aby malo harmonickú rodinu s otcom a mamou v tradičnom ponímaní a preto je potrebné urobiť všetko, aby deti ktoré takéto šťastie nemali , mali aspoň šancu vyrastať v láskavom prostredí s dostatočným materiálnym zabezpečením.
.
A Vy sa predsa do budúcnosti snažíte o zabetónovanie stavu, ktorý tu je a beriete mnohým deťom šancu v takomto prostredí vyrastať. Preto lebo z Vaše "kresťanské" usporiadanie rodiny je viac ako životy týchto detí.
Ozaj načo potvrdzovať v referende to čo tu súčasne platí? Asi je tam nejaký iný úmysel.. a iný motív..to predsa nedáva zmysel.
.
A keďže mi ako otcovi rodiny ( mám tri deti) na týchto deťoch záleží,, Vášho referenda sa nezúčastním a pokladám to za zradu voči nevinným deťom.
 
Hodnoť

 

Autor a hosť relácie Pod lampou je ten istý človek?
Pretože tam sa v priamom prenose snažil o nemožné a patrične sa znemožnil.
Keď začal o tom, že slovo chlapa by malo platiť a postupne voľným pádom preletel asi 10 nesúvisiacich tém, takmer mu utiekla podstata. (Tou je jeho prízemný boj proti menšine, ktorá za to nemôže.)
Tradičná kresťanská láska v praxi.
 

Pozeral som tú Lampu

a úplne s Vami súhlasím.

Snaha organizátorov referenda pri "vylamovanie už otvorených dverí" je síce zdanlivo nelogická a márnotratná, ale je to skvelý spôsob ako dostať priestor na zviditeľnenie sa za 6 miliónov od daňových poplatníkov. Samozrejme, že cieľom je to politicky zúročiť. V akej strane a s akými cieľmi, to sa môžeme domnievať, ale rozhodne s agendou, ktorá bude mať snahu ľudí viac obmedzovať.

Aj v spomínanej Lampe oponenti argumentačne dokázali úplnú zbytočnosť celej akcie. Pačilo sa mi, že moderátor Hríb zostal dostatočne nad vecou. Napriek tomu nikto nedokáže zastaviť tých, čo chcú dostať odpoveď na tautologické otázky typu či je manželstvo=manželstvo, zena=žena, muž=muž, mama=mama, otec=otec. Samozrejme záujem dieťaťa je pre nich témou len vtedy ak z neho vychovajú nového bigótneho kresťana. Všetky iné spôsoby sú zlé, to už nech radšej vyrastá v detskom domove bez skutočnej rodičovskej lásky aspoň adoptívnych rodičov.

Ja na túto frašku nepôjdem. Na všetky otázky poznám odpoveď a nepotrebujem o nich hlasovať.
 
Hodnoť

 

"Na morálny suterén, ktorý ste v článku Jasne definované vzťahy predviedli, treba osobitnú stupnicu."
Pan Chromik, ten moralny suteren, to len citujem vase slova, tu cca 1/2 r. predvadzate len a len vy.
Tolko intolerancie a agresivity tu uz davno, a predovsetkym vdaka vam, nebolo.
Preco konecne nepriznate, ze odmenou za toto referendum je pre vas zvolitelne miesto na kandidatke KDH do parlamentych volieb 2016?
 

absolutny suhlas

Podla mna je uplne irelevantne ci ma ci nema politicke ambicie - bez ohladu na to ake ma ciele je pre mna trapna figurka ktora rozprava dobre znejuce iracionalne nezmysly ale sam veri tomu ze to ma hlavu a paty. Nema.
 
Hodnoť

Pán Chromík, vďaka za Vašu rekciu.

Ako vidieť, niektorí /aj inteligentní/ ľudia svoju neschopnosť empatie, zamieňajú za nenávisť ku kresťanstvu.
Aj tak je kyslé, hovorí líška v Ezopovej bájke.
Tak bránia sekularisti právo na hriech, osočovaním a moderným zosmiešňovaním oponentov. Ani len nechcú pripustiť, aby sme sa dekadencii bránili.
Aké to bude drahé (referendum) a zbytočné? - moralizujú na úrovni socialistov v snahe vyvolať závisť u pomalšie mysliacich.
 


Najčítanejšie na SME Komentáre