Načítavam, moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Máme ustupovať vyhrážkam KĽDR? (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť:   mínus indicator plus

Akurát,že USA by mali svetu dokázať,

že to bola KLDR, lebo takto je to pre mnohých len v rovine USA to tvrdia...
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Oni boli postihnutí. A tak veľmi pochybujem, že by hľadali fiktívneho útočníka a skutočného nechali bez trestu.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

V Kórei je svinský režim. A navyše je to aj darebácky štát. Je schopný každej špinavosti. Pritom je odkázaný na potravinovú pomoc aby nevypukol hladomor. A ešte aj túto zneužíva. Škoda, že demokracia neumožňuje spraviť s takýmito zločineckými režimami poriadok. Čaká sa až na svinstvo mimo jeho hraníc. A lokálne škody by vedel narobiť.
Je na zamyslenie, čo sú Rusko a Čína za štáty, keď takýto režim podporujú a v skutočnosti ho držia pri živote. Sú zodpovedné za svinstvá a genocídu čo sa v S. Korei diala a deje.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

V minulosti sa

vždy ukázalo, že diktátorským a svinským režimom sa NESMIE USTUPOVAŤ lebo si to vysvetľujú ako slabosť a ich trúfalosť rastie. To platí bez výnimky na všetkých diktátorov a žabomyšie úvahy všelijakých dilinov či bolo alebo nebolo sú len odvádzaním pozornosti od meritu veci. Netreba pochybovať že CIA a FBI vedia zistiť odkiaľ to prišlo.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

FBI a CIA vedeli aj to,že v Iraku sú

továrne na chemické zbrane.A obrovské sklady s chem. zbraňami.To bola aj zámienka na vojenskú anexiu Iraku vojskami USA.Rovnako tak FBI a CIA vedeli,že kto presne zostrelil filipínske lietadlo s 300 obeťami nad ukrainským územím.A to hneď na druhý deň po tomto nešťastí,keď sám Obama tlmočil v priamom TV prenose zistenia CIA a FBI/vraj nejakí proruskí separatisti/.Nakoniec sa ale ukázalo,že svet bol v oboch prípadoch znova/už po koľkýkrát/ účelovo oklamaný US administratívou,za účelom rozpútania ďalšej a ďalšej vojny.Pretože americký zbrojársky priemysel musí vyrábať ďalšie a ďalšie zbrane hromadného ničenia,aby im náhodou neušiel zisk.Čo tam po nejakých arabských,ukrainských,alebo ázijských desaťtisíce mrtvych.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

- Iraq chemické zbrane mal

Kurdov v Halabdži práškoval čímsi smrteľnejším, než cukrom.
jeho východný sused takisto použil C-zbrane v iracko-iránskej vojne v rokoch 80-tych.
Západný sused - Sýria priznal vlastníctvo chemických zbraní tohto roku a časť z nich je už zničená.
- Americký zbrojársky priemysel síce vyrába aj zbrane hromadného ničenia, tie však nevyváža von na predaj, lebo ich vlastníctvo je obmedzené Zmluvou o nešírení takých zbraní. Každý štát, čo chce vlastniť ZHN (Sev.Kórea, Irán) si ich musí vyvinúť sám ;)
- a čo sa týka konvenčných zbraní, nezabúdaj, že je to Rusko, ich druhý najväčší vývozca, čo na konfliktoch zarába (tiež)
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Je tu jeden kardinálny problém, Chaplinov film bol umeleckým dielom a ešte aj veĺmi vtipným. A kto videl tú stupídnosť o Kimovi, vraj komédiu, tak musel banovať čas, ktorý tomu filmovému aušusu venoval. Obama urobil Sony Pictures zdarma reklamu, a klesol tak na do role malého černoška pucujúceho topánky komusi bohatému.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Ty si to videl?

Alebo zas len táraš, ako vždy...
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Predstav si videl som to. nie som taký zaostalec, aby som si to nevedel stiahnuť.
 


Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie na SME Komentáre